reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się prawie porannie,

Dzisiaj pospałyśmy z córcią i nie poszła na pierwszą lekcję - nie miałam sumienia puszczać jej samej w taką ulewę, było jeszcze szaro na dworze. Wyszła z domu o 9, gdy się troszkę rozjaśniło, choć i tak miała frajdę, że deszcz pada.

U mnie wczoraj wieczorem znów pokazała się krew. Już nic z tego nie rozumiem. W piątek krwawienie, w sobotę brudzenie starą krwią. W niedzielę rano czysty śluz, a wieczorem znów krew. Idę dziś wieczorem do lekarza - zobaczymy co powie. Piersi przestały mnie boleć i mam już mega schizy.

Ale, żeby nie zanudzać wiecznym narzekaniem... witam nowe mamusie :-). Mam nadzieję, że Wasze ciąże będą strasznie nudne :).

Isis - trzymam kciuki, żeby nic się nie pojawiło.

Sandy - wszystkiego najlepszego dla córeczki! :)

mama_wiki - dostałam identyczne spodnie od koleżanki :). Są super wygodne.
Ja znalazłam spodnie ciążowe po Natalce. Całkiem przyzwoite jeszcze. Jedne też sobie kupiłam na wyprzedaży w H&M w poprzedniej ciąży i ... dostałam od koleżanek z 3 duże reklamówki ubrań ciążowych. Spodni mam chyba z 8 par! Nic już nie potrzebuję. Jedynie buty muszę sobie kupić na płaskim obcasie, bo wszystkie które mam mają obcasy.

Co do psucia się sprzętów AGD mój M. popsuł wczoraj żelazko. Nie wiem jak, ale nie działa :(.

Co do Duphastonu to z córką go brałam dosyć długo, chyba nawet do ok. 5 m-ca, napewno do 16-18tyg. Teraz pewnie będzie podobnie.
U nas szwagierka kupiła mi ostatnio po 48zł/op. Byłam w szoku, że tak drogo, ale na www.doz.pl jest Duphaston z importu równoległego po 30,83zł, a zwykły po 38zł. Staram się zamawiać ten importowany, bo tańszy, ale nie zawsze jest dostępny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien doberek :-)

mamatrojki cześć! widzę ze Ty z Katowic!! Do Mikołowa to mam ok 7km :-)
natis my wszyscy też dzisiaj pospaliśmy jak nigdy, bo aż do 9:00, jestem wyspana na calego :-)
minnie witaj! Gratuluję ciaży, ja też rodzilam w 2010 roku tyle ze w październiku i też mam termin na 13 czerwiec :-)
mamawikusi daj znac jak przyjda Ci te gacie ciążowe czy jesteś zadowolona bo też widziałam je na allegro i będe musiała się niebawem w jakieś zaopatrzyć...

... i u mnie niestety pogoda też beznadziejna
 
Wszyscy dziś spali do 9, a ja musiałam wstać o 6;-)..bo do pracy.
Jutro chyba pojdę rano na wyniki,ale nie wiem jak wytrzymam z głodu, bo zazwyczaj rano muszę chociażby cukierka zjeść w samochodzie po drodze do pracy,żeby mnie nie mdliło,a tu nie można, bo trzeba być na czczo.
Co do ubrań ciążowych to narazie chodzę jeszcze w zwykłych, a mam kilka ubrań z poprzedniej ciąży, kupowałam je w sklepie i były drogie, a widze ze na allegro sa fajne i całkiem tanie, więc trzeba będzie cos zamówić.
 
Dam dam znac jak przyjdą. Tak na probe kupilam jedna pare, jak beda ok to kupie jeszcze z jedna a pozniej jakies inne. I faktycznie ciuchy na allegro ciążowe są tanie. Ja po Wiki wszystko wyrzuciłam, bo była opcja że więcej dzieci mieć nie chcemy ale zdanie nam się zmieniło :)
Natis dobrze ze są wygodne :) A co do sprzetu agd... mi siadł odkurzacz :/ mam gwarancje a nie mam paragonu. Przyjma mi dziada?

Natis trzymam kciuki za wizyte dzisiaj. A o której godz masz? Daj znac po
 
Hej babeczki. My też dołączamy do wątku: zmiana mieszkania. Będzie wielkie halo bo myśleliśmy, że uda się dom wybudować a tu chyba klapa i teraz mieszkania szukać będziemy. Ech. Tak to się kończy jak się faceta słucha.

Pogoda za oknem paskudna, mąż nie wziął komórki do pracy, nad głową mam straszny remont, niedobrze mi, uszkodziłam sobie dziąsło i boli i w ogóle dzisiaj to bym się do łóżka schowała i w ogóle nie wstawała... :sad:
 
paulinka 109 Ty też z Mikołowa ???? I ten sam termin porodu :) - 13 czerwiec :). Do jakiego lekarza chodzisz ???? Natis ale lipa , już myślałam , ze jak poleżysz porządnie to się trochę uspokoi wszystko w twoim brzuszku :(. Trzymam kciuki &&&& za wizytę. Ja się wstrzymuję z kupowaniem jakichkolwiek ciuchów ciązowych do wizyty piatkowej . jak lekarz powie , ze jest ok to ruszę na zakupki. Też potrzebne mi buty na płaskiej podeszwie i jakieś spodnie ciazowe. Jutro lecę z ranka na badania do labolatorium.
 
paulinka109 -a ty skąd dokładnie?Ja Zamieszkuję przedmieścia Mikołowa,
ale mieszkaliśmy w Katowicach i tam jesteśmy nadal zameldowani;)no i sercem w Katowicach.
?
 
Natis, trzymam kciuki i to bardzo mocno !
Mi udało się znaleźć luźniejsze spodnie, właściwie dwie pary wiec na zakupy ciążowe wybiorę się pewnie jakoś na święta. Chyba, że urosnę szybciej niż sądzę :)
Po pierwszej ciąży wszystko wydałam, może została mi jedna bluzeczka :) Może i dobrze bo fajnie kupować takie ciuszki :)
Co już sobie nowe pokupowałam to staniczki, w żaden się w sumie od początku nie mieszczę.
Korci mnie, żeby już kupować maleńkie ciuszki dla Kruszynki tylko nie wiem w jakim kolorze :) Już nie mogę się doczekać kiedy będzie widać płeć. Chętnie kupiłabym już choć bodziaka :)
 
Czesc dziewczyny!

Musze sie z Wami pozegnac:( Nie bede czerwcowa mamusia:( W sobote w pracy zaczelam krwawic, wezwali karetke i zatrzymali mnie w szpitalu. Ciaza obumarła, lekarka mowi ze prawdopodobnie od poczatku zle sie rozwijala, co dla mnie jest dziwne, bo przeciez bylam u gin i bylo wszystko ok tylko jeszcze bylo zbyt wczesnie zeby bylo widac serduszko. Jestem po wyłeżyczkowaniu macicy i siedze w domu na L4 z zakazem jakiegokolwiek wysilku. W szpitalu mowili ze takie rzeczy po prostu czasem sie zdarzaja i nie musza oznaczac nic zlego i ze skoro mam juz jedno dziecko i jestem mloda to jeszcze niejedno moge urodzic;) Dzisiaj wyszlam, ze szpitala, czuje sie juz dorze, najgorzej bylo w sobote, cale popoludnie przeplakalam:(

Zycze Wam spokojnej ciazy i oby maluszki sie zdrowo chowaly! Bede Was podczytywac:)
 
reklama
mama_wiki - ja kiedyś złożyłam skuteczną reklamację, też nie miałam paragonu, ale płaciłam kartą, więc zrobiłam wydruk z konta i przyjęli mi zgłoszenie. Może też płaciłaś przelewem albo kartą???

Spodnie są naprawdę super, lekkie, nieuwierające. Normalnie jakbym miała dres na sobie, a nie a'la jeansy.

Ania23 - przykro mi bardzo, bardzo, bardzo... Przeżyłam to samo w poprzedniej ciąży. W 11tc miałam łyżeczkowanie. Trzymaj się, będzie dobrze, choć pewnie teraz wydaje Ci się inaczej...

Do lekarza pojedziemy po 16, jak mój M. wróci z pracy. Ok. 17 powinnam być w Gliwicach. Mam naprawdę wielką nadzieję, że jest OK. Jakoś to krwawienie mnie nie martwi, nie czuję, żeby było zagrażające dziecku. Bardziej martwi mnie to, że piersi już nie bolą i strasznie się boję, żeby się nie powtórzyła sytuacja z poprzedniej ciąży. Zwariuję do tej 17.
Trzymajcie znów proszę kciuki!!! Jak trzymacie zawsze jest dobrze...
 
Ostatnia edycja:
Do góry