reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzień dobry

Od kilku dni zbieram się żeby napisać posta na BB i jakoś mi schodzi :dry:
U nas ostatnio ciągle jakieś przeboje... zepsuło mi się auto, przełożyli nam wizyte u kardiologa przez co nie możemy jechać na spotkanie na Śląsku, problemy z zasiłkiem rodzinnym... na dodatek wypadł mi dysk. Szczęście że moja ciocia jest masażystką i zawsze mi pomaga.

Wczoraj byliśmy z Laurą na kontroli u chirurga naczyniowego.
Pan doktor powiedział że efekty leczenia są bardzo dobre. Laura za mało jeszcze waży żeby zwiększyć dawkę ale może następnym razem sie uda. Zaproponował nam również laser oprócz leków... powiedział że nie namawia i decyzja należy do nas.
Mam mieszane uczucia co do tego lasera, boje się :dry: musimy to przemyśleć...
Według naszego lekarza do roku po naczyniaku powinien zostać tylko mały ślad :-) uwielbiam tego lekarza! Dziękuję Bogu że do niego trafiliśmy!

Laurunia wczoraj bardzo grzeczna. Uśmiechała się do Pana doktora :tak: przy okazji wyjazdu do Łodzi obkupiliśmy trochę małą ;-) rękawiczek tylko nie udało nam się kupić.


Kochane pozdrawiam Was wszystkie i życze udanego weekendu ;-)
 
reklama
Dziękuję za miłe komentarze!

Kingusia- super, że macie takiego lekarza! Nie dość, że właściwie leczy, to jeszcze podtrzyma na duchu! Faktycznie, sporo ostatnio się u Was wydarzyło...

Ja zaraz kończę ściągać pokarm i jade na zakupy, do dentysty i... do mojej mamy do szpitala. Pojechała tam na rutynowy ginekologiczny zabieg, a wylądowała na chirurgii na dobre kilka dni... W dodatku wyczułam, że przez telefon nie mówi mi wszystkiego, dlatego przy okazji dzisiejszych odwiedzin postaram się coś więcej wyciągnąć...

A jutro na cały dzień jedziemy do teściowej (130 km) po raz pierwszy z Młodym :-)

Miłego weekendu!!!
 
Dzień dobry :-)

ja znowu niestety nie jestem na bieżąco i tym razem raczej nie dam rady nadrobić zaległości :sorry:

brakuje mi Was i zastanawiam się co tutaj słychać, ale w ciągu dnia nie mam czasu na forum, a wieczorem już padam i idę spać :zawstydzona/y:

pozdrawiam i mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze :happy2:
 
Witam się sobotnio!
hello.gif


Nocka lepsza niż wczoraj. Karmienie 23, 01.40, 5, 7.30. Nie narzekam i mam nadzieję, że dzisiejsza będzie jeszcze lepsza
0059.gif
Od rana bieganina
pedzi_dogaja.gif
Tym sposobem:
- sprzątnięte,
- kurze pościerane,
- odkurzone,
- parapety umyte,
- mleko na noc odmierzone w pojemnikach,
- łazienka wymyta,
- moja głowa też
zalotnis.gif
i tym sposobem znów musze poodkurzać, bo wszędzie znów pełno włosów
wallbash.gif
,
- kawa wypita,
- i uwaga! Sernik się piecze
chytryke2.gif
Tak, tak, odważyłam się wbić to 7 jajek
yahoo.gif
zobaczymy co z tego wyjdzie, bo jak patrzę na niego to dziwnie wygląda
mmmmh-naaaaan.gif
nie pamiętam, żeby sernik mojej mamy tak wyglądał
mysli_2.gif
no ale zobaczymy
pray.gif


Na wieczór zostanie mycie podłóg. Teraz pora na relaks
content-saute.gif
Także zaraz idę po kolejną kawkę i o ile Zosia pozwoli pobuszuję na necie w poszukiwaniu brakujących rzeczy do stroju na chrzciny, nie tylko dla Sofii, ale też dla mamy i taty - a co? Zawsze to okazja by kupić sobie cos nowego
boing.gif
Mnie przydałaby się marynarka w kolorze ecru, bo taki kolor pepitki mam na sukience
samba.gif


Kingusia nawet nie wiesz jak miło czytać tak dobre wieści!
wet-kiss-smiley.gif
Teraz będzie już tylko lepiej
47b20s0.gif


Bona miłego i udanego weekendu! Zdrówka dla Mamy!
Bisous04.gif


Wenusjanka Wow! świetny sposób usypiania opanowaliście! Nie spicie przy lampce?
chytryke2.gif
Twój mąż tak pięknie Cię komplementuje, a Ty marudzisz?
Invision-Board-France-14.gif



mama2013 uprzejmie prosimy o wygospodarowanie trochę czasu dla nas
Bisous04.gif


Uciekam, zajrzę później. Zosieńka domaga się pieszczot, igraszek i reszty szaleństw
sweetcybermqq5.gif
 
Dawno nie pisałam - przepraszam ... ale jakoś tak fb mnie pochłonął i kilka innych spraw (dziękuje Robaczku :p :*) W środę byliśmy u lekarza z dzieciakami bo Tolinka kaszlała a Lolindo gorączkował - zaciskającym kciuki baaardzo dziękuję, jesteście cudowne i zawsze można na Was liczyć :* Na szczęście oboje już prawie zdrowi - tzn młody żadnych oznak choroby, Tosia jeszcze lekko zakatarzona, ale walczymy odnosząc zwycięstwo :) Moje plecy tez już zdrowe - ufff najgorszemu wrogowi takiego bólu nie życzę.
Kingusia - my i tak Laurusie uwielbiamy :) a jeśli ten laser ma pomóc to faktycznie warto się nad tym zastanowić :)
Bona -Dużo zdrówka dla mamy !!! I dopisuję się do ochów i achów - pięknie wyglądasz, nawet nie wymodelowana :) ehh ja dziś się farbuje tzn farbuje mnie mój prywatny fryc czytaj Luka :p na salon fryzjerski czasu brak, po za tym jakoś mi nie po drodze. Kupił mi farbę na której jest Anna Przybylska w blondzie, hah może się dowartościuje trochę :p
Animladris - super, że winowajca odkryty ! teraz już będzie dobrze, dużo zdrówka dla brzuszka :)
Mikoto - dziękuję za codzienne kolorowe, piękne posty :* dzielnie walczysz o to bb :)
Wenusjanka - uwielbiam "kwiatuszku" Twoje posty pełne poczucia humoru, tak więc oficjalnie oświadczam - Twoje wpisy lądują w kategorii "ulubione" zaraz obok wpisów Mikoto :)
Madzia - hmm dziś 19 :) oby Tymek dal Ci się wyrwać- udanego wieczoru !

juz niedługo poniedziałek :] Kingusia szkoda, że Cię nie będzie :( Mam nadzieję, że pomimo tego będziemy miały jeszcze nie jedną okazję się zobaczyc :)

O i dziś Dmuchawiec baluje :) - kochana udanej imprezy, wyszalejcie się wyśmienicie :*

Ps - Tosia ogląda gazetkę z zabawkami i pyta : mamooo wiesz, którą lalkę bym chciała potem i potem i która potem, i którą potem, i którą potem, i którą potem, i którą potem ?? Ja : no ? Tosia : tą, a potem tą, a potem tą, a potem tą (...) a potem tą ........ eh zna ktoś liczby w totka ???
 
Melduję, że modły pomogły
priest.gif
worship.gif
i sernik smakuje jak sernik
47b20s0.gif
i tez tak smakuje
sliniak_2.gif


20131019_142816.jpg20131019_143020.jpg

Jak przeżyjemy ten - bez ciasta na spodzie, a z piernikami z w czekoladzie na wierzchu - to mam ambitny plan zrobić taki z malinami
sliniak_1.gif


Anula nawet nie wiesz jak mi miło
flircik.gif


Podłogi pomyte, zakupy zrobione, obiad zjedzony, kuchnia sprzątnięta. Zosia nakarmiona i śpi. Oglądam Master Chef i dopijam kawkę. Jutro najprawdopodobniej pojadę z siostrą i jej mężem do Ikea
yahoo.gif
Zosia zostanie z dziadkami. Także lecę na stronę internetową uzupełniać listę zakupów
happy1.gif


Wiecie, że w niektórych sklepach internetowych czuć już Boże Narodzenie
shocked.gif
W Zara Home, H&M Home, Next - pełna oferta świąteczna
goopek1.gif
 

Załączniki

  • 20131019_142816.jpg
    20131019_142816.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 30
  • 20131019_142816.jpg
    20131019_142816.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 38
  • 20131019_143020.jpg
    20131019_143020.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 32
Anula nawet nie wiesz jak mi jest przykro że nie spotkam się z Wami w poniedziałek :-( pewnie nie prędko znowu nadarzy się taka okazja :-(
Nad laserem cały czas się zastanawiam...

Mikoto apetycznie wygląda Twój serniczek :-) ja się dzisiaj u babci załapałam na sernik.

Pospacerowałyśmy trochę i biorę się zaraz za sałatkę.
Niech już ten mój mąż wraca...
 
czesc :-)
Jaś dziś kończy 4 miesiące :-). czas zapiernicza , dzidzia rośnie a mnie kilogramków nie ubywa :sorry2:
Wenusjanka - ze mnie też niezły bukiet :-D:-D:-D - uśmiałam się z tego :-D:-D:-D
Kingusia - bardzo się cieszę , że leczenie pomaga:tak:. A czy niezastosowanie tej laseroterapii wydłuży czas znikania naczyniaka ????? Też miałabym obawy . No i bardzo żałuję , że się nie spotkamy w poniedziałek :-(.
mikoto - sernik pierwsza klasa !!!!! Ślinotoku dostałam :zawstydzona/y: na widok zdjęcia . Uwielbiam serniczki :zawstydzona/y:
Anula - dobrze , że dzieciaczki zdrowe i spotkamy się w poniedziałek:-)
Madzia - bawisz się już pewnie na koncercie , oby jak najdłużej &&&&&&&&&&&&&
 
Matka Ewa- najlepsze życzenia dla Jasia!!! I oczywiście moc buziaków!!!

Anula- dziękuję za komplementy ;-) Daj znać, jak ta farba z Przybylską, bo zawsze używam farb tej firmy, ale inny odcień i korci mnie ta Przybylska na opakowaniu :tak:

Animladris- super, że Stasinek lubi te ćwiczenia :tak: Łoj, mam nadzieję, że sąsiedzi niezbyt mocno ucierpieli...

Wenusjanka- masz super męża! Naprawdę, świetny facet :tak: I przyznam Ci się szczerze, że uwielbiam Twoje poczucie humoru :-D

Mikotku- no, serniczek pierwsza klasa! Niech Jarek żałuje, że przyjeżdża dopiero za tydzień :tak: Ale chętnych na to ciasto na pewno nie brakuje :happy2:

Madziu- baw się dobrze!!!!

Byłam u mamy w szpitalu, to ponoć jakaś przetoka i dlatego musi dłużej zostać na chirurgii. Bolała ją niestety głowa po znieczuleniu w kręgosłup (tak, jak mnie po cc), więc wiem, co się biedna ucierpiała... Na szczęście dostaje zastrzyki przeciwbólowe.

Taka piękna pogoda wyklarowała się po południu, że wyszliśmy na 2-godzinny spacerek. Pięknie się chodzi, jak słońce świeci, liście takie kolorowe - BAJKA :happy2:

Jutro wyjazd do teściowej. Pakowania jak na wojnę :sorry2: Ale muszę wszystko zabrać dla mojego 7-kilowego Szczęścia, żeby czuł się, jak u siebie :tak: To 130 km w jedną stronę, ale pewnie Michaniu całą drogę prześpi. Oby :sorry2:

Pewnie odezwę się dopiero w poniedziałek, albo jutro późnym wieczorkiem, więc już teraz życzę Wam udanej niedzieli! Ponoć ma być całkiem ładna pogoda :-)
 
reklama
Witam się porannie!
hello.gif


Od 5 jestem na nogach
pedzi_dogaja.gif
czuję się wyspana, a zważając na to, że Zosia zasnęła grubo po 22
czekam.gif
to aż dziwne
wait.gif


Anim, MatkaEwa, Wenusjanka, Kingusia- zapraszam serdecznie, ale jak słusznie Bona zauważyła sernik już "wyszedł"
mruga.gif
Został podzielony i dzisiaj zostanie rozdany, co by mnie nie kusił
jezor.gif
NonNon03.gif


Bona udanego pobytu i bezpiecznej drogi!
Bisous04.gif
ja też wczoraj tak pakowałam Zosię do moich rodziców.

Zosia jeszcze śpi. Ja od 5 już zdążyłam:
- dokończyć pakowanie
hiker.gif

- pomyć butle, przygotować wodę, poodmierzać mleko,
- ogranąć siebie
M9.gif

- sprzątnąć w kuchni,
- "zrobić" sobie paznokcie,
- naszykować ubrania dla Zochy,
- wypić kawę i obejrzeć Ojca Mateusza
mornincoffee.gif
tiiiwiiiji9.gif


Za oknem mróz
mmmmh-naaaaan.gif
A ja wczoraj po przeglądaniu tych wszystkich kolekcji bożonarodzeniowych jeszcze z większą skrupulatnością będę odliczać dni do Świąt
divers2325.gif


Zosia dzisiaj kończy 4 miesiące
divers2283.gif


Miłej niedzieli Kochane!
divers2278.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry