reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witamy porannie :)

Wojtek już drzemie po porannej pobudce i zaraz pewnie się obudzi. U nas noc super obudził się o 5.30 na buteleczke a zasnął około 20.30 :D normalnie nie wiem czym sobie zasłużyłam na takie dzieciątko kochane :-)

Mikoto prześlij trochę chęci i motywacji...bo u mnie 00000000000 :( kompletnie nie mogę się ogarnąć... mam sterte do prasowania tylko piore, susze a później dorzucam na kupke i nie wiem jak ogarnę prasowanie... nie mówiąc o oknach i całej reszcie :( no niemoc absolutna...

Gosiak nie wiedziałam, że tą śliczną czapeczke zrobiłaś sama :szok: no gratulacje :-)

Wogole mnie chyba jakaś jesienna depresja dopada :(

Nie wiem czy to możliwe ale byłam ostatnio z Wojtkiem w przychodni i była dziewczynka około 3 latek, która udawała, że kaszle... i po powrocie do domu moje dziecie jak chce zwrocic na siebie uwagę to robi dokładnie tak samo i się smieja jak sie na niego popatrzy ;-) myślicie, że to możliwe, żeby podłapał to od tamtej dziewczynki?? Bo to ewidentnie udawany kaszelek :)

Natis podziwiam Cię za wszystko i współczuje sytuacji z opiekunką i pracy... ja nie mogę się zebrać za ogarnięcie domu nie mówiąc, że jeśli chodzi o pracę to moja sterta nie zrobionych rzeczy rośnie równo z tą z prania... jakoś ciężko mi usiąść i skupić się na pracy jak Wojtek obok jest...

Obudził się Wojciech więc uciekam... szkoda, że tak mało tu nas ;)
 
reklama
Hello!

Mikotku, nawet nie wiesz, jak mi przykro, kiedy czytam o Waszych nockach... Mam nadzieję, że już niedługo to się zmieni. Tulę mocno!!!!!!

Justa, mam nadzieję, że oczko Filipka poprawi się po wizycie u okulisty... Ja masowałam zgodnie z zaleceniami lekarza i chyba udało mi się przepchać ten nieszczęsny kanalik :tak: Wam też się uda!!!

Dziś o 11.00 przyjeżdża koleżanka z dawnej pracy, jest w ciąży i ma termin na koniec maja!

Miłego dnia życzę pomimo fatalnej pogody za oknem (przynajmniej u nas) :sorry:

To ja w nowej fryzurze, tylko, że po wstaniu, a nie po modelowaniu, więc efekt jest taki, jaki jest :)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0183.jpg
    Zdjęcie0183.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 63
Czesc dziewczyny, ja obiecałam sobie ze dziś to muszę być na bieżąco i postaram się podopisywać każdej z was, ale juz mam problem bo Ewa na kolanach dobrze że Ninka jeszcze spi

Bona- super fryzura ja też planuje się obciąć od 10 lat nie zmieniałam fryzury nie licząc grzywki

mikoto -współczuję nocki, może dzis zamiast sprzątani odpoczniesz troszkę

marta- nie wiem czy to możliwe ale mi się wydaje że dzieci są "inteligentniejsze" niż nam sie wydaje i bardzo szybko łapią takie rzeczy

narazie koniec bo Ewa chce baje z youtube
 
Witam i ja z kubkiem herbtay,

Mikotko nie jestes sama ...ktos mi podmienil dziecko !!! - pierwsze jedzenie po 4 godz, nasteone co 3 !!! pierwsze sapanie mielsmy od dluzszego czasu nawet po 6 godzin....zasnac potem nie mogl, pol godziny to czesto trwalo....nie wiem o co chodzi. Zebow nie widze choc non stop smoka wypluwal i raczki do buzki slzy...kurcze nawet poronuje gorne dziasleka z dolnym to nie wiem czy jst rozxnica :((((

Marta
- dziekuje, po wskazowkach Dmuchawca nasteona pojdzie w ruch, jesli dostane jutro wloczke :p Glowa do gory...tylko pozytywne myslenie uratuje nas w te jesienne dni . Tule mocno

Bona - sl;icznie wygladasz, nawet bez modelowania :rofl2: Gratulacje dla kolezanki !!!! a noz bedzie jednak czerwcoweczka :D

Wenusjanka - pomyslow na obiad u mnie brak, koncze dzis zupe "meksykanska" a co jutro...tego nie wie nikt :p


Wczoraj slonko swiecilo, mialam energie, dzis znowy szaro i nic sie nie chce....
Poszla nam dzis nad razem kupa jedzeniowa ho ho ho co to bylo :D
 
mikoto witaj w klubie wykończonych nockami matek!!!Ja pierdu co jest grane od dwóch nocy to nie mam pojęcia!Mała na noc dostaje więcej kaszki a i tak szybko się budzi,marudzi,kręci się,sapie...co godzine ją usypiam a co 2,5 karmie...padam na pysk:((Nie wiem co się dzieje,czy to czasem nie od zmiany pogody,u nas dzisiaj mega wichura w nocy.No bo raczej tego nie kojarze z jedzeniem kaszki,bo je ją od 5 dni i nagle po 2 miała by jakies ekscesy? Może jakiś skok rozwojowy?Ręce już opadają.Wkurza mnie tez jej nosek troche zatkany w nocy,a przeciez wilgotność mam nawet ciut ponad norme,czyli sucho nie jest,poza tym pokój ma wysprzatany,kurz nie wala się po meblach i podłodze.W dzień jak drzemie w salonie to tego nie ma.

Dziewczyny a zapytam jeszcze-czy Wasze smyki zawsze idealnie czysto oddychają czy zdarza się im jakies charczenie,czy tzw."granie resztek jedzenia" w gardle?
 
Mikotku tulę mocno, my od 4 z cycem na wierzchu.. Masakra - zachciało się matce słodkiego :wściekła/y: I rano płacz i stękanie..
Przed chwilą byłam z siebie dumna, bo ogarnęłam sypialnie, kuchnię, łazienkę, włączyłam pralkę i siedzę ze śniadaniem i laptopem.. ale spojrzałam na zegarek i już po 10 jest, więc nie ma się z czego cieszyć :-p
Pogoda pod psem.. a mieliśmy mieć sesje :baffled: Chyba poczekamy na śnieg, żeby klimat był :-p
emka Tymciowi charczy po płaczu, ale szybko przechodzi
gosiak widzę, że na Ciebie pogoda też ma taki wpływ, jak na mnie.. ja się dziś zastanawiałam, czy z łóżka wyjść :baffled:
 
Dopijam poranną kawkę i oglądam telewizję śniadaniową. Uciekłam z fb, bo nie sposób za Wami nadążył gaduły
nauchoqo8.gif
pedzi_dogaja.gif


DzikaBez
ja też za każdym razem chcę każdemu odpisać, ale pamięć robi się coraz częściej zawodna
lup.gif
Zmiany są jak najbardziej potrzebne, nawet te z pozoru nic nie znaczące. Zawsze działa to kojąco na psychikę - przynajmniej tak jest u mnie
boing.gif


Bona
Ty Ślicznoto
0038.gif
nawet w niewymodelowanych włosach pięknie wyglądasz!
flircik.gif
Miłego dnia i udanego spotkania
Alcooliques11.gif
nauchoqo8.gif


Martam
przesyłam motywacyjne fluidy, chociaż z nimi u mnie bywa ciężko
wallbash.gif
Wojtuś i reszta czerwcowych dzieciaczków na dniach będzie nabierał nowych umiejętności
content-saute.gif



Wenusjanka Ty poetko
flircik.gif
Hmmm... sama się zastanawiam co na obiad
bf-HELP.gif


Gosiak i u nas szaro, ponuro i leje i jak tu mieć chęci do czegokolwiek
niewiem.gif


Dzisiaj miałam przesadzać kwiatki z jadalni, ale pogoda nie sprzyja wyjściom, także poczekają. Zosia zaczyna się wiercić, a ja jeszcze śniadania nie zjadłam.
 
witam kochane

nie nadążam niestety za Wami
no nie moge zaczełam pisac to mała wstała ale może zdaze cos naskrobac zanim właczy sie syrena jedzeniowa
tak jak i u was u nas zaczeły sie gorsze nocki Daria jak miała 3 miesiące przesypiała czasem już calutką noc a teraz ma 5 i budzi się po 3 razy kreci wierci no maskara może to jakiś skok znowu zaczeło się od kataru bo przez o sie budziła bo jej sie nosek zatykał i się budziła bo nie mogła swobodnie oddychać to było odciąganie to od razu mleczko i tak zostało a ja chodze niewyspana jak nigdy :-(
cos mi sie wydaje że ten 5 miesiąc bedzie cięzki bo w 6 przechodzimy na mleko 2 a czytałam że właśnie pod koniec 5 już się ta 1 dziecko nie najada no ale trzeba przeczekać no i teraz zaczyna się czas na ząbki oj niech szybko zleci ten miesiąc do tego nadal mamy twarde kupki i wzdęty brzuszek :-(
do tego pogoda pod psem wyjść sie nie da brak wsparcia od męża jestem sama praktycznie 24 na dobe to wszystko powoduje że chyba łapię jesienna depresję :-(

Bona
ślicznie wyglądasz nawet bez modelowania !!!
 
reklama
cześć. Pogoda i mnie nie nastraja pozytywnie ... Jaś od dwóch dni lepiej sypia tzn. cyc o 1 i cyc o 5 . Zasypia o 21 . Ale też męczył parę dni wstawaniem co 2 godziny :baffled:
mikoto - przestanę czytać Twoje posty ;-) :-). Ja dziś pranko zrobiłam , rozwiesiłam i przebrałam pościel we wszystkich łóżeczkach ( a trochę ich mamy ) i to tyle :-p
Wenusjanka - pomysłów i u mnie brak na obiad :sorry:.
Bona - fajna fryzurka :tak:
 
Do góry