reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam wszystkie czerwcowki,

I ja chyba dolacze do waszego grona - dwie kreski zobaczylam w zeszlym tyg, w poniedzialek wizyta u gina zobaczymy co powie. Na razie zamiast sie cieszyc jestem przerazona - mam roczniaka w domu i kompletnie sobie nie wyobrazam jak to bedzie z dwojka . Troche was podczytuje i wiem ze sa tu tez mamy takich maluchow - jak Wy sie na to zapatrujecie? Wiem ze potem bedzie fajnie, ze mala roznica wieku itd ale dwulatek i noworodek to jakas abstrakcja dla mnie...
a z innej becczki - nosicie swoje maluchy? Troche sie boje ale jak tu nie podniesc takiego maluszka no i wozek...
Oj prosze o jakies slowa otuchy...
 
reklama
agulka okropnie mi przykro :( Przytulam wirtualnie...


A ja dziś bez mdłości, sutki mniej drażliwe, powinnam się cieszyć, a się martwię :D
Czekam na przyjaciółkę trochę poplotkujemy, pożali się i jakoś czas minie :D
 
Agulka-współczuję Ci bardzo.
Ja dzisiaj się przeprocowałam, wysprzątałam cały dom, jak zawsze w sobotę, ale nie jest to już na moje siły, szybko się teraz męczę.
Nie mogę jeść, bo po prostu na nic nie mam ochoty
 
Dziewczyny jestem tu nowa, pomóżcie :) Wczoraj wieczorem zrobiłam test, dziś rano zrobiłam drugi, na dwóch mam 2 kreski, z czego ta druga jest blada, ale jest, czy jestem w ciąży? :) Jak było u Was? Na wtorek rano zapisana jestem do ginekologa, wtedy wszystko się potwierdzi czy tak czy nie :) Oczywiście kochałam się z moim chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia, wiedzieliśmy co robimy :) Teraz jest wielka niepewność! Okres planowo powinnam dostać w poniedziałek max wtorek...
 
Ale mało dzisiaj napisałyście :) Gril się udal. Ale o dziwo nie obrzarłam się :D zjadlam tylko kaszanke i kielbe, przez caly dzień.
Ailatan jak test wyszedł pozytywny to zapewne jesteś w ciąży.
Zmęczenie też mnie dzisiaj zlapało i to straszne, i do tego okropny ból głowy :( Czy w ciąży można brać coś przeciwbólowego? Nie brałam nic, ale na przyszlość wole wiedzieć...
 
mama_wiki - wszędzie mówią o Paracetamolu w czystej postaci (np. Apap), że w ciąży jest OK. Myślę, że jest bezpieczny i gdybym musiała to bym zażyła (z tym, że ja nawet normalnie rzadko kiedy sięgam po leki).

ailatan - gratuluję dwóch kreseczek. Moja też była blada, bardzo blada. Do gina chyba troszkę za wcześnie, nie wiadomo czy coś zobaczy.

ona - też zmęczona jestem niemiłosiernie. Ugotuję szybki obiad, wstawię zmywarkę i czuję się jak po przebiegnięciu maratonu.

mama_wiki - zrobiłaś mi smaka tą kaszanką ;-)
 
reklama
Do góry