reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Wiecie zabierałam się za pisanie posta ale tak mnie spanie zbiera a jeszcze muszę powiesić pranie i butelki wymyć tak że spadam do swoich zajęć i czekam z niecierpliwością na tą chwilę kiedy wreszcie będę miała więcej czasu.....:wściekła/y:
 
reklama
Witam się porannie!
hello.gif


Nocka bardzo dobra, Zosia zasnęła o 20, jadła o 2.30, a potem o 6 kiedy już wyspana wstałam
content-saute.gif
Mam nadzieję, że wychodzimy na prostą z nockami i będzie coraz lepiej
0059.gif


Sprzatnęłam po nocnym karmieniu, poodmierzałam mleko, ogarnęłam siebie
M9.gif
pije kawkę
mornincoffee.gif
i oglądam perfekcyjną, powtarzają z Turner.

Już przebieram nogami na spotkanie z Boną i Michasiem
pedzi_dogaja.gif


Życzę Wam Kochane udanego, miłego i słonecznego dnia!
wet-kiss-smiley.gif


Mam nadzieję, że jak ponownie zajrzę, każda z Was wystosuje post zgodnie z umową: jeden na dzień. Także Kochane piszcie, żeby było co nadrabiać
Ordinateur03.gif
Dawno nie było Smile, Robaczka, Isis, Marys, anilek, asiulki, arieny,Betty, Jullix, Kingusi, mamyWikusi, marcelinowej, MatkiEwy, Natis, Paulunia, Nayaa, Teri, Nika, Onatoma, Wisenki, Dziewczyny pisać mi tu!
wait.gif
iconmadly5.gif
Brakuje Waszych wpisów. Wiem, że fb łatwiej ogarnąć bo i szybciej dostępny, ale na bb pusto bez Was
Invision-Board-France-69.gif
Także nie słuchamy wymówek
lalala.gif
i czekamy na chociaż kilka słów co u Was
wet-kiss-smiley.gif
 
Mikotku ty to potrafisz zmotywować :)

Wczoraj byliśmy u mojej teściowej na obiedzie i niestety moja Natalka przez 2 godziny ryczała tak, że się nie dało jej uspokoić:szok: Powód: teściówka najarała jakiś kadzideł i olejków eterycznych (nienawidze tego), a moje dziecko jest wyczulone na niektóre zapachy i niestety tak reaguje. Tak się spłakała, że aż plamek na całej buźce dostała. Dopiero jak wyszliśmy to się uspokoiła. Ehhh mówie Wam to straszne było pierwszy raz tak długo płakała i nawet cyc całkiem nie pomógł, a jeszcze na dodatek moja teściowa zaczeła jakieś swoje obrzędy odprawiać (pogięta baba) typu: przecieranie czułka obsiusianą pieluszką :dry: Ja nie cierpie takim zabobonów!!! A jeszcze wczoraj na dodatek mój kochany mąż rozwalił miskę olejową w samochodzie i teraz nie mamy żadnego auta, bo oczywiście moje też stoi zepsute (miał je naprawić tydzień temu) ehhh mam nadzieje, że dzisiejszy dzień będzie lepszy :blink:
 
Witam Kochane:tak:

U nas nocka taka sobie 22, 1, 4, i przed 6 wstałyśmy.

Julka miała wczoraj wolne od szkoły, bo nie miałam jej jak odebrać i dzisiaj już od rana marudzenie, że nie chce iść do szkoły, że brzuszek ją boli itd... aż głowa mnie boli z nerwów :sorry2:

Mikotku , Bona, Zazdroszczę dzisiejszego spotkania :tak: Miłych pogaduszek życzę:-)

U nas dzisiaj jakieś słonko wygląda , ale w nocy wiało :no: pełno połamanych gałęzi, ale jakoś przeżyłam ;-)

Jutro Julka ma imprezkę Halloweenową w szkole, chce być czarownicą : Mam czarną spódnicę taką dłuższą plisowaną , nie wiem ubiorę czarną bluzkę , potargam kudełki : Pytanie: Co mogę jeszcze zrobić ? :confused::-) Może coś doradzicie kochane???

Życzę miłego, spokojnego dnia:tak:
 
Witam :)

Mikotku tak wołałaś, że musiałam w końcu odpalić kompa i napisać:tak:
Cieszę się, że chrzciny udane. Pięknie wyglądaliście;-)

U nas nocka standardowo od 4 miesięcy przespana w całości. Dzisiaj 20-5.30. O 6.20 mały zasnął i śpi do tej pory więc mam chwilkę aby cokolwiek napisać. W dzień niestety nie ma jak bo łącznie śpi mi może z 30minut a tak to potrzebuje zainteresowania i najlepiej jakby mamusia przy nim leżała i gugała:-D Taki to synuś mamusi choć nie powiem jak tylko tatusia zobaczy lub usłyszy w tel to mordeczka mu się w głos śmieje:-)
Jako, że rano się już nie kładłam to zdązyłam ogarnąć się, zjeść śniadanko, łózko pościelić i nawet wszystko do obiadu przygotować. Przydałoby się jeszcze odkurzyć i podłogi umyć ale to już jak mały wstanie:)
Ziewa mi się coś wiec chyba żle zrobiłam nie kładać się no ale trudno.

Za tydzień jedziemy do Olsztyna bo męzus będzie miał robioną tomografię komputerową. Trzymajcie proszę mocno kciuki bo naprawdę bardzo się o niego boję. Chcialam jeszcze popisać ale już łózeczko sie buja więc lecę. Buziaki
 
witam Mikotku zmotywowałaś mnie więc jestem :)
super że chrzciny udane ślicznie wygladądaliście masz więcej zdjęć to prosze o jeszcze bo mi mało :-pa w temacie zdjęc to u nas to samo nam też nie miała kto zrobić ładnych Dawid nam pstrykał w kościele a wiadomo jak to 10 letnie dziecko cudów nie ma :baffled:

zazdroszczę spotkania bawcie się kochane :-)

u nas wczoraj tak wiało że jak otworzyłam balkon w południe to chciało mi firankę wyrwać :szok: a dziś piękne słoneczko i bez wiatru :tak:

po zmianie czasu Daria chodzi jeszcze wczesniej spać także kąpanie musieliśmy przełozyć pół godziny wczesniej bo nie dało rady więc kapiemy się już o 18.30 a o 19.30 Daria już zasypia ale wstaje tak samo jak wstawała czyli 6 rano wyspana dziś była butla o 1.30 ale zjadła i dalej spala do tej 6
straszny krzykacz sie z niej zrobił nie to że płace tylko krzyczy !!! i to tak że uszy pękają chyba sprawdza swój głos :baffled:

a i pytałam na fb już odnoście prostowani nózek w powietrzu czy to oby normalne ????

korba córa mojej siostry była czarownica w zeszłym roku tylk to blondyneczka to średnio jej pasowało hhihi ale możesz jeszcze wykonac jakis grożny makijaż na buzi moja sisi tak zrobiła jakis czarny pieprzyk grube czarne brwi róż na policzki itp

pozdrawiam kochane i przepraszam że mało się udzielam :zawstydzona/y:
 
Melduję się grzecznie z rana z herbatka i po sniadanku.Obskoczyłam Fb ale i o BB dziś nie zapomnę bo Toni zabalkonowany.Dziś oddaliśmy jego mocz do badania i robiliśmy tez liczne badania krwi.Toni był dzielny a pani pielęgniarka bardzo sprawna i dobrze poszło,trzymajcie kciuki za wyniki.Mikotku ty krzykaczu jeden, a jestem już jestem. Bardzo wam zazdroszcze tego spotkania z Boną, ale i moje już niedługo :-).Korba i co kupiłąś kulę Hulę, są takie disneyowskie w tesco z kubusiem? My dziś zanieślismy Dyniowego potwora do przedszkola, mamy 3 mniejsze jeszcze w domku , czekają na wypotworowanie.U nas był już bal jesienny w przedszkolu. Teri a moje jakoś w biegu dostosowały się do zmiany czasu, nawet Toni klasycznie wstaje chwilę po 5 na kupę, ma chłopak porę:baffled:
Ja mam w planach dziś mycie podług bo po wczorajszym robieniu dyniowego potwora się kleją.Musze zrobić mielone na obiad i barszcz bo dranie zjedli wczorajsza zupę całą!:-D:-D:-DPogoda szaro bura ale ciepło, cyklonu nie widać
 
Witam się i ja :)
Nasza nocka nie najgorsza, jeśli wziąc pod uwagę to, że zasnęłam o 2giej-z własnej, nieprzymuszenej woli. Moje szydełko też nie spało:sorry2:
Normalnie mam fioła :sorry2:

Mikotku- ślicznie wyglądaliście na chrzcinach:tak:, Zosia wystrojona bosko!!! Pochwal sie jeszcze jakie zaproszenia zamawiałś.

Wisieńko- moi dranie też wczoraj całe mięcho wsunęli i dziś mnie czeka gotowanie:tak:

Muszę się wybrać zaraz na większe zakupy bo w lodówce tylko światło.
A pszczoły chcą nowe kolorowanki z księżniczkami:sorry2:

Kończę pić kawusię i się ubieram.
Miłego dzionka!
 
Witam :-)

U nas piekne slonko dzisiaj, wiec mimo, ze zimno (jak na razie 7 st) wyjdziemy z pewnoscia na spacer....ja tylko nie mam kurtki takiej przejsciowej... no nic wazne aby Tymek nie zmarzl, a ja sie za kurtka rozejrze :tak:

Nocki u nas jak zwykle karmienie o 2 a potem o 6 wiec podobnie jak u Ciebie Mikotko z ta roznica, ze ja o tej 6 nie bylam wyspana :-p Zazdorszcze spotkania, bawcie sie dobrze :-D

Skalbka - tez lubilam czasem zapalic kadzidelko, ale odkad jest Tymek nawet o tym nie mysle. To strasznie drazniace zapachy, nawet mi w ciazy przeszkadzalo. A przeciereani czulka pieluszka pierwsze slysze :szok:

Korba - umaluj jej buzke jakos strasznie. Sa te farbki do twarzy. Moja kolezanka w zeszykm roku przebrala swoja corcie za postac z filmu "Sok z zuka" . Mala wygladala rewelacyjnie. Ale ona skubana ma smykalke do takich rzeczy

Paulunia - kciuki zacisniete i z pewnoscia bedzie dobrze. Kolejna ktora sie wysypia...achhh przemowcie prosze do calej reszty , aby tez spiochy sie zrobily :-)

U mnie pranie sie pierze , ja "ogarnieta", obiad zrobilam wczoraj wiec chwilka dla siebie.
 
reklama
na szybko piszę jednego posta, żeby nikt nie krzyczał :p

Po 1h 10min płaczu Tymcio zasnął, żeby po 22min snu się obudzić.. więc ja dalej w "seksownej" koszuli nocnej do karmienia z tłustymi włosami i resztkami makijażu z wczoraj - dobrze, że mąż w pracy :p
W nocy zaliczyliśmy 3 pobudki, więc dla mnie bosko.. ale nie zachwycam się, żeby nie zapeszyć :)

oczywiście wczorajsza Perfekcyjna Pani Domu natchnęła mnie do porządków i nawet mam plan, ale Maruda nie współpracuje :( ktoś oglądał wczorajszy odcinek? ten koleś, który wygrał.. wydał mi się.. gejem :p

wczoraj była marchewka, dziś chyba jabłuszko, bo marchewki nie ma ani w słoiczku ani w postaci surowego warzywka - oj czekamy z niecierpliwością na wypłatę męża :p

obiecuję, że wieczorem coś naskrobię :)

Bona i Mikoto udanego spotkania :* Foty! Foty! Foty! :)
 
Do góry