reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

i ja sie witam :) U nas cięzki poraek - Tośka daje popalic - ehh dobrze ze Lolo grzeczny :p Chyba obetniemy Tosiulce włosy bo mam już dośc coedziennego " ałaa mamo ciągniesz" nawet jak jeszcze nie zdaze szczotki do włosów przyłozyc, i tego srodowego pobasenowego suszenia kiedy co sekunde pyta : "mamo juzzzzz ??" Musze tylko znaleźc jakąs ładna fryzurke i przekonac Lukę.
Co do obiadu to ja mam rosołek z wczoraj a na drugie zrobie ziemniaczki z brukselka omaszczoną bułka tartą i do tego kefirek mmmm
A wczoraj Lol próbował brokuła, krzywił się ! zaciskał wargi ale trochę zjadł. Przekonam go jeszcze do niego :p choć ja sama wolę takiego normalnego brokuła bo ten słoiczkowy nie za smaczny :/
A miałam pytac hmm bo zawsze się mówi, że jabłuszko rozrzedza kupki a po marchewce są zwarte hmmm Po marchewce Lol robi piękne pomarańczowe kupole a po jabłku męczy się trochę i efektem stękania jest plastelinka taka :/ normalne to ? Nie boli go brzuszek ani nic, tylko stęka bardziej intensywnie, wysiłek jakby miał byc uwalony po pachy, a w pampersie takie małe cuś ...

Mikoto i Bona -oj ale i ja tego spotkania zazdroszczę :* też proszę o relację foto :)
Madzia - trzymam kciuki aby kolejne nocki były tak udane :)
Korba - myślę, że faktycznie przesadzony makijaż dodałby uroku "czarownicy", a może zróbcie jakiś kapelusz z brulionu czarny ?? czare potargane rajstopy ?? czary kot pod pachę (maskotka oczywiście jeśli macie :p)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry

Mikotko - cieszę się, że zostałam pominięta przez Ciebie :-p No Dziewczyny - postarać się i wyskakiwać z tej czarnej listy!!!

Korba - co to za czarownica bez miotły do latania (kij od mopa albo większa gałąź i trochę małych gałązek). Spódnica najlepiej czarna, postrzępiona, z rozdarciem lub łatką. Ciemna bluzka i chusta na ramionach. No i oczywiście odpowiedni make - up:-D

Teri
- nie wiem, jak z tym nóżkami, bo Mikołaj ma fazę na podciąganie i łapanie za palce. Po za tym od tancerz - te nogi ciągle mu chodzą.

Paulunia
- &&&& za dobre wyniki Krystiana

U nas nocka kiepskawa. Mikołaj miała jakieś nieprzyjemne sny, bo co i rusz popłakiwał przez sen. Uspokoił się dopiero jak zabrałam go do spania ze mną, a i tak co godzinę jak nie mleko to smoczek, albo piciu. Tak twardo to dopiero przed 5 zasnął, ale co z tego, jak 6.50 już był rześki i gotowy na podbój dnia.

Mnie znów kręgosłup daje czadu. Trzeba będzie zatrudnić Ara jako masażystę:blink:
 
Witam i Ja . Siedzę właśnie w ogródeczku , wróciliśmy ze spaceru i Jasiek jeszcze drzemie :tak:.
Mikotku - śliczna Zosieńka na zdjęciach ze chrztu . Fajnie , ze wszystko sie udało :tak:
Palin - my mamy taki fotelik z chicco - można przodem i tyłem montować i jest opcja położenia dziecka jak w kołysce i pewnie też wcześniej będziemy musieli go zamontować bo Jaś w kombinezonie zimowym nie zmieści się już w tym małym foteliku .
Anula - szkoda tych ślicznych włosków Tosieńki :sorry2:. A Ty takie fajne fryzury potrafisz - nie ścinajcie .
Ruszam zrobić jakieś porządki na szybko . Sciskam Was wszystkie :-)
 
Witam i ja, już mała się wierci w kołysce więc czasu nie mam dużo ale na wezwanie mikoto się stawię:-D

Wczoraj sciełam moje włosy, to dla mnie coś bo przez ostatnie 10 lat tylko podcinałam końcówki (o raz grzywkę zrobiłam) moje włosy rosną bardzo powoli więc szkoda mi ich było a pyzatym mój M. lubi długie

skalbka- o ja też nie znoszę takich obrzędów, moj teściowa tez wieży w takie zabobony choć oczywiście co tydzień w kościele siedzi

mikoto, Bona- dobrej zabawy na spotkaniu i PODZIELCIE SIĘ TYMI BABECZKAMI!!!!!

anula- moja mama zawsze mi ścinała żeby nie robić sobie dodatkowej roboty włosy zapuściłam dopiero jak miałam 14 lat, kiedyś zawsze się ścinało dziewczynką dopiero po komunii

O już kołyska się na boki trzepie a jeszcze muszę dać obiad Ewce
 
No właśnie, Dzika, gdzie zdjęcia nowej fryzury? Czekamy! :tak::-)

Na spotkaniu z Mikotkiem i Zosią było oczywiście cudownie! Bardzo się cieszę, że tak blisko siebie mieszkamy :tak::happy: Razem z Michasiem DZIĘKUJEMY!!!!
 
Bona i Mikoto ja się pytam, gdzie są fotki?? :rofl2: Poprosimy :-D

Dzika a gdzie fotka? pochwaliłaś się.. zżera nas ciekawość od tylu godzin i co? nie dobra Ty :-p
MatkaEwa zazdroszczę Ci tego ogródka, po powrocie ze spacerku, masz gdzie wózek postawić :-) Ja muszę albo spacerować, aż się Tymcio obudzi albo próbować wnieść go na trzecie piętro i "wywalić" na balkon :-p
Ostatnio mi sąsiadka powiedziała, że widzi często wózek na balkonie i widać, że Tymcio tam dużo czasu spędza - cóż, nie pomyślała, że on tam drzemie np 30 minut, ja go biorę do środka, a wózek zostaje :-p
Palin Ty miałaś ciężką nockę, a my dzień pt "wrzeszczę, płaczę, marudzę" :wściekła/y: nie wiem, dlaczego.. czy go brzuszek po marchewce bolał? no, ale nie bączył ani nic.. może miał zły dzień.
teraz już śpi. a ja dalej cała z nerwów chodzę.. był taki plan, że starszak chciał jechać do aquaparku-mieliśmy jechać w trójkę, a Tymcio do teściowej. w ciągu marudzącego dnia, żaliłam się mężowi, że ja zostanę z Marudą, a oni w dwójkę pojadą, ale on wymyślił, że pojadę tylko na godzinkę i zrelaksuję się w jacuzzi. potem pojadę po Tymcia i wrócę po nich. efekt jest taki, że po jego powrocie z pracy, pokłóciliśmy się. oni pojechali. ja zostałam z Marudą - efekt:
wyszorowałam kuchnie octem
wyszorowałam część kafelek w łazience octem
wyszorowałam kabinę
posegregowałam za małe Mateuszowe rzeczy - część do schowania dla Tymcia, część do kosza
wynosiłam Tymcia
nauczyłam się nowych piosenek
Jeszcze nakrzyczałam na Mateusza, jak wrócił ze szkoły, bo obudził gwizdaniem Tymcia (po tym jak poprosiłam go, żeby był cicho), zrzucił wrzos ze stołu.. i przyniósł uwagę, że chodzi w czasie lekcji :baffled: Teraz mam wyrzuty sumienia, że swoje zmęczenie Tymciem, wyładowałam na nim - czekam żeby przeprosić :tak:

Paulunia
kciuki za wyniki męża MOCNO ZACIŚNIĘTE &&&&&
Skalbka moja teściowa to też temat rzeka.. ale to jedyna osoba, która przygarnie kropka, a ja mam chwilę spokoju :-(
anula nie ścinaj włosów Tosi!!!!!!
 
Witam się wieczornie!
hello.gif


Dzień bardzo udany, bo spędzony w przemiłym towarzystwie
flircik.gif
Bona dziękuję, Kochana!
Bisous04.gif
Michaś cudny! Przepięknie się trzyma prosto, bardzo ładnie je, ba! je grzecznie i biały śliniak pozostał biały! Bez ani jednej plamki z obiadku!
Invision-Board-France-14.gif
Włos Mu się sypnął, czuprynka coraz bardziej gęsta
zalotnis.gif
Bona przemiła, przesympatyczna, przepiękna!
flircik.gif
Skorzystałyśmy z ładnej pogody i pospacerowałyśmy trochę, oprowadziłam Ją po naszych wiejskich wertepach
tuptup.gif
Już się cieszę na kolejne spotkanie!
yahoo.gif
Tak spacerowaliśmy 20131029_122052.jpg

DSC04102.jpg


My już po wieczornej toalecie. Zosia śpi i mam nadzieję, że ta noc będzie tak samo dobra jak ostatnia
0059.gif
Kuchnia posprzątana, salon też, mleko odmierzone, kawiarka gotowa do użycia na poranną kawkę.

Palin świetne określenie "czarna lista"
content-saute.gif
Czekamy w takim razie na kolejne wpisy. Kochana, Ty ostatnio nadrabiasz, także jesteś wzorem - niech dziewczyny biora z Ciebie przykład
przytulanko.gif


Przepraszam, że tylko o sobie
Bisous04.gif
Spokojnej, przespanej nocy Kochane!
przytulanko.gif
 

Załączniki

  • 20131029_122052.jpg
    20131029_122052.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 70
  • DSC04102.jpg
    DSC04102.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Dziewczyny wielkie dzięki za wszystkie pomysły :tak:

Madzia , Zosia też dzisiaj marudna , aż o 18 dostała Viburcola i za pół godziny po podaniu, była zupełnie inna , teraz śpi i mam nadzieję, że nocka będzie spokojna, czego i Wam życzę!!! ;-) Madzia masz to samo co ja :tak: jak się wkurzę to mam taki zapęd do sprzątania i strasznie szybko mi to idzie :-) Mam nadzieję , że pogodzisz się szybko z dziadem &&&

Paulinka, Trzymam kciuki za badania męża &&&

Dzika, Również czekam na fotki ;)

Dobranoc kobietki , spokojnej nocki ;-)
 
Do góry