reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Witajcie.
Wczoraj przezyłam grozę. Cały dzień brzuch mnie bolał. Wieczorem przyjechała do Mili moja siostra a ja pojechałam na IP. Tam chcieli mnie zostawić bez badania na oddziale. Pola nie ma więc powiedziałąm, ze nie mogę zostać i, ze wrócę jeśli cokolwiek by się działo. Dalej mnie nie zbadali. Dziś w szpitalu miał byc mój gin na dyżurze więc jakby cos miałam przyjechać dzisiaj.
Wzięłam urlop na dziś na żądanie. Rano obudziłąm się bez żadnego bólu. Zaprowadziłąm Milę do przedszkola i połozyłam się. Nic mnie nie boli już na szczęście. Obudziąłm się za to z mega mdłościami i szarpaniem na wymioty. Obrzydza mnie wszystko:lodówka, kuchnia, szafa, łazienka a jeśc moge tylko pizzę!Mam nadzieję, ze to znaczy, ze Fasol się zadomowił i rozwija się ładnie:-)
 
reklama
Co do kamieni, ja też to przechodziłam w ciąży. W 6 miesiącu miałam pierwszy atak i myślałam, że umrę. Ogólnie to niby miało być przez dziecko, że mi gdzieś się pod żebra pcha. W sumie do porodu miałam 5 ataków, nie będę opisywać, bo to horror bólowy, od pleców mi ciągnęło, oddychać nie mogłam. Myślałam, że jak urodzę, to już nie wróci. Niestety 6 tygodni po porodzie wróciło na maksa, ostry dyżur, zastrzyki i szukanie co to w ogóle jest. Szczerze to wolałam rodzić niż mieć kolkę ;) W końcu po usg brzucha wyszło, że kamienie. W kwietniu teraz wywaliłam i mam spokój :)
 
No i przychodzi pora i zamykają mi się oczy. Mam chyba w końcu jakiś objaw ciążowy. Wczoraj o tej samej porze nawet nie zauważyłam jak zasnęłam. Obudziłam się leżąc głowa na biurku po jakichś 10minutach. Dobrze że wczoraj i dzisiaj nie ma mojej koleżanki z pokoju w pracy bo bym musiała się często gęsto tłumaczyć.

Babeczki mam pytanie - co myślicie o coli w ciąży?
 
Dziewczyny! Dowiedziałam się dzisiaj, że jestem w ciąży! Siedzę w pracy (nie wiem jakim cudem) i co chwilę płaczę przed monitorem :):) W ubiegłym tygodniu zrobiłam trzy testy ciążowe - każdy wyszedł z dwoma kreseczkami. Poleciałam od razu do lekarza, a pan doktor nic nie ujrzał. Powiedział, że mam się nie zniechęcać, bo testy rzadko kiedy kłamią. Kazał zrobić badanie krwi. Dzisiaj odebrałam wyniki i ... euforia. Bardzo, bardzo wczesna ciąża ! Tak strasznie się cieszę!
 
moja beta z dzisiaj (piątek) to :
7644,98 mIU/ml
Ciąża 0,2 - 1 tydzień 5 - 50
Ciąża 1 - 2 tydzień 50 - 500
Ciąża 2 - 3 tydzień 100 - 5000
Ciąża 3 - 4 tydzień 500 - 10000
Ciąża 4 - 5 tydzień 1000 - 50000
Ciąża 5 - 6 tydzień 10000 - 100000
Ciąża 6 - 8 tydzień 15000 - 200000
Ciąża 8 -12 tydzień 10000 - 100000

w środę moja beta wynosiła 4367,81 myślicie że ten wzrost jest dobry?
 
reklama
Do góry