reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

emka moim zdaniem dużo groźniejsze są odra świnka i różyczka, a nie szczepionka przeciwko nim, powikłania po ospie zdarzają się coraz częściej i coraz poważniejsze - ja szczepię i będę szczepić także przeciw odrze, śwince i różyczce
ja się naczytałam za i przeciw gdy Artur był mały, rezultat jest taki że szczepię niemal wszystkim - teraz będą na nas czekać pneumokoki za jakieś 2 miesiące, Filip jest już zaszczepiony przeciw rota
moje dzieci nigdy nic nie miały po szczepieniach
 
reklama
Dzień dobry :),

U nas chyba skończyły się spokojne nocki ;) Wojtek z uporem maniaka ciagle przekręca się na brzuszek :-) i w nocy wydaje się że pięknie śpi a za chwile szczęśliwy na brzuszku gotowy do zabawy...
Dziewczyny co dajecie swoim maluszkom oprócz mleczka? codziennie marchewke to chyba troche za dużo :( ? jeszcze raz dalam ze słoiczka marchewkę z ziemniaczkiem a wczoraj ugotowałam sama i moim zdaniem smakowało lepiej niż słoiczek ale moje dziecię nie wykazało tyle zachwytu :(

emka ja zgadzam się w 100% z fioletowa w sprawie szczepień... nasza położna powiedziała, że teraz jest ok bo cały świat jest zaszczepiony...

Palin gratulacje dla Mikołaja, że taki dzielny :)

Mikoto mało co działa tak motywująco jak Twoje wpisy :D jak tak poczytam to nabieram chęci na działanie :-) mam pytanko gdzie mogę znaleźć przepis na tą sałatke Korby???
 
Witam się i ja jak przystało na forumowiczkę BB ;-)

Palin, Super sprawa ten leżaczek muszę takiego poszukać , może używanego ?

Martam, Napiszę ten przepis na FB na odpowiednim wątku :tak:

Fioletowa, Brawo dla Filipkowego , silny chłopczyk Wam rośnie

U nas dzisiaj zimno 6 stopni zaledwie , Sofi śpi, śniadanko zjedzone , dzisiaj sobie dogodziłam : kanapeczki z jajkiem , pomidorem i majonezem: Kurde jaki ja jestem obżartuch :crazy:

Mamy w końcu siedzonko do karmienia , kupiliśmy używane ale w bardzo dobrym stanie, potem postaram się zrobić fotkę i wkleję na Fb .

Miłego dnia kochane

Mikotku, Czy Ty kochana jeszcze nie wstałaś z mężem z tego łóżka ????;-)
 
witam z kawą
i zmęczonym śpiochem, który nie chce zasnąć :-(


Czy szczepicie swoje maluszki na pneumokoki???? Co lekarz to inna opinia co do tego szczepienia.

jeszcze nie szczepiłam Filipa, ale przy najbliższym szczepieniu będę
Artura zaszczepiłam i to chyba go uratowało od zapalenia oskrzeli i ucha, bo nie chorował na to a miał przerośnięty migdał, a to dwe typowe choroby przy przeroście
 
Witanm sie i ja...u nas leje maz mnie mnie w powazniu, wiec ja jego tez...zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie....koniec z prasowaniem jego rzeczy, gotowaniem obiadkow i sprzatniem na blysk domu...sama tu nie mieszkam

My tez szczepimy sie zgodnie z tutwejszym kalendarzem...a nawet cos extra(gruzlica :p)
Korba - pierwsze zdanie twojego postu jest na medal :rofl2:...mialam pytac...czy Zosia juz siada??? starsza o miesaic jest dlatego pytam czego sie spodziewac :D

Wczoraj kupilam Tymkowi nowe smoczki...nie ma tu nuka genius wiec robilam proby TT nie podpasowaly wogle, wiec kupilam teraz MAM i odpokac - mimio, ze silikonowe, jak na razie ciumka :p i jaka radoche mialam w nocy bo swieca :rofl2: (ze zwyklych tylko rozwe byly iwec, nie bylo wyjscia )

Kurde bylismu u lekarza i z oczkiem "wszystko ok" a maly nadal trze i trze....
 
Korba ale ja nie jestem w grupie na fb :( mało się udzielalam wiec nie chciałam się wpraszac...

Gosiak moj Wojtek chyba jest starszy równo miesiąc od Twojego Tymcia :) co do siadania to się podnosi jak mu się da palce do trzymania i ciagnie główke do góry jak leży i siedzi w krzesełku tak na półleżąco :) i zaczyna ciągnąc stópki do buzki a jakie zainteresowanie budza haha :)

My dostaliśmy krzesełko do karmienia od koleżanek z pracy w prezencie :) całkiem fajne jest i ma fajnie regulowane oparcie :) i na razie tone w sprzętach Wojtka :rofl2: mata, krzesełko, lezaczek, łóżeczko, koszyk z toną grzechotek i ciągle rozłożone łóżko bo to najlepsze miejsce do zabawy hehe :)
 
Ostatnia edycja:
czesc :)
nie mam czasu na nic ostatnio :-(. Jaś coraz bardziej wymagający uwagi , nauka w szkołach idzie pełną parą , w chatce non stop bałagan trzeba ogarniać , zakupy i gotowanie już mi bokiem wychodzą .... ach .... zatęskniłam ostatnio za powrotem do pracy ....
martam - ja też tylko bywam ostatnio na bb i fb . Myślę , że spokojnie możesz na grupę fb dołączyć :tak:
dmuchawcu - a Ty gdzie ?????
Ja też szczepię i ( odpukać ) bez problemów poszczepiennych .
Sory , że tak krótko ale już muszę zmykać po dziecko do szkoły .
 
reklama
Witam :-)

Gosia jeśli chodzi o Zośki siedzenie to tak różnie jak jest u mnie na kolanach to siedzi sztywno i nie upada ;) A jak gdzieś ją się posadzi to pada na twarz :)

Martam, Zapraszamy serdecznie na FB :tak: Koniecznie ;-) Czekam na Fb jak już dołączysz to od razu podam Ci przepis ..;) To będzie taka mała motywacja do dołączenia na FB :-D

Mikotek, Ma męża w domku, więc nie ma czasu , musimy jej wybaczyć--prawie dwa tygodnie nie było mężulka , stęskniła się nasza Mikotka:tak:


Jeśli chodzi o Zosi zabawki i nie zabawki to ja mam zawalony cały salon i sypialnie , masakra po prostu. Z czego stoją jeszcze 2 kołyski do sprzedania ..a tak fajnie w salonie miałam zawsze poukładane i było tak pustawo jak lubię a teraz :wściekła/y: No ale takie są uroki małego dziecka w domku ;-)

W weekend ma być ładna pogoda więc jutro jak się nic nie zmieni na bank biegnę z rodzinką na ostatnie grzybobranie :-) Już dzisiaj się cieszę :happy2:

Życzę udanego weekendu , mam nadzieję , że uda mi się zajrzeć i coś napisać :tak:
 
Do góry