reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
teri u mnie też shrek na topie jest teraz:))

U mnie objawów ciążowych brak,żadnych mdłości,nie przeszkadzają mi zapachy,po prostu nic,aż dziwnie się czuje i zastanawiam czy jestem w ciąży:-D bo poprzednie ciąże na tym etapie to była masakra://
 
paulinka sama sie kuruje :baffled::baffled: no to mnie zalamalas z lekka :baffled: szlag juz naprawde ide po najnizszej lini oporu bo musze byc w stanie wstac, zrobic wszystko przy dziecku, dac mu jesc :-( a meza nie ma w domu 12 godzin wiec nie mam co na niego liczyc. Eh nie wybacze sobie jak cos sie podzieje :baffled:
 
nosz znowu się nażarłam a po 20 miałam juz nic nie jeść :wściekła/y: no ale znowu dopadły mnie pomidory ze śmietaną kurczę 3 dzień już jem to samo dzisiaj zjadlam chyba z pół litra śmietany z tymi pomidorami i teraz mi niedobrze :no: co ja mam z tą śmietana :szok: spokojnej nocy dziewczyny :-D
 
teri śmietane to ja za przeproszeniem mogłabym wpieprzyć na raz cale opak, i to tej najtłusiejszej :D
kari wcale nic sie nie musi stać Kochana, nie denerwuj się na zapas. Postaraj się ten weekend jakoś przezyć i w poniedziałek albo idź do rodzinnego ale skontaktuj się z ginem (o ile mozesz wcześniej to byłoby super). Wiesz mój mi tak powiedział bo woli "dmuchać na zimne" tak samo jest u mnie w temacie konflitku serologicznego ale to inna sprawa... Jestem pewna ze gdyby mnie np dopadł silny ból zęba to bez tabletki nie wytrzymałabym nawet godziny :/
 
HEJ hej. Witam sie z wami w sobotni poranek, ale bez kawki bo mleczka nie kupiłam :/ buu. Męża nie ma i nie mam kogo wygonić do sklepu :) Ale dziwnie mi się spało bez niego :/ a tu jeeszcze jedna noc przed nami. M pojechał z kolegami na mecz do gdańska :)
Miłej soboty dziewczyny
 
hej!
Witam się sobotnio i powiem Wam,że zaczynam się martwić,bo jak na ten etap ciąży nie mam mdłości.W poprzedniej ciąży nie mogłam otworzyć lodówki,przeszkadzały mi ogólnie wszystkie zapachy a teraz...?prawie nic.Jem jak zwykle,nie jestem wrażliwa na zapachy...myślicie,że to tak może być? Zero dolegliwości?
 
Witam sie i ja :)
Martela, ja tez nie mam mdlosci, nie jestem wrazliwa na zapachy, czasami tylko robi mi sie slabo. Pamietaj , ze kazda ciaza jest inna i nie zawsze ma sie te same objewy ;) w ktorym tygodniu jestes?
Moja kolezanka ma 2 dzieci (dziewczynki) i w tamtych ciazach nie miala mdlosci ani nic a teraz ciagle sie przytula z porcelana wiec nie ma reguly i nie masz sie czym stresowac

Agulka bardzo mi przykro...wiem co przechodzisz... Przytulam mocno :-(
 
reklama
Agulka bardzo mi przykro.

martela kazda ciąża jest inna, ciesz się że nie musisz wisieć nad WC :) u mnie mdłości mineły na kilka dni a dzisiaj rano po wypiciu herbaty witałam się z porcelana :/
Na 14 grill wiec powoli się zbieramy.
 
Do góry