reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Wreszcie jakieś hoty ;-)

Dmuchawcu z którego nr. Odpisała?

ja mam znowu net tylko na telefonie :baffled:
Dlatego nie odpiszę każdej z osobna. Przepraszam :-(

Także jestem, czytam, w miedzy czasie sprzątam :-)
 
reklama
Mam nadzieję, że wszystko gra. Kingusia urodziła będąc w 37 tygodniu, licząc skończone- w 36 tym. To cały miesiąć wcześniej. Ale bądźmy dobrej mysli:tak:Zapytałam ją właśnie jak się czują i czy wszystko jest w porządku.

Sa-raa- z tego drugiego, czyli tego, którego nie ma na naszej liście.
 
wow ale hoty :) nie spodziewałam się :D:D gratulację Kingusia !! Wiecie co ? we łbie mi się miesza ... zamiast posłodzić herbatę - posłodziłam blat obok kubka ... hmmm i wydawało mi się że tak właśnie ma być aż do momentu kiedy zobaczyłam cukier nie w kubku ...
 
Anula- ja wczoraj spaghetti gotowałam i gdy chciałam posolić wodę na makaron, sięgnęłam po tabletkę do zmywarki. Jeszcze moment i wrzuciłabym ja do tej wody:sorry::rofl2::laugh2: Także tez jestem "troszkę" roztargniona:-D

EDIT:
Kingusia napisała, ze ona czuje się koszmarnie. A z Laura jest dobrze. Dogrzewa się pod lampą bo to w sumie wczesniak.

Czyli możemy byc spokojne:tak:
 
Ostatnia edycja:
kiedyś koleś posłodził herbatę, ale nie wrzucił torebki z herbatą, heh zorientował się jak wypił pół kubka "herbaty" z cukrem ;-)

kingusia gratulacje :-D
 
To ja już po zakupkach, truskawki kupiona:-) i zaraz się za nie zabieram a czeresni jeszcze u nas nie ma. Też jestem dzis jakas roztrzepana - wracam a dokumenty od auta na stole, tak je spakowałam:szok:.
Chwile odpoczne bo za godzinke bede pilnowac bratanicy, mam nadzieje ze bedzie grzeczna jak wczoraj.

Kingusia gratulacje
 
reklama
Teri Kochana jak tam czytam to Twoja Daria to Aniołek:)))) ale fajnie, słodka i grzeczna i śpioszek:) dobrze, że masz czas na BB:)

no nareszcie jakieś HOTY !!! :)))

Fioletowa fajnie, że taką opcje udało Ci się załatwić z tym jedzeniem! Na pewno spore ułatwienie i Artur dobrze poje:)

Dmuchawcu ja też mam zamiar zabrać się za podłogi. Niestety jest to jedyna rzecz w domu jakiej nie nawidzę robić (mycie podłóg) więc zbieram się za to już parę dni:/

Gosiaku wyobrażam sobie jak musiałaś rano wyglądać:)))) mnie też już wszyscy powtarzają, że widać, że jestem już gotowa... cokolwiek to oznacza:p

Divinee gratulacje:)))) ucałuj Antosia od nas:)

ok pospałam do 11:00 a teraz jestem straaaasznie głodna... dzisiaj chyba zrobię placuszki z truskawkami....
 
Do góry