reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

WItam,
u nas tak ciemno ze przy lampce siedze a deszcz leje - oberwanie chmury normalnie...

Palin - odkad przestalam karmic minely praktycznie trzy miesiace do pojawienia sie @. Mikolaj niezla gimnastyke ma...juz brzuszki trenuje :D

marta - super, ze masci i naswietlania pomogly !!!! co do marchewki ja podaje gotowana na parze (organiczna) i potem miksuje... sloiczki zaczne dawac jak juz bedzie wiecej jadl niz wypluwal :)

MatkaEwa - moja mama nie wierzyla, ze to moje dzielo... powiedzala, przeciez ty nigdy szydelka nie mialas w reku...dziewczyny mnie zainspirowaly :) ksiazki u mnie tez leza niestety bo nie chce swiatla zapalac jak Tymek spi. Mysle o kupnie jakiegos cuda do czytania, choc uwielbiam papierowe ksiazki...
Pieknie Jas je !
 
reklama
Witam się i ja ale miałam sen:biggrin2:,

śniło mi się że Dmuchawiec mnie odwiedził tylko szkoda bo bez swoich pszczół, generalnie w śnie chodziło o to ze ja namawiałam Anię żeby przyjechała na nasze spotkanie na śląsku, chyba duzo o tym myślę bo tydzień temu sniło mi się to spotkanie i że Kingusia przyjechała i pokazywała nam wszystkim ze naczyniaczek zniknął Laurze a my wszystkie płakałyśmy ze szczęścia:-D:-D:-D

Mąz zaraz zabiera Ninę do kontroli do okulisty a ja wezmę Ewę na zakupy bo lodówka świeci pustkami

gosia- gratuluję @, faktycznie pózno dostałaś

emka
- niezła historia z tą teściową moja przy niej to jakiś anioł chyba jest:szok:

madzia- och współczuje, mogła bys wychodzić bez telefonu ale to chyba by cię jeszcze bardziej stresowało a co do zdobycia Skrzycznego to alurat wczoraj mówiłam siostrze że musimy się tam z M wybrać, my to nazywamy "szczyrkówką" juz dwa razy próbowaliśmy wejsc na góre ale w połowie zmienialiśmy zdanie bo pogoda była straszna

Palin- Twój mikołaj nieźle wygimnastykowany jest mały akrobata

muszę przerwać, zaraz dokończę
ostatnią stronę
 
emka u babci był też mój starszak, który opowiadał mi, jak Tymcio płakał, a raczej by nie kłamał. aż tak. poza tym, jak dzwoniliśmy, to było słychać ten straszny płacz:baffled:
a z moją teściową żyję już lepiej, odkąd razem nie mieszkamy i wychowuje dzieci po swojemu :-)

gosiak piękne arcydzieło!
fioletowa gratuluję ząbka :-)
Palin ale akrobata :-)
marta cudne wieści :-)
Dzika Skrzyczne to pierwsza góra po której byłam padnięta a nogi bolą mnie dwa dni po :baffled: A weszliśmy już i na Kasprowy itp, tylko że bez Tymciowego ciążaru :-p

Uciekam z kompa, bo dziś dzień nauczyciela i starszak ma wolne-nie może się wydać, że ja całe dnie na kompie spędzam :-p

Aha kolejna dobra noc za nami :-D I kolejny dzień bez słodyczy :-D
 
Hejho :)

Gosiak super czapa :D ja się uczę i na razie trochę ćwiczę ;) mam nadzieję, że też nie długo będę mogła się pochwalić swoim dziełem ;)
Palin gratulacje pierwszego zabka :D ale Mikołaj ćwiczenia sobie znalazł :D Karina też tak ostatnio ma :D
Martam super, że wyszliście i już lepiej! kciuki trzymam, żeby juz tak zostało :-D
Gosiak, Fioletowa u nas też tylko na boczki ;), ale od wczoraj Młoda robi kółeczko na boczku :D
Wisieńka super, że chrzciny się udały i pogoda dopisała :)
Robaczku a w którym miesjcu będziesz? Może uda mi się dotrzeć ;)

U nas słoneczko świeci i ziąb jak nie wiem co. na 15 mamy wizyte w przychodni ze względu na ciągłe ulewanie Kariny ;/ i przy okazji zapytam się o "wysypkę" na czółku.
Wczoraj kupiłam w aptece Revalid na wypadanie włosów. Ponoć skuteczny. Przynajmniej tak powiedział Pan w aptece no i komentarze w necie są pozytywne. Zobaczymy :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się w ten piękny dzień!
hello.gif


Mam tylko chwilkę, także będzie króciutko, przepraszam jeżeli każdej nie odpiszę
Invision-Board-France-120.gif
Bisous04.gif


Piatkowe spotkanie z Moreną i Boną było super! Powtórzę się, bo na fb już pisałam - dziewczyny są super! Piękne i ciepłe Kobietki! A Michaś i Gabrysia prześliczne dzieciaczki, roześmiane! Michaś jest tak spokojnym i pogodnym dzieckiem, a Gabi śmieje się w głos, tyle radości w tej małej istotce. Nasza Zocha podeszła do spotkani a na poważnie, ale i ona się rozbawiła, a wieczorem uraczyła Morenkę, jej siostrę i Gibsię gadaniem na całego. Mam nadzieję, że kolejne potkania będą w jeszcze większym gronie!

Fioletowa gratuluję ząbka!

Palin z Mikiego mały akrobata rośnie!

Martam
super, że jesteście już w domu, a co najważniejsze pobyt przyniósł spodziewane efekty!

Gosia Ty zdolniacho! Czapka wyszła super!

Madzia s
uper, że jest poprawa u Tymka! Nawet nie wiesz jak się cieszę! A co do wyjść - będą kolejne!

Nam weekend minął, tak jak u Palin - wesoło i rodzinnie! Zaprosiliśmy wszystkich gości na chrzest Zosi, wyspacerowaliśmy się, bo pogoda dopisała. Dzisiaj mąż już pojechał
Invision-Board-France-69.gif
Rano podjechał jeszcze do sklepu po świeżą bułeczkę do kawki, nakarmił i wybawił Zosię a tym samym tak ją wymęczył, że usnęła mi zanim zdążyłam przejechać wózkiem całą długość korytarza
shocked.gif
Ja w tym czasie zrobiłam pranie, umyłam okno w sypialni, ułożyłam w szafie, umyłam i podlałam kwiatki, poodkurzałam i pomyłam podłogi. Teraz Zosia zjadła i wybieramy się na spacer.

Kochane, przepraszam, że tak skrótowo. Życzę miłego dnia!
 
reklama
Do góry