reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

MatkaEwa dziękuje! Piękną gromadkę masz :tak:

My po wizycie u chirurga. Kolejka masakryczna. Pielęgniarka powiedziała że mamy wejść bez kolejki bo pozostałe dzieci były duże i wywołało to strajk w poczekalni :sorry2: olałam sprawę bo ja się nie prosiłam, potem lekarz mnie zawołał więc weszłam.
Nie jestem w sumie zaskoczona. Powiedział tylko że te naczyniaki powinny być pod kontrolą specjalisty a oni tutaj się tym nie zajmują dlatego skierował nas do Łodzi tylko że tam nie ma zapisów do końca roku :-(
Ten chirurg powiedział że jak nie uda się nam tam dostać do poradni to on by radził jechać prywatnie.

Laura dzisiaj grzeczna jak aniołek. Przespała cały pobyt w szpitalu.

Ja jestem trochę podłamana. Boje się o nią :-(

Przepraszam że ja tylko o nas... mam dzisiaj imieniny i miały wyglądać inaczej :-(
 
reklama
MatkaEwa - cudne dzieciaczki :tak:

Kingusia - wszystkiego najlepszego! I nie przepraszaj, przeciez to normalne, ze chcesz dla corci jak najlepiej i sie martwisz. Trzymam za Was kciuki :tak:

My po spacerku w chuscie, spodobalo mi sie bardzo:) Tymkowi chyba tez bo spal slicznie ponad godzinke, a potem w nagrode strzelil mamusi kupke :-D
 
Kingusia Najlepszego :-)

MatkaEwa super druzyna-do pozazdroszczenia :-)

Pisze na szybko z tel pomiedzy jednym a drugim spacerem - taka pogoda, ze szkoda w domu siedziec. A Smerf taki mial rano problem z kupka, ze wole wyjsc z domu, jakby sasiedzi to na policje zglosili.. takie wrzaski od 11 do 13 :-( A rano kupa byla zielona.. Na szczescie juz jest lepiej.. Powiem Wam, ze po takich porannych awanturach mam dosc, ale potem ta anielska buzka jak spi wszystko wynagradza :-)
 
Ja dzisiaj odebrałam pesel Franka, a później wylądowałam w Silesi... obciuszyłam się na promocjach:))) Spódnica, top, kostium kąpielowy i buty:) A moje dziecko to Aniołek, zniósł zakupy bardzo dzielnie i jeść nie wołał!

Madzia w piątek spacer? Myślę, że do SCC wyskoczymy jak pogoda się pogorszy? Natis skoro tak polubiłaś park chorzowski to może z nami wyskoczysz?:)

Kingusia wszystkiego Naj Naj!

Ariena jak tam? Czekam na HOTa !!! :)))

Teri Franek ma to samo z oczkiem... już 2 dni było dobrze i znowu zaczęło łzawić, nie wiem od czego:/ robię rumiankiem i solą fizjologiczną...

MatkaEwa brygada SUPER!!! :)))

Robaczku bawcie się dobrze na biwaku:)))) co do włosków to mojemu czubek głowy wyłysiał:p:p:p

Palin u nas czasem coś się w nosku pojawi... mam problem z wyciągnięciem tego, bo Frankowi ten aspirator się do noska nie mieści!!! Jak sobie z tym radzisz?

Dmuchawcu 70pln od osoby to chyba bardzo dobra cena nie? też się muszę zorientować w lokalu i cenach:)) Fajnie, że już znaleźliście!

My jutro na 14:00 szczepienia... ciekawe ile Klusek przytył:) a na 15:30 ja idę do lekarza, mam nadzieję, że dostanę jakieś tabsy antykoncepcyjne... Trzymajcie proszę kciuki, szczególnie za szczepienia, bo ja jestem nimi MEGA zestresowana!!!!
 
Smile byłaś na promocjach beze mnie?? <foch> Za karę masz być od stóp do głów ubrana w nowe ciuchy na następnym spacerze :-p A tak szczerze, to ja dziś dzień spędziłam na dworze i było sympatycznie, chociaż jeden spacer Smerf przespał, a drugi mniej, ale tylko popłakiwał, jak był znudzony i przytulasek wystarczał mu :-)
 
My po wizytach u lekarzy... wyników oczywiście nie było bo wkońcu łaskawa pani raczyła powiedzieć, że badanie trwa 10 dni i chodziło jej o wtorek tyle, że następny... dostaliśmy kropelki przeciw swędzeniu i maści ... i po zaaplikowaniu wszystkiego mały zasnął jak susełek bez żadnego marudzenia a ostatnio to się nie zdarzało...

Anusiakanusia chyba miałaś rację z tym, że to łojotokowe zapalenie skóry - dermatolog dziś powiedziała, że własnie wygląda to na nasilone łojotokowe zapalenie skóry bo słabnie właśnie w tych miejscach gdzie skaza powinna być nasilona itp ale i tak trzeba czekać na wyniki posiewu... a jak przechodziła to Twoja córcia? długo z tym walczyłaś i czy przeszło całkowicie czy powraca????

Kingusia
wszystkiego najlepszego imieninowo :)

Smile jak Wojtkowi oczko ropiało i używałam rumianku to tylko pogorszyłam sprawe, spuchło i ropiało jeszcze mocniej, u nas pomogła sama sól fizjologiczna... Ja dostałam Ovulan (antykoncepcyjne) można stosować przy karmieniu piersią tylko trzeba brać punktualnie bo spóźnienie powoduje brak działania :) ale wkońcu wyszło tak, że nie brałam a teraz już i tak nie karmię wiec jak dostaniesz takie to mogę Ci wysłać 2 opakowania :)

MatkaEwa cudne Dzieciaczki :) na pewno macie wiele radości w takiej paczce :)
 
Witam wieczornie,
ja dzis drugi dzien sciagam troszke mniej pokarmu (po 40ml z kazdej) , kupilam tez szalwe i jak na raze wypilam jedna, zaraz zaparze druga. Tylko zastanawiam sie czy Malemy ta szalwia w moim mleku nie zaszkodzi przypadkiem:baffled: nidzie nie moge znalezc takiej informacji...
Dzien nam minal szybko , zreszta jak kazdy, choc Tymek byl troche marudny do poludnia, ale dalismy rade:)
Ubralam mu dzis body zabkowe i sa w sam raz (62cm), a myslalam, ze beda za duze.
Zmykam posiedziec troche z Mezulem...Milego wieczoru i spokojnej nocki:)
 
Gosiak ja piłam sporo szalwii przy nawale mlecznym i karmilam, z tego co pytalam lekarza nie ma przeciwwskazań. Piłam po 3 kubki mocnego naparu i faktycznie zmniejszalo ilość pokarmu, bo nie wyrabialam.
 
reklama
Gosiak ja też karmiłam mieszanie i rozegrałam to tak, że od rana do kąpania był na moim a na noc mm dostawał i wszystko było ok :-)

matkaEwa jakie masz cudne dzieci!!!!!

My po sprawdzeniu bioderek i wszystko włącznie z siusiorkiem ok. Pan dr. Został obsikany więc śmiechu co nie miara było. Kontrolować już nie musimy. W sobotę chrzest. Poza tym reszta w miarę ok. Feliks odkąd jest na sztucznym mleku znacznie się uspokoił. K. Na urlopie gra mi na nerwach ostatnio. Czytam w miarę na bieżąco ale jakby jakiś spam albo podwójne posty albo cokolwiek wymagającego interwencji a co umknie mojej uwadze się przydarzyło poproszę o priv :-)
 
Do góry