reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Wieści od ona to ma:

My moze jutro wyjdziemy jesli wyniki beda ok bo dzisiaj konczymy antybiotyk na crp. Jutro tez bedziemy miec kolejna konsultacje z kardiologiem. Narazie wiadomo ze ma malutki ubytek kurcze nawet nie pamietam gdzie ale ze nie jest to grozne ale trzeba bedzie to jeszcz skonyrolowac za dwa tugodnie. Wiec jestem dobrej mysli. Mala jest cudna i bardzo grzeczna :)

fioletowa super sprawa z tym cateringiem!!

smile, Gosia i ja słyszę takie teksty ale przecież to już lada chwila to jak mamy wyglądać? Jak top model? Organizm tez musi sobie zapasy zrobić na ten wysiłek.
 
reklama
Smile, Sara - pewnie, ze macie racje, wiem , ze jestem opuchnieta, kazdy wlos w inna strone i sapie jak parowoz, ale ciezko wygladac jak czlowiek bo kiepsko przespanych nocach. ALe coz trudno...poki maz nie ucieka na moj widok z krzykiem jest dobrze :-p
Niedlugo urodzimy i znowy bedziemy laseczki :-D (tak sobie tlumacze) - a propo czemu rozpakowane mamusie nie wrzucaja fotek??? lepiej bysmy sie poczuly !!!
 
Hej. Co tam? Ja tu rzadko zaglądam. Jakieś choróbsko mnie chyba łapie przez tą pogodę. Gardło mnie strasznie boli, ale nie dam się !
W poniedziałek idę do lekarza po skierowanie na ściągnięcie krążka, więc mam nadzieję, że już się we wtorek pozbędę tego. Każdy mi mówi, ze jak był założony na tak krótką szyjkę jak moja to mogę zacząć rodzić nie długo po ściągnięciu, ale nie chcę sobie robić nadziei bo pewnie będzie inaczej. Chociaż brzuch mi się stawia i bóle się pojawiły, więc zobaczymy co to będzie.
Ja na początku ciąży schudłam 5 kg, a przytyłam 7 więc wychodzi na to, że po ciąży będę ważyła mniej niż przed.
 
Witam :)

Synek śpi, Julia się bawi a ja mam chwilkę dla siebie :) Jak do tej pory Antoś tylko je, śpi, kupki robi, rozgląda się dookoła. No anioł a nie dziecko. Może choć on wda się w tatusia i będzie spokojny bo Jula to szatan po mamusi:-D

Dziewczyny kiedy zabraliście maluszki na pierwszy spacer??


Kingusia, Isis gratuluje :) Ciekawe jak tam Kari. Mam nadzieję, że już tuli syneczka:tak:
 
Wróciłam ze spacerku, a tu tyle wiadomości :) Po przestoju nie ma śladu. Żeby się jeszcze nasze terminowe ruszyły :) Gosia, rodzimy razem ok? nie zostawisz mnie jutro ?:)
Dziś chyba przegięłam z kilometrami, wszystko mnie rwie. Zaraz kładę małego na drzemkę i też się walnę do wyrka.
 
...
Witam :)

Synek śpi, Julia się bawi a ja mam chwilkę dla siebie :) Jak do tej pory Antoś tylko je, śpi, kupki robi, rozgląda się dookoła. No anioł a nie dziecko. Może choć on wda się w tatusia i będzie spokojny bo Jula to szatan po mamusi:-D
Dziewczyny kiedy zabraliście maluszki na pierwszy spacer??

Kingusia, Isis gratuluje :) Ciekawe jak tam Kari. Mam nadzieję, że już tuli syneczka:tak:

Ja byłam z Sebastiankiem na spacerze juz w 4 dobie :D jak jest pogoda i dzidzia zdrowa to nie ma przeciwwskazań :)

co do fotki.. hmm bede musiala sie troche ogarnac.. hihi
 
Julix - nie zostawie Cie przeciez samej Kochana, tylko prosze przemow jeszcze do mego uparciucha !!!:-p

Chyba tez sie wybiore na jakis spacer, w domu juz wszytsko zrobilam...
 
Paulunia u mnie pogoda nie sprzyja spacerom ciągle leje :wściekła/y::no: ale udało sę złapać ciepły dzień bez deszczu i wyszliśmy po 2 tygodniach dopiero bo wcześniej nie było jak bo bo pierwszy spacer w deszczu to nie jest dobry pomysł :crazy::no:
moja Mała dzisiaj prawie cały czas spi już ogarnełam całe mieszkanie łącznie z myciem podłóg zrobiłam męzowi fasolke po bretońsku bo mnie truł już od tygodnia o fasolkę przejrzałam cały internet i nudzę sie :szok::-D ale ma nas dzis odwiedzić koleżanka więc popołudnie jakoś minie bo synek cały dzień dzis na wycieczce wróci dopiero po 17

co do fotek to ja też musze sie ogarnąć i może w niedziele zrobimy sobie sesje rodzinną to na pewno cos wstawię ;-)

hmmm jak mała nie śpi to człowiek by chciał żeby spała bo jest tyle do zrobienia a jak tak długo spi to już mi sie bez niej nudzi no nie dogodzi się człowiekowi ;-):-D


i najważniejsze
Kingusia Isis GRATULACJE !!!!! wreszcie sie coś ruszyło :-)

czekam dzis cały czas na wieści od kari co u niej nikt nic nie wie juz sie martwię tak długo nie daje znać co i jak :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej,
u mnie dalej nic się nie dzieje. Byłam na ktg (więcej na wizytowym), skurcze prawie żadne, rozwarcie 3cm i... cisza. Muszę coś zadziałać, nie mam zamiaru czekać do poniedziałku:zawstydzona/y:

Kari, mam nadzieję, że już tulisz synka. Ale Ty się musisz namęczyć:-(, ale dasz radę, dzielna z Ciebie kobietka;-)

Kingusia, Isis, gratulacje. Czekamy na relacje i fotki maluszków:happy:

Asiulka, a jak u Ciebie?

Jullix, Palin, Gosiak, Anula
, nadal mocno &&&&&&&&& by się rozkręciło:happy:
Palin, dobrze, że masz Ara przy sobie, niech Mikołaj w końcu się zdecyduje, bo potem szybko nie zobaczy tatusia. To niepowtarzalna okazja:tak:

Dzika, u mnie minął w niedzielę tydzień jak mi odszedł czop, a więc dzisiaj 11 dzień i też nic. Ale nadal mi schodzi, niby już niewiele, ale jednak...

Teri, to super, że Daria nie męczy mamusi w nocy, kochana córeczka:tak:. Oby tak dalej;-)

Dmuchawcu, masz jeszcze kawkę, bo jeszcze nie piłam???
 
Ostatnia edycja:
Do góry