reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej Dziewczyny!

Widzę, że temat fotelików ostatnio. Ja dzięki Wam się zorientowałam, że już niedługo czas na wymianę, ale póki co Michaś spokojnie się mieści w swoim obecnym foteliku :-)

Korba- niestety, nie umiem grać na żadnym instrumencie, a bardzo żałuję :-( Tak więc tylko śpiewam :happy:

Palin- współczuję nocki, ale jestem przekonana, że Mikołaj szybko przestawi się na czas zimowy :tak:

Dziękuję za słowa otuchy w sprawie pracy mojego męża! :-) Wiecie, mnie to jest nawet fajnie, że mam go na co dzień, ale wolałabym, żeby był na urlopie, a nie na bezrobociu :baffled:

Michaś spał dziś w nocy o godzinę dłużej niż zwykle, więc nie odczuł zmiany czasu :tak: Ja troszkę nie wyspałam się po weselu, bo musiałam ściągnąć pokarm i już nie mogłam zasnąć :sorry: Zaraz zjem kolację i kładę się do łóżka. Misio już śpi :tak:

A! Zapomniałabym! Moja bratowa jest w 5 miesiącu ciąży i wczoraj się dowiedzieli, że będzie dziewczynka- Lilianka! Także Michaś w marcu zyska siostrę cioteczną, a moi rodzice pierwszą wnusię! Są zachwyceni, zresztą, jak my wszyscy :happy: Tak się tylko chciałam pochwalić ;-)

Spokojnych nocek!!!
 
reklama
Witajcie Kochane!
hello.gif


Będzie krótko, bo padam
mort-de-chaud-987712.gif
mdlejepf8.gif
Chrzest udany, bardzo udany
yahoo.gif
Zosia była bardzo grzeczna w kościele, leżała w wózku i obserwowała, a jak tylko była u męża na rękach śpiewała razem z resztą kościoła
whistling.gif
Krzyknęła przy polaniu wodą główki, po czym chciała zagadać księdza
pop.gif
Zaczęła tak brumać i pluć przy tym, że biedny pleban chyba pół ornatu miał zaplutego
niewiem.gif
Ksiądz pięknie poprowadził mszę
flircik.gif
W restauracji Zosia czarowała uśmiechem i zachwycała strojem
samba.gif
Z tego miejsca pragnę jeszcze raz podziękować naszej forumowej Skalbce - Kochana dziękujemy raz jeszcze za użyczenie sukni!
wet-kiss-smiley.gif
Impreza była bardzo udana, goście wyszli pojedzeni i zadowoleni. A my padnięci
Invision-Board-France-512.gif
Jedyne zastrzeżenie jakie mam to zdjęcia, a właściwie brak ładnych zdjęć
divers2301.gif
W sumie to jestem o to wściekła
divers2250.gif
My na każdej imprezie - u szwagrów, bratowych i całej reszty- robimy masę zdjęć a potem przesyłamy im, a nam nie miał nawet kto zrobić ich w kościele
divers2227.gif
Mamy kilka z kościoła, ale ich jakośc woła o pomstę do nieba
divers2230.gif
To samo z restauracji, dobre są te, które robiłam ja albo mój mąż, pozostali którzy robili naszym aparatem zapomnieli co to kadr
divers2220.gif
DSC03656.jpg
DSC03881.jpg

Zosia dała nam pospać, a już od rana spacerowaliśmy. korzystając tym samym z ostatniego - ponoć - pięknego słonecznego dnia. Chyba rzeczywiście cos jest na rzeczy ze zmianą pogody bo i wiatr się zmienił. Po tymże komunikacie meteorologicznym, komunikat dnia - mój ślubny dzisiaj pojechał
Invision-Board-France-69.gif
Przyjedzie za 3 dni, ale strasznie mi źle bez Niego po tylu wspaniałych dniach razem
placz1.gif
Teraz z utęsknieniem odliczam dni do środy
divers2325.gif


Bona gratuluję!!!
divers2291.gif
Lili - cudne imię, my braliśmy je pod uwagę
divers2245.gif
Wyśpij się dzisiaj
divers2235.gif


Spokojnej nocy Kochane!
divers2278.gif
 

Załączniki

  • DSC03656.jpg
    DSC03656.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 78
  • DSC03881.jpg
    DSC03881.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 67
Palin ale to za wcześnie na zmianę fotelika, duuuużo za wcześnie
fotelik zmieniamy gdy dziecko przekroczy wagę lub gdy głowa zacznie wystawać od góry nie wcześniej
nogi mogą wystawać, to nie jest problem
nasze dzieci są za małe do jeżdżenia przodem do kierunku jazdy i za małe do jeżdzenia na siedząco
pamiętaj, że kubełki są do 13 kg - jest jeszcze czas
 
Mikotku- szkoda, że nie jesteś zadowolona ze zdjęć, bo wyglądaliście pięknie! A Zofijka - mała księżniczka!!! A czas do środy szybciutko zleci i Jarek znów będzie z Wami :tak::tak::-)

Fioletowa- to jednak nie jestem gapa z tym fotelikiem ;-)
 
Witam niedzielnie:-)

Ja ostatnio też myslałam i oglądałam większe foteliki, faktem jest że to jeszcze czas bo nasze nosidło jest do 13kg, ale patrzyłam na takie 9-36kg, chociaz nie wiem czy to jest dobry pomysł. Niedziela dobiega końca, więc od jutro znowu prawie cały dzień bez męża bo będzie w pracy. :-( Tak jak zaplanowałam wziełam się za wybieranie i zamawianie prezentów świątecznych dla dzieciaków, mam do obdarowania 4 dzieci, w tym trzech chłopców. Z chłopcami nie mam problemu, gorzej z płcią przeciwną, ale jak będzie okazja to zapytam o list do Mikołaja :-D może coś uda mi się wyciągnąć.

Palindromea jak tam Ci wyszła babka ziemniaczana? Ja nigdy tego nie robiłam ani nie jadłam.

Bona87 gratulacje dla bratowej, a Michaś będzie miał się z kim bawić.

mikoto to było oczywiste, że Zośka będzie grzeczna na chrzcie, bardzo się cieszę, że impreza udana, mała wyglądała jak księżniczka :-)
 
Witam ;-)

Bona, Kochana Ty moja podeślij jakiegoś linka co bym mogła podziwiać Twój śpiew : PLIZZZZ :tak:

Mikotku, Zosie cudnie wyglądała , Ty również wyglądasz kwitnąco :szok::-):tak: Cieszę się bardzo że wszystko się udało i mam nadzieję, że do środy czas szybko CI zleci :tak:

Palin, Jestem pewna że jedzonko wyszło Ci pyszne :tak:

Gosia, Jutro dodam przepis na FB w odpowiednim wątku ;-)

Sara,Ty wiesz kochana jak ja uwielbiam chodzić na spacerki i na grzybki . Niestety grzybobranie nie udane :-( Grzybków u nas BRAK , znalezione 4 sztuki - robaczywe. Na południu Polski jeszcze są u nas już koniec , niestety :crazy: Za to spacerek udany :-) pospacerowaliśmy sobie beż Sofii ( Została u mojej mamy ) więc pochodziliśmy po górkach , rowach , rzeczkach itd..;-)

Dzisiaj niedziela spokojna , zakupy spożywcze, załapaliśmy się na obiadek u mamy . Zosia zasnęła już o 19 , więc spodziewam się wczesnej porannej pobudki :sorry: Julka nie idzie jutro do szkoły bo S samochód w naprawie, więc zabiera mój i nie miała bym jak jej odebrać z przedszkola:baffled: Julka oczywiście się bardzo cieszy z tego powodu:tak:


Miłej nocki kochane, do jutra :tak:
 
Ja tylko na chwilkę

Mikotku pięęęęęęęęęeeknie wyglądałyście cudna marynarka/kurtka? O Malutkiej nie wspomnę ślicznie! Cieszę się bardzo, że wszystko OK.

Korba ach rzeczki, pagórki.... rozmarzyłam się

Fioletowa dobrze, że jesteś to i temat fotelikowy jest dopieszczony :tak:


My jutro szczepienie a ja już trzęsę porami..... spokojnej nocki :tak:
 
ach taka moja fiksacja ;-)

kubełki zmienia się w okolicach roku, nie spotkałam się żeby ktoś zmieniał na siedzący wcześniej niż po 9 miesiącu
szkoda choćby kręgosłupa takiego dzieciaczka, nie mówiąc o tym co dzieje się z szyją w razie wypadku
ja żałuję że u nas nie jest jak w szwecji, że jest milion możliwości wożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy jak nadłużej się da, u nas niewiele takich fotelików
dobrej nocy
 
Witam się po dluuuuuuuuuuugiej nieobecności (przepraszam :zawstydzona/y:). Niestety FB wygrywa ale obiecuje się poprawić:rolleyes2:
Oczywiście z góry przepraszam, że nie nadrobie wszystkiego i wszystkim nie odpiszę :/
Mikotku- cieszę się, że suknienka się przydała iu muszę powiedzieć, że Zosia się pięknie prezentowała, a zwłaszczw tej super opasce ( jest niesamowita):)
Korba- jak ja bym chciałą mieć takie miejsca do spacerowania... niestety u mnie tylko pola gdzie pełno nowobudujących się domów...
Bona- też chciałabym usłyszeć jak śpiewasz :tak:
Sara- kciukasy za szczepienia&&&&&&&&&&

A my zaczęłyśmy wcześniej wstawać chyba przez zmianę czasu co mnie w ogóle nie cieszy :crazy:
Wczoraj byliśmy wpłącić zaliczkę za domek w Czechach na narty :-) Było supper oczywiście później smażony ser (uwielbiam). Natalka prawie cały dzień przespała więc wieczorem oczywiście cyrki ze spanie ale jakoś w końcu poszło :)
A tu zdjęcie z owego domku z moja kochaną cioteczką :PA270455.jpg
 

Załączniki

  • PA270455.jpg
    PA270455.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Dzień dobry!

Skalbka- super zdjęcie! :tak:

Sara- powodzenia na szczepieniu!!!

Korba- u nas wczoraj tak wiało, że na spacerze byliśmy tylko 45 minut... Zazdraszczam :tak:

Dziewczynki, nie mam aktualnego nagrania z zespołem, ale przesyłam link do strony domu kultury, w którym śpiewałam 12 lat... To są nagrania, jak miałam 18 lat :zawstydzona/y::sorry: I tam jest moje panieńskie nazwisko - Dzwonek :-D

Pobieralnia |

Miłego dnia!!!
 
Do góry