reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
ania strasznie mi przykro... Tulę Cię mocno, trzymaj się dzielnie :*
natis &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
robaczek ja w 1 ciąży też nie moglam się powstrzymać i kupiłam jeden czy dwa bodziaki tzw unisexy w kolorze zielonym i żółtym ;-) A cała resztę dopiero gdzieś kolo 6 miesiąca.
matkaEwa, mamaTrójki JAKI TEN ŚWIAT MAŁY!!!!! :-D
matkaEwa ciążę prowadzi mi dr Kubacki i jestem naprawdę BARDZO zadowolona. A Ty do kogo chodzisz? Może w czerwcu spotkamy się w szpitalu skoro ten sam termin!!!! :-D
mamaTrojki ja mieszkam w bardzo bliskiej okolicy Mikolowa (choc kiedys też tam mieszkałam przez krótki czas). Dokładnie jestem z Łazisk :-) ...i mój mąż tez chodzi na nocki, a dokaldnie wieczory bo na 18:30 :-)

Mąż pojechał pozałatwiać kilka spraw, synek śpi a ja zabieram się za obiadek, dziś moja ukochana rybka - ŁOSOŚ :-D
 
Ania bardzo Ci współczuję, tulę mocno.
Natis- trzymam kciuki-bedzie dobrze, zobaczysz!
Ja niedługo do domu,tzn. za 1,5 h...ale dzisiejszy smętny dzień się dłuży i to bardzo.
Ja mam wizytę za tydzień, 15 listopada i też się martwię zeby wszystko było ok.
 
Aniaa- bardzo mi przykro, tez przez to przechodziłam, ale Ty masz już jedno dziecko, ściśnij je mocno, ucałuj a za parę miesięcy pewnie znów będziesz się cieszyć z upragnionej ciąży
natis- trzymam kciuki za wizytę, na pewno będzie wszystko ok.

Dziś czuję się wyjątkowo paskudnie, mam takie mdłości, że nawet nie mogę ugotować jedzenia małej, dobrze że mąż na wolne, ale jak jutro będzie to nie wiem...może weźmie parę dni wolnego
 
ania wspołczuje.

natis kciuki mocno zacisnięte.

Ja wizyte mam 14 czyli juz zostało tylko 9 dni oczekiwania z 35 :-D
Ja już po spacerku z małą. Zaraz robie obiadek (spaghetttttiiiii ;p) A i totka puścilam bo dzisiaś śnily mi się pewne liczby hehe ale zapamiętalam tylko 3 :-D
 
Ania23 Bardzo mi przykro :(

Natis, trzymam kciuki by było ok :) I przy okazji razem z mama wikusi dowiemy się mniej więcej jakie maleństwa nasze są już duże :)

Mama wikusi a teraz tą wizytę co masz to z usg prenatalnym ?


Bolą mnie plecy od 3 dni. Trochę za wcześnie na to...
 
Aniaa23 bardzo mocno Cię tulę. Trzymaj się. A ja trzymam kciuki za szybkie kolejne II kreski bez komplikacji !
Natis, jak już wcześniej pisałam, kciuki zacisnięte !

Ja tez dziś na obiad robię rybkę, ale tuńczyka w pomidorach z makaronem :)
Mam nadzieję, że nie będzie mi zapach przeszkadzać bo mój nos mi zwariował, wszystko mi za przeproszeniem śmierdzi, już nie wytrzymuje, przed chwilą rzygałam bo poczułam jakiś zapach i najdziwniejsze, że nikt nic nie czuł :(
W domu mam non stop otwarte okna, by nie czuć żadnych zapachów.
Ewelina, to tak jak mi, też patrze na zegarek i chciałabym być już w domu :)
 
a no własnie motylek, bedziemy wiedziały mniej więcej jakie są i nasze maleństwa :) Ja obstawiam że maja już z 3-3,5cm :D
Tak to będzie już usg prenatalne (czy jak to się piszę;)) Będzie to 11t5d :) Z wiki mialam w tym samym dniu robione i miała troszkę ponad 5cm :)
 
Ania23 mocno tulę i bardzo mi przykro. Wiem jak się czujesz - w czerwcu tego roku przeżywałam to samo:-(. To bardzo trudne.
[*] dla Aniołka. Natis jak zwykle &&&&&&&&&&&&&&&&&& - mocno trzymam. Paulinka ja mieszkam w Mikołowie na Recie i chodzę do dr Banasia. Narazie jestem zadowolona. Słyszałam dużo dobrego o dr Kubackim. Więc rodzisz na Waryńskiego z tego wynika :). Wcześniej chodziłam do Kiełbasińskiego ale po wydarzeniach czerwcowych miałam potrzebę zmiany lekarza. Nie mam do niego o nic żalu , też jest bardzo dobrym lekarzem ale tak mi się będzie już kojarzył niefajnie :(. Też się zastanawiałam nad Kubackim , nawet dzwoniłam się umawiać do niego ale coś numer był nieaktualny z netu. Banaś odebrał ( zawsze odbiera ) no i trafiło na niego :). Mam nadzieję , ze szczęśliwie dotrwamy do czerwca i spotkamy się na porodówce:-D

Tak się zastanawiam , jak wcześniej dziewczyny , coś jest nie tak kurde :(. Tyle tych strat dookoła :(. Dziwne :(.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania bardzo współczuję.


Ja chodzę do lekarza na ligote do Dr.Wrześniewskiego-bardzo sobie chwalę,rodzić mam zamiar w na ligocie w kolejowym-rodziłam ram młodszą córkę polecam również.
W łaziskach jakiś czas temu byłam na konsultacjach chustowych na tym nowym osiedlu zaraz na początku łazisk
 
Do góry