reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Smile- których pieluszek z TESCO używasz? Widziałam chyba 3 rodzaje- Bambino, Gaga i jeszcze jakies trzecie:baffled: A Dady SĄ dobre:tak: tylko akurat Helence nie podpasowały. Marysie odparzały Pampers.
 
reklama
Witam ;-)
Ja dosłownie na chwilkę się tylko zameldować. BB czytam, ale jakoś teraz mi łatwiej zajrzeć na fejsa z komórki. U nas wszystko dobrze :) Jędrek nadal łobuz, a Ewka śpioch. Skok minął i dziecko wróciło do normy, tylko z uśmiechem na buzi :) Męczy nas koszmarnie trądzik (na 90%). Ja trzymam dietę bezbiałkową, bo 10% podejrzeń to skaza. Kupki wróciły do normy, a śluz powodowała bio gaia :szok:
Teraz lecę ogarnąc dom, jak dzieci śpią. Jędrek wstaje mi ostatnio o 6 rano i nie ma bata, żeby się gdzieś zdrzemnąc, więc ja padam przed 22. Co do pieluszek: Dada Ewę odparza, pampersy białe też, muszę teraz kupić te niebieskie na próbę.
Przepraszam, że nie odpisuję wszystkim, tylko tak po łebkach. Pozdrawiam wszystkie :*
 
hej
mam problem z netem :-(
ledwo mi ładuje forum

ja dziś odebrałam decyzję o becikowym i najpóźniej we wtorek będzie na koncie kasa :-D
bo się okazało, że zdążyłam tuż przed przelewami :-D

natis kochana, ech to masz przygody, zdrówka Lence życzę

no i odebrałam wyniki moich badań, lamblii nie mam, więc Filip tez pewnie nie
laborantka mi dziś mówi "zdrowa, pasożytów nie ma, lamblii nie ma, nawet grzybów nie ma"
a ja pomyślałam "nie karmię to nie mam" ;-) bo i Artur i wydaje się że Adam też, mieli to ustrojstwo
a ja wegetarianka nic
 
Ostatnia edycja:
Dmuchawcu ja używam Tesco Baby Essentials... teraz mam 2 i za paczkę 78 pieluch zapłaciłam ostatnio 25pln.

Franuś zasnął. Ja wcinam chrupki kukurydziane:) miałam ochotę na chipsy solone ale stwierdziłam, że po 1 - w schudnięciu mi nie pomogą, a po 2 - mogą zaszkodzić synkowi...

Dziewczyny Franek ma pod koniec dnia bardzo czerwone i załzawione oczy. Ale zawsze zaczynają łzawić dopiero po 19:00... Tak w ciągu dnia nic nie ma. Nie wiem czy to traktować i w ogóle czy coś robić bo może to ze zmęczenia? (mimo, że dużo dzisiaj spał w ciągu dnia)...
 
Hej dziewczyny:) Widzę,że temat pieluszek się pojawił. U nas sprawdzają się te rossmanowskie,natomiast pampersy i huggisy odpadają.Nie testowałam jeszcze tescowych. NATIS i w ciąży walczyłaś i teraz:( Co chwilę coś bidulki:( Jesteś bardzo silną kobietą,znosisz to dzielnie,Lenka musi się czuć przy Tobie bezpiecznie:) Ja mam pierwsze dziecko,co chwilę panikuję,nerwowa jestem-mała to wyczuwa i też jest niespokojna. Dużo zdrówka dla Lenki a dla Ciebie sił,żeby razem z nią zwalczyć to dziadostwo. ISIS jak mały?Poprawa jest?Używałaś już katatera? Dziewczyny powracam do tematu brzuszkowego- czy jeszcze któraś ma tak,ze jak karmi ,szczególnie mm to dziecko się pręży,wymusza bąki,albo raz co jakiś czas nagle zapłacze ? Już się tyle naczytałam i nadal jestem zielona,na moją pediatrę nie mam co liczyć cyt." jeszcze nie rozwinięte jelitka,samo z czasem przejdzie,po co dawać krople,mleka też nie trzeba zmieniać.."Ręce opadają. Podaje jej 5 kropli Dicofloru,8 Delicolu i sab simplex a i tak co drugie karmienie robi mi akcje,a wieczorami miewa jakby kolki,nie mocne,ale są.
 
Jeśli chodzi o pieluchy U nas w dzień Dady a na noc i dłuższe wypady Pampersy

do chrztu zakładamy spodnie granat lub malinowe i bodo-koszule w kartę bo garniturków też nie lubię

becikiwe załatwione 25lipca do odbioru w kasie

lecę spać
 
Mikoto - wystrczy ze ktos zaprosi Cie do grona znajomych a pozniej do grupy. Wyslalabym Ci moj profil, ale pozniej nie wiem jak do grupy zaprosic...pierwszy raz sie z tym spotykam . Ktoras z dziewczyn na pewno CIe zaprosi i tu i tu :tak:

Dmuchawcu - zdjecia rewelacja, a Helenka jaka zadowolona , podziwiam !:tak:

MY uzywamy pampersow i odpukac odparzen brak - chyba, ze ja matka wyrodna i nie widze :-p
Od dni podaje powoli mm...dzis juz sie trzymam kurczowo i raz mm a raz moje odciagniete. W nocy myslalam, ze mi popekaja piersi, wiec dzis co 4 godziny sciagam po 50ml z kazdej. I jak na zbawienie czekalam na kupke ...bo przyzwyczajona, ze z kazdym pamkiem kupka a tu od wczoraj cisza i cisza. Juz sie naprosilam synusia i wreszcie poslchal. Ale jak narobil to HO HO :tak: baczusie puszcza, ale profilaktycznie do butelki z mm daje pare kropelek sab.
Wlasnie w gazecie przeczytalam o skrocony wedzidelku, ze przy nim dziecko ma problemy ze ssaniem i dziewczyna, ktora opisywal ten problem mowila,,ze karmienie bardzo ja bolalo i dalo mi to do myslenia:dry: czy ktoras z Was sie z tym spotkala???
 
Ostatnia edycja:
My uzywamy huggies.. Czasami pampers ale niezbyt sie sprawdzają, zaczerwienija pupcie..
Z Zuzia tez huggies szły.

Robaczku, Sebastian tez ma wodniaka, tak ak pisze Mikoto, nie przejmuj sie, wchlonie sie niemal na pewno :) ja sie na zapas nie martwię :)

Misianka, życzę poukladania spraw w mężem..

ok, lecę spac ;)
 
Witam się porannie!

Sara dziękuję!

Na nockę nie będę narzekała - karmienie 23/1.40/4.20, potem leżenie na boczkach, brzuszku, poranne ploty córki z mamą:-) Teraz Maleńka śpi, a ja korzystam - ogarnęłam sypialnię, przygotowałam pranie, sprzątnęłam salon i biorę się za odciąganie pokarmu.

My używamy pampersów - miałam kilka z dady - i tak jak dziewczyny, używałam wymiennie z pampersami w dzień. Jesteśmy już na 2 :-)

Zapowiada się piękna pogoda, także mam nadzieję spędzić ten dzień jak wczorajszy - na dworze.
 
reklama
Dzieki Mikotko i Anusia za info o wodniaku. Mam nadzieje ze ladnie i u nas sie wchlonie.

Smile tak 61 cm Hubi ma. Pisze z tel i robię mnóstwo literowek. Wodniak to plyn z otrzewnej w jaderkach. Sa nabrzmiale, takie napompowane.

Gosiak widze ze jednak podjelas ddecyzje o mm. Kibicuje by gladko poszlo. Co do wiezidelka to prawda ze przy skroconym jest problem z uchwyceniem brodawki, pozzniej z mowa wiec moze podpytaj lekarza.

Natis oj kidy Ci sie skoncza taki zmartwienia. Uczepilo sie cos Ciebie:-(

My juz sobie gawedzimy. Nocka super , o 3 budzilam maluch bo myslalam se mi cycek eksploduje. I druga pobudka teraz o 6 i koniec spania. Nawet prysznic mam za soba a wlasciwie gontanne :-D:-D:-D:-D

My pieluszki pampersy uzywamy. Przy Sewerynie tez i nam dobrze sluza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry