reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam orawie po weekendowo, jakos czas tak szybko zlecial, ze nawet nie zdarzylam zajczec na bb:sorry:

Wenusjanka
- pozazdrosci tylko mezulka, ktory tak slicznie do Ciebie mowi

Kingusia - nizmiernie sie ciesze, z tak dobrych wiesci

Mikotku- a ja dumalam co jest na wierzchu serniczka i myslalm ze to gwiazdeczi wcyiete z ciata z kakao :p

Anusia
- u wielu dziewczyn maluchy budza sie czesciej. U nas bylo tak przez 3 dnia wczoraj (odpukac) bylo juz normalnie, zobaczymy co przyniesie dzisiejsza noc

Madzia - super, ze wreszcie sie udalo wyjsc!!! zazdroszcze, ze macie dziadkow na miejscu !

Sara
- dzis dalam tez jabluszko i mina na pierwzy kes bezcenna...dziecie sie skrzywilo , wywalilo oczyska na wierzch, ale pozniej wszamal :p

agacia - na pewno wszystko bedzie w najlepszym porzadku. Trzymamy kciuki!!!

Kochane UDANEGO SPOTKANIA..... zawsze zla jestem , jak sie spotykacie , ze nie mam jak dojechac :(

Lece cos z soba zrobic...ze slubnym ciche dni mamy, jakos dziwnie jest...
DObranoc
 
reklama
Dzień dobry poniedziałkowo.

Wróciliśmy z weekendowych wojaży, padnięci. Mikołaj to jeszcze odsypia. Nie dziwię mu się, bo to był naprawdę intensywny weekend. Tyle przeżyć - inne miejsca, dużo nowych twarzy, każdy go na ręce chciał brać, zagadywał. Normalnie chwilami to miał dość i wolał iść spać. Nie wiem, czy dobrze czy źle, że tak rzadko ma takie weekendy (bo może by się przyzwyczaił do tylu ludzi, albo znowu chodził rozdrażniony i lepiej, ze w domu ma spokój).

Lecę zobaczyć, kto już nie śpi na fb..
 
Cześc dziewczyny ja też na szybko bo na spotkanie na śląsku się zbieram, ale z tego co widzę na fb wszyscy spóźnieni mają być:no::no::no: ja to się tylko martwię zeby mi Ewa nie wymiotowała bo od tego będzie zależał humor mój i m. na spotkaniu:sorry:
No to trzymajcie kciuki
 
Wracam. O ja- córa marnotrawna... Przyjmijcie z powrotem.Wybaczcie... ;-)
Nie nadrobię. Niestety. :no: Ale postaram się być na bieżąco.
Weekend u nas w rozjazdach. A wieczorem... Szydełko. :-)
Pozdrawiam wszystkie czerwcówki, a szczególnie te niefejsbukowe. :tak:
 
Witam się w ten słoneczny poranek!
hello.gif


Nocka nie najgorsza, ale wierzę, że przed nami już tylko te bardzo dobre
0059.gif
Karmienie 23, 1.40, 5,pobudka o 7. Z łóźka nie chciało mi się wstawać, jak zobaczyłam co za oknem
mdlejepf8.gif
Mglisko, że świata nie widać, mokro i zimno
rety.gif
A teraz piękne słońce!
soleil.gif


Ja od rana budziłam się kawką z dziewczynami na fb
mornincoffee.gif
Ordinateur03.gif
Potem szybkie poranne obiowiązki:
- pomycie butelek z nocy,
- odmierzenie mleka na noc i przygotowanie wody na dzień,
- sprzątnięcie kuchni.

Ja już ogarnięta, wyglądam jak człowiek
M9.gif
Skorzystałam z pogody i umyłam okno balkonowe, które w rzeczywistości jest oknem tarasowym, przez co nie mogłam już na ten brud patrzeć
wallbash.gif
Salon i jadalnia muszą poczekać, bo szkoda mi pogody. Także jak tylko Zosia zje a ja dokończę pakowanie torby idziemy w teren
hiker.gif
Musimy się jednak "kręcić" w pobliżu bo czekam na kuriera
radocha.gif


Dzisiaj musze jeszcze zamówić tort i podać liczbę gości.

Dziewczyny udanego spotkania! A takie będzie na pewno!
wet-kiss-smiley.gif
gathering.gif
Czekamy na relację
popcorn.gif
i
foty_koniecznie.gif
 
Mikoto IKEA oh...zazdraszaczam.... już tak dawno nie byłam :-( Ozdoby mówisz? sesese pewnie też się nie oprę pokusie :rofl2:

Gosiaku współczuję cichych dni :-( poprawy sytuacji życzę :tak:

anilek
pisz pisz pisz i wracaj!

Ach spotkanie :sorry: jak ja bym chciała tam być:sorry: głupie pieniądze a raczej ich brak :wściekła/y: Na allegro jakoś idzie ale na tyle, że buty dla chłopaków większych kupię i bluzę jakąś dla Feliniego i chyba tyle.

Od jakiegoś czasu myślę nad interesem własnym wiecie? Mamę i chrzestną mam krawcową, naprawdę dobrą w tym co robi i tak się zastanawiam mocno czy nie zacząć czegoś szyć ( w sensie Mama szyje, ja sprzedaję ). Pomysły w głowie rosną i chyba będzie trzeba się poważnie wziąć do działania.

Jutro mamy ślubowanie na pierwszaka a niedawno w łóżeczku leżał jak Feliks teraz. Jak ten czas leci!! :sorry:
 
Anielek - powracaj coro Ty nasz :-p ja wloczek nie kupilam na weekend i zla jestem, ale w miescie nie bylismy tylko bardziej po oberzezach pojezdzlismy i teraz nie mam jak dziergac :(

Mikotko - u nas w TV juz od sierpnia reklamuja swiateczny katalog z prezentami a od tego tyg w Lidlu wchodzi swiateczna oferta.... ja to lubie ale za wczesni jak dla mnie jeszcze i mi sie opatrzy wszystko :-(

Sara - tez z checia cos bym rozkrecila, ale pomyslow brak, oby Tobie sie udalo... co do malza to sama juz nie wiem o co chodzi z tym wszstkim....
 
Hello!

Miłego spotkania Dziewczynki!!!

Sara- najważniejsze, że pomysł na biznes już jest! Trzymam kciuki, żeby się udało :tak:

Gosia- oby ciche dni szybko minęły :tak:

Mikotku- super, że nocka już lepsza :happy::rofl2::happy: Zobaczysz, będzie coraz lepiej!!!

My byliśmy z Michasiem na pobieraniu krwi :baffled: Sprawdzą, czy jest uczulony na mleko krowie i zrobią od razu morfologię z rozmazem... Płacz był straszny, serce matki pękło na milion kawałków... Potem pojechaliśmy do hurtowni Ares i kupiliśmy krzesełko do karmienia Baby Design za 330 zł. Jak je zmontujemy, to zrobię zdjęcie i wkleję ;-) Taką mam radość, jak kupujemy coś Synkowi :-D

Uciekamy na spacer, bo pogoda cudowna!!!

Miłego dnia!!!
 
reklama
Witam się i ja :)

Anilku i ja córa marnotrawna, co szydełkujesz ciekawego?

Udanego spotkania dziewczynki :)
Młoda zasnęła porządnie dopiero po 3... obudziła się o 7 a potem o 10..
Mikotku zazdroszczę pogody, u nas pochmurno, zimno, wietrznie..
Sara grunt, że masz pomysł na biznes :) powodzenia w rozkręceniu :)
Gosiak mam nadzieję, że te dni są tylko chwilowe i będzie lepiej :)
 
Do góry