reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam Was :-)

Ja dzisiaj pospałam do 7 , to i tak długo jak na moje dziecko:happy:

Ja nadal mam mdłości, ale nie wymiotuję, cycki nadal bolą i to dość mocno:-(

Paulinka co z przepisem na lasagne??? ;-)
 
reklama
Ja wstałam koło 6 bo na 8 musiałam być już na uczelni. Bardzo mądry pomysł robić zajęcia w taki wekend po Wszystkich Świętych :wściekła/y:

Nati mnie bardzo bolą sutki, powioli mam już tego dość. Po za tym nic innego z objawów ciążowych mnie nie dopadło.
 
Hej,

Właśnie oglądam mecz i się denerwuję. Jakoś spięty jest nasz Jerzy. Trzymam kciuki, nadzieja zawsze umiera ostatnia :).

Też tak właśnie czytam Was Kochane i co druga ma jakieś 'rewelacje'. Z Natką nie wiedziałam, że w ciąży jestem, a teraz taka masakra.

Co do imion to mamy już od dawna wybrane, tzn. mój mąż ma, bo dla drugiego dziecka on wybiera :). Będzie Karolinka albo Wojtuś :)


Isis - trzymaj się, będzie dobrze. Najważniejsze, że jesteś już po szpitalu. Odpoczywaj jak najwięcej.

mamawiki - Ty o sexie, a my już ponad 2 m-ce postu ;-(. I nie zapowiada się, żeby znieść zakaz...

MatkaEwa - też myślałam o mierzeniu temp., ale stwierdziłam, że to będzie kolejny powód do stresowania się i odpuściłam. Piersi mnie bolą od tyg. znacznie mniej, ale czuję, że są 'inne'. Bałam się, że przestają boleć już ostatnio przed wizytą, ale było wszystko ok. Staram się więc nie panikować, choć nie jest to łatwe.
 
Ostatnia edycja:
Witam się popołudniowo,
ostatnio brak czasu na wszystko.
Dopiero kilka dni temu ustały mi plamienia, cały czas biorę Duphaston. Mam nadzieję, że już nie wrócą! U mnie też pierwsza ciąża była książkowa, bez plamień itp. atrakcji.
W czwartek o 17.15 wizyta u gina, mam nadzieję zobaczyć serduszko. Trzymajcie kciuki!

No i muszę pochwalić się sukcesem. Lenka już ponad tydzień bez cyca i budzi się tylko koło 4-5 na mleczko! jupiii ! Dawno się tak nie wysypiałam :))))

Trzymajcie się ciepło ciężaróweczki i dbajcie o siebie!
Super że córa tak przeszla odstawienie od cyca. Pytałam gina i ja np mam duphaston mam brac do okolo
tyg ciązy jak już łożysko bedzie w pełni wykształcone. Ostatnio przeliczyłam ile to jeszcze kasy będzie kosztowało :/
Natis mi gin powiedział że jak plamienia ustały to tak ''delikatnie'' bez szalu mozemy a mnie po tej przerwie poniosło hehe. Było tak jak mówił ale nie w górnej częsci ciała hehe. Kobita jak dziewica się czuje :D a przynajmniej ja tak mialam.
 
Super że córa tak przeszla odstawienie od cyca. Pytałam gina i ja np mam duphaston mam brac do okolo
tyg ciązy jak już łożysko bedzie w pełni wykształcone. Ostatnio przeliczyłam ile to jeszcze kasy będzie kosztowało :/
Natis mi gin powiedział że jak plamienia ustały to tak ''delikatnie'' bez szalu mozemy a mnie po tej przerwie poniosło hehe. Było tak jak mówił ale nie w górnej częsci ciała hehe. Kobita jak dziewica się czuje :D a przynajmniej ja tak mialam.

Do którego tygodnia ciąży masz brać Duphaston? Bo ja jeszcze nie pytałam gina, ale mam nadzieję, że jak najkrócej. Strasznie drogi jest (za jedno opakowanie płaciłam 39 zł) i boję się skutków ubocznych...
 
My znowu sami :dry:

Ja się zajadam pomelo i serkiem wiejskim. Chce mi się bardzo pić al nie mam na nic ochoty. Kocham herbatę ale jakoś mi nie wchodzi. Fanta jeszcze jak Cię mogę.

My imiona mamy też już wymyślone :tak:
 
jeny dziewczyny, ale produkcja
heh chyba nigdy nie nadrobię, co popisałyście jak mnie nie było
no ale jestem w domu i od jutra już normalnym trybem na forum :-D
 
Oooo Fioletowa jesteś super!!!! :-)

Ja Wam powiem kochane, że nie mam zbytnio ochoty na sexik , jakaś taka wypluta jestem.
Ja dzisiaj mam straszną ochotę na ciasto ale takie zrobione w domu, jeszcze cieplutkie hmmmm ale się rozmarzyłam:-)

Sa_raa
ja właśnie też mam ochotę na fantę ale cytrynową, na początku piłam soczki wieloowocowe, a teraz nie mogę na nie patrzeć, tylko gazowane napoje.
 
reklama
Do góry