reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się jak Mokotek przykazał :tak:

Bona, Dzięki za link, posłucham jak Sofii wstanie, bo nie mogę słuchawek znaleźć ;-) Poprosimy oczywiście o nagranie czegoś teraźniejszego : Będziemy bardzo wdzięczne :tak:

U nas dzisiaj wieje , a mam dwie dziewczynki w domu myślałam że na spacerek wyskoczymy:cool: ale już sama nie wiem , żeby ich znowu nie zawiało.

Wczoraj zaszczepiłam się z S na grypę, może łagodniej przejdziemy jak nas dopadnie :happy:

Mam zawsze taki bałagan w domu po weekendzie, że nie wiem za co się zabrać!! Jak Sofii wstanie biorę odkurzacz w dłoń :-)

Miłego dzionka kobietki
 
reklama
Wiyam sie i ja po weekendowo...jak maz w domu korzytsamy poki pogoda i wybywamy...

Mikotko - wygladaliscie cudnie !!! i ciesze sie ze wszystko sie udalo ! Co do zdjec mamy tak samo...maz troche pstryka ale jak przychodzi co do czego nie mamy zdjec wspolny wogole.....z chrztu takze nic nie ma :(

Bona - tez z checia poslucham, jak spiweasz :)

Dzis w nocy mial przejsc na poludniu UK huragan (jakis ze USA) i mialo tez wiac i padac u nas i to dosc porzadnie. A tymczasem cisza, nicnie wieje...czyzby cisza przed burza??
 
Melduje się !
Bona - jejjjjjjjjj cudowny głos ja też tak chce !! przyjedź do mnie i mi pośpiewaj plisssssssssssss !!! :*
Mikotku - piękna Sofi !! no i oczywiście Ty również - jak zwykle :) cieszę się, że wszystko z chrzcinami się udało :) no i gratulacje z tej okazji dla małej księżniczki :*
Skalbka - kolejna piękna mamusia :) fajne Wam z tymi nartami :) ja nie umiem jeździć :p
Korba - też zazdroszczę takich spacerów z brodzeniem w błotku :)
Sara - trzymam kciuki za Feliniego kochanego :*

A my mieliśmy intensywny weekend :) W sobotę pojechaliśmy do babci Luki do Tarnobrzega, poszliśmy na cmentarz, później jeszcze odwiedziny u ciotki - wróciliśmy padnięci późnym wieczorem - ale na szczęście dzieci w drodze powrotnej spały uffff
A w niedziele rano postanowiliśmy pojechać na wycieczkę do Doliny Będkowskiej po Krakowem :) raz dwa się zebraliśmy, spakowaliśmy plecak, zapakowaliśmy pampersy, prowiant, chustę i fru do auta :) Pogoda nam dopisała :) W jedną stronę Lola niósł Luka spowrotem ja bo Luka miał na barana bagaż w postaci Tosi :p Oczywiście ubraliśmy buty trekkingowe żeby nam wygodnie było, ale stopa po lecie nie przyzwyczajona i oboje wróciliśmy poobdzierani :p ale mamy postanowienie - jechać na zakupy, kupić wygodne spodnie :p i buty i takie wycieczki sobie robić bo było cudnieeee. No ale myślę, że z tym poczekamy do wiosny :) A tam jeszcze wrócimy bo udało nam się przejść 3 km (6 w obie strony) a jeszcze nam 5 km do odkrycia zostało ( wodospad szum, skałki, kapliczki :) ) Witamy w Brandysówce, w sercu przepięknej Doliny Będkowskiej... - jak ktoś będzie w okolicy to polecam !! Później na obiad do teściowej pojechaliśmy (ale długo tam nie zawitamy bo mnie wkurzyła nie szanując moich próśb odnośnie durnego teścia, no ale nie będę się rozpisywać, żeby nie denerwować się znów ...) No i przyszedł nowy tydzień, muszę się wziąć za odgruzowywanie mieszkania choć trochę, bo w czwartek wyjeżdżamy na weekend do moich rodziców a przecież Sara przyjeżdża <jupi> no i żeby się nie przestraszyła :p

Idę dalej słuchać Bony :*
 
Ostatnia edycja:
Witam się
hello.gif


Od rana w biegu
pedzi_dogaja.gif
Zosia wstała chwilę przed 7, zjadła, pobawiła się w łóżeczku. Ja w tym czasie zaczęłam ogarniać weekendowe lenistwo. Dzięki temu, że potem, nasza Córunia pięknie ze mną współpracowała :
- ogarnęłam sypialnię,
- pościerałam kurze w domu,
- posprzątałam kuchnię i lazienkę,
- nastawiłam pranie,
- odkurzyłam (i tu Zosia usnęła sama w wózku)
- więc skorzystałam i umyłam okno w sypialni,
- podlałam kwiatki,
- ułożyłam w szafie Zosi.

Zostało nastawić jeszcze jedno pranie, powiesić, zebrać ostatnie i poprasować. Zaczęłam myć lodówkę, także musze jeszcze dokończyć i umyć podłogi. W międzyczasie kawka z Wami - kolejna
Soif07.gif


Piekna pogoda u nas
soleil.gif
Tylko strasznie zaczęło wiać
yikes.gif
Szykowałam się na dwór, ale jak tak dalej będzie, to odpuścimy dzisiaj.

Dziewczyny Kochane - dziękujemy za tak miłe słowa! Normalnie mi lepiej jak słucham tego
flircik.gif
Bisous04.gif
serducha_1.gif


Korba ja już odsłuchałam Bonę - Justynko masz cudny głos!!! Nawet nasza Zosia zaczęła z Tobą śpiewać
usmiech1.gif
Też chcę więcej Twoich nagrań!

Sara to taka kombinacja żakietu-ramoneski
mysli_2.gif
Poproszę o zdjęcie tego kwiatka Waszego
foty_koniecznie.gif


Skalbka wyglądasz kwitnąco! Piękny masz uśmiech!
 
Skalbka wyszłaś na tym zdjęciu jak Ewa Farna :tak: Fajnie Wam z domkiem. Kiedy wyruszacie??

Fioletowa
ja mam fiksa na wózki więc wiem o czym piszesz :-p

Kasia wczoraj się szczepiliście?? Tez mam bałagan po weekendzie mimo, że w sobotę i wczoraj porządki były :angry: a pod łóżkiem Oliviera było tyle piachu i błota zaschniętego, że ja się pytam skąd to się tam wzięło :eek:

Feliks dzisiaj miałczek, że szok! Więc roznoszenie prania, odkurzanie i pakowanie pralki a dzieckiem chuście

Gosia widziałam foto super te Wasze wypady!

Anula ale super!! Fajnie tak połazić :tak: Teściowej i Teścia nie skomentuje :confused2: Masz rację nowy tydzień, krótki tydzień... we czwartek haloween i mam plan zabalować :cool2: Coś mój wujek przebąkuje, że pojedzie po kuzyna :baffled: oby nie

Mikoto
u mnie też pranie (właśnie pralka zagrała, że skończyła) i prasowanie. Jak wieje to folie na wózek i na spacer. Ja poproszę za to o linka do nakrycia wierzchniego ;-)

Bonka ja też posłucham jak Felini wstanie. Już się doczekać nie mogę.


Upraszamy pięknie o kciuki dzisiaj! Boję się ja zawsze jak cholera do tego chodzi mi po głowie, że się nie szczepi jak zęby idą a ta jedynka już na wierzchu jest. Pod palcem czuć i widać ale po łyżeczką jeszcze nie stuka. Pytała może któraś lekarza?



Jeszcze tutaj nie prosiłam o głosy:
https://www.bebiklub.pl/konkurs/jakim-typem-mamy-jestes/galeria/porada/1045

Można oddać 3 dziennie. Zatem ładnie poproszę :yes:
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny:)
Sara- od 22.02 do 01.03. Ja też nie umiem na nartach jeżdzić ja jeżdże na desce ale nie wiem jak teraz dam rade, bo w sumie w zeszłym sezonie nie jeździłam no i ta moja kondycja do do du.... ale teraz staram się codziennie ćwiczyć to może coś z tego bedzie:confused2:

Bona- masz piękny głos :tak:
 
reklama
Witam o dziwo do południa, synek zrobił sobie drugą drzemkę już dziś...:szok:

mikoto u nas tak samo z pogodą, słoneczko pięknie świeci ale okropnie wieje, ja już byłam po zakupy, a spacer chyba sobie odpuścimy.

Korba32 ja już zdążyłam odkurzyć a mały leżał i patrzył, nie wiem kto u nas tak bałagani, w sobotę sprzątalam, wczoraj pół dnia nas nie było i dziś dalej sprzątam :angry:

Niech malutki jeszcze trochę pośpi co zdąże przygotować ciasto na pizze :-)

Bona świetny głos

Skalbka fajne zdjęcia, a malutka ma słodki dresik

Uciekam bo Filip się zbudził...
 
Do góry