reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się i Ja :) Jak zwykle w weekend staram się mało bywać na kompie, podczytuję Was z tel, ale z odp już ciężej :p

U nas ostatnio aktywnie - wczoraj zaliczyliśmy kolejną górską wycieczkę. Tym razem 12km na nogach i 1117 mnpm zaliczone :D Na szczęście większość część drogi tatuś niósł Tymcia. Mnie za to boli szczęka od gadania ze starszakiem :p
Dzisiaj zaliczyliśmy już basen, bo Mateusz ma lekcje na 11:45. Było dziwnie. Szału nie było, a mi ciężko było zabawiać Tymcia, obserwować i podziwiać Mateusza.. Następnym razem pójdziemy w 4 :)

Korba u nas też ciągle ktoś brudzi.. nie wiem, kto :p sprzątaliśmy w sobotę (z pastowaniem podłóg) wczoraj nas nie było, a dziś tu wygląda.. strasznie :(
Gosiak to dobrze, że huragan Was ominął. u nas za to coś próbuje mi Tymcia z balkonu zwiać :p
Bona BOSKO!!
Mikoto BOSKO!!
Sara oczywiście zagłosowane, ale ciężko było z zaciśniętymi kciukami za szczepienie :p

więcej nie odpiszę, bo wiatr Tymcia nie zwiał, ale go obudził :/

zdążę się tylko pochwalić, że mamy pierwszą marchewkę za sobą - chyba smakowała :D
 
reklama
Madziu, anula zazdroszczę okrutnie tych Waszych wypraw
wstydek1.gif


U nas wczoraj była pierwsza marcheweczka
bebe1.GIF


Justa
u nas to samo - cudne słonce, ale normalnie głowę urywa, tak wieje
goopek1.gif


Pranie zrobione, powieszone, zebrane zaległe i poprasowane
radocha1.gif
Mleko na noc odmierzone. Muffiny upieczone - Jutro przyjeżdża do nas nasza forumowa Bona z Michasiem
feta2.gif
Miał być sernik, ale w naszych sklepach nie ma sera
wsciekly2.gif
Mam nadzieję, że Bona mi wybaczy
serducha_1.gif
Babeczki zrobiłam malinowo-czekoladowe
sliniak_2.gif
Maliny w lato zbierałam osobiście, także może będzie mi wybaczone
M9.gif


Justa narobiłaś mi smaka na pizze...
jezor.gif


Sara
mocno zaciskamy kciuki!!!
0059.gif
 
Dzień dobry

Fioletowa – ale ja nie chcę zmienić na fotelik dla starszych bobasków. Wiem, ze na większy model Mikołaj jest zdecydowanie za mały (za lekki, za młody). Szukam takiego od 0 do…, żeby był montowany też tyłem do kierunku jazdy i żeby można go było ustawić w pozycji „kubełkowej”. W naszym kubełku Mikołaj nie zacznie mu wystawać głowa, bo wysokość szelek nie da mu sięgnąć do końca. Za to nogi już mu wystają. Po prostu wydaje mi się nieodpowiedni.

Justa – babka się udała. Co prawda trochę przesadziłam z czosnkiem i w czasie pieczenia cały dom „jechał czochem” (jak to mówił wiewiór Alvin), ale w smaku była super. To banalnie proste. A najlepsza jest później odsmażana…

Bona – słuchała Cię jak zaklęta. Ślicznie…
Mikotko – wyglądaliście jak głos Bony: cudownie. Uważaj, bo też się wproszę na te Twoje smakołyki (już mi sernikiem smaka narobiłaś)

Sa_raa - &&&& ( i moje i Mikiego)

Madzia – super. U nas dziś pierwszy kalafiorek.

Z samego rana zaliczyliśmy spacer (bo mama potrzebowała koncepcji na obiad – i znalazła: zapiekanka ziemniaczana). Trzeba się w końcu za obiadek brać…
 
Filip po raz trzeci drzemkuje a ja na bb, nie chce hałasować bo go zbudzę

Palindromea u nas już był kalafiorek i niestety nie specjalnie maluszowi to smakuje, zreszta jak widzi mnie ze słoiczkiem to zaciska wargi, na sama myśl chyba nie chce. Podgrzewacie warzywa i owoce? Dzis dostał troche jabuszka niby było lepiej ale i tak nie otwiera Bużki na widok łyżeczki.

Ostatnio jak byliśmy u pediatry to doktor, który jest zachwycony Filipkiem powiedział, abyśmy się zastanowili nad sesją zdjęciową z maluszkiem, bo czas ucieka a on jest taki fajny. Kiedyś o tym myślałam, ale czytałam że to kosztuje kilkaset złotych, więc stwierdziłam, że za te pieniążki wolę coś małemu kupić. Dzisiaj natrafiłam na studio, które zrobi 15-20 zdjęc na płytce dvd + 5 wywołanych za 50zł, więc się skuszę :-D Galeria | photo-kids.pl
 
Justa - to u nas było podobnie z gruszką. Ale dziś kalafiorek mu bardzo podpasował (choć nie wiem, co on w nim widział, bo dla mnie to było okropne, a zazwyczaj jego dania mi smakują).
Pewnie, że warto skorzystać i zrobić sesję. Myśmy zrobili taką normalną u fotografa ( w koszulkach / bodziaku kibica) i kosztowało nas to 70 zł. Pewnie, gdybyśmy poszli z pomysłami, strojami i rekwizytami (tak, żeby im zostało tylko psztykanie fotek), to pewnie zrobiliby nam sesję w takiej cenie (i wystawili w swojej galerii ściennej)

Wisienka - dzięki za Twoje rady co do karmienia łyżeczką - śliniak dziś czyściutki, a zjedzone wszystko. Buziak :* :-)
 
Dziekuję Wam, Dziewczynki za miłe słowa! :-) Łoj, tyle komplementów w jeden dzień... DZIĘKUJĘ!!!

Mikotku- ja u Ciebie to mogę nawet o chlebie i o wodzie, a i tak będzie superrrrrrr!!! Już nie możemy się z Michasiem doczekać!!! Do zobaczenia!!!

Madzia, Anula- ale jesteście aktywni! Zazdroszczę tych wojaży! :tak:

Sara- jak szczepienie?

Justa- my nie mieliśmy takiej sesji, jakoś nie możemy się zebrać... Ale podoba mi się pomysł :-)

My dziś pospacerowaliśmy całkiem sporo. Co prawda, u nas wieje, ale pojechałam do najbliższego miasteczka i tam wiało znacznie mniej :tak:
 
Cześć dziewczyny, mimo ze ostatni tydzień M. miał urlop to ja jakoś nie zdążyłam nic napisać:sorry: poprawię się. Przeczytałam tylko ostatnią stronę narazie

Palin- ostatnio obiłaś babke ziemniaczana a dziś zapiekankę? jak wyszła? Ja też dzis babkę upiekłam bo odkąd napisałas to mi ochota naszła, robiłam pierwszy raz M. zachwycony mój sekret dużo boczku!!!

Mikoto- na takie babeczki to i ja bym się skusiła prześlesz mi pocztą?

o Nina wstała spadam
 
Madziu, DzikaBez zapraszam
serducha_1.gif


Palin dziękuję Kochana!
Bisous14.gif


Bona prawda jak to miło tyle pięknych słów o sobie usłyszeć! Dziewczyny jesteście wspaniałe!
flircik.gif
Zawsze dowartościujecie człowieka! Bona czekamy na Was
przytulanko.gif


Korzystam z drzemki Zosi i przygotowuje rzeczy do kąpania.

Palin poproszę przepis na babkę
sliniak_2.gif
Mój był zachwycony sałatką od Korby, może teraz zaserwuję coś na ciepło?
mysli_2.gif
Tylko czy to może się mnie udać? ta babka?
 
reklama
Dzika - i jak wyszła? Masz rację - dużo boczku jest cool :-D
Zapiekanka z "pomysł na..." - ale w szoku byłam jak mi mąż zarzucił komplement za nią: "ale mam gust... że sobie taką żonę wybrałem":eek: I nawet kwiatki dostałam :szok:

Mikotko, to jest taka rzecz, że nie może się nie udać. Już wpisuję na kulinarny. Ale przy Twoich babeczkach, to ta baba może się chować.
 
Do góry