reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Lenka jaki myśliciel kochany :) Teraz to już coraz częściej będziemy oglądać takie obrazki przecudne :)
My z Jędrkiem też właśnie wróciliśmy ze spacerku 2 godzinnego, brzuch mi tak stwardniał pod koniec, że czułam jakbym kamienie niosła. Już ok, Ewka się wierci. Nie wiem ile jeszcze dam radę z nim łazić, pewnie do samego porodu. Odebrałam wyniki, mocz czysty, a krew pierwszy raz od pół roku prawie wszystko w normie hehe :) Zeszłe to miałam wszystko pogrubione i pozaznaczane H i L. Teraz planuję położyć Jędrka na drzemkę (oby się udało) i chcę lodówkę umyć i ręczniki poprać. Mikoto działa na mnie motywująco :)
 
reklama
Dzien dobry
Ja jestem :) Musialam was najpierw nadrobic ;-)
Na poczatek oczywiscie wielkie gratulacje dla NATIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kciuki za Kobre i reszte dziewczyn ktorym porod sie zbliza!!!!!!!!!!!!!!!
Ja wczoraj bylam na wizycie, mial byc tylko wymaz robiony i wizyta 10minutowa a siedzialam tam godzine i mialam usg, ale to za chwile opisze w odpowiednim watku :)
U nas wkoncu fajna pogoda nie za cieplo, nie za zimno, juz zaliczylam targ i apteke, zjadlam pierogi i paczke ciastek :eek: a teraz gotuje zupe i czekam az pralka skonczy wirowac.
 
Dziewczyny, ale ja nie ucinam sobie drzemek w ciągu dnia tylko dosypiam o poranku :-p W ciągu dnia też nie zasnę-muszę być rzeczywiście chora.
Teraz czas na segregację reszty Tymkowych ciuszków. Zakupiłam też leżaczek Tiny Love na stronce Smyka - są promocje i wysyłka gratis:-D
Na obiadek kotleciki z piersi z kurczaka z ziemniaczkami i mizerią.

Co myślicie o sesji noworodkowej? U mnie w Rudzie Śląskiej jest jedna agencja, która warta jest uwagi.. wysłałam zapytanie, czy są w stanie połączyć tła z naszymi zainteresowaniami tzn snowboard, wycieczki górskie, motor, gitara - odpowiedź byłą twierdząca, przykładowe zdjęcia piękne.. gorzej z ceną 500zł :baffled:

Poniżej powód dla którego zastanawiam czy czy warto czy nie warto...
mail.google.com.jpgmail.google1.com.jpg
 

Załączniki

  • mail.google.com.jpg
    mail.google.com.jpg
    6,1 KB · Wyświetleń: 72
  • mail.google1.com.jpg
    mail.google1.com.jpg
    7,7 KB · Wyświetleń: 29
Jullix - mnie też do działania nakręca Mikoto :-D

Matka Ewa - Ja stosuję kurację AROwą :zawstydzona/y: - może trochę za wcześnie, ale chciałabym urodzić ok. 38 tc (żeby Aro zdążył być przy nas i zobaczyć synka przed wyjazdem), a po za tym skoro nie ma przeciwwskazań to trzeba trochę na zapas poszaleć (oczywiście w granicach rozsądku).
 
Ale dziś zasuwacie z postami :) Nie nadążam czytać a z pisaniem to już wg mam problem :)

Właśnie zadzwonił klient i wyleciało mi z łowy co chciałam pisać :)

:) To napiszę później idę sadzić moje kwiatki bo wczoraj nie zdążyłam :)
 
Palindromea co tam ugotowałas dobrego?
sliniak_2.gif


MatkaEwa zapowiada Wam się fajny dzień

My z Jędrkiem też właśnie wróciliśmy ze spacerku 2 godzinnego, brzuch mi tak stwardniał pod koniec, że czułam jakbym kamienie niosła. Już ok, Ewka się wierci. Nie wiem ile jeszcze dam radę z nim łazić, pewnie do samego porodu. Odebrałam wyniki, mocz czysty, a krew pierwszy raz od pół roku prawie wszystko w normie hehe :) Zeszłe to miałam wszystko pogrubione i pozaznaczane H i L. Teraz planuję położyć Jędrka na drzemkę (oby się udało) i chcę lodówkę umyć i ręczniki poprać. Mikoto działa na mnie motywująco :)

Jullix gratuluję wyników badań, ciekawe jak u mnie wyjdzie? A ja wybieram się laboratorium pod koniec tygodnia. Miło się czyta, że kogoś motywuję - bo to ja z reguły potrzebuję motywatora
Grrrr20.gif
a zwłaszcza jak mam zrobić coś, co odwlekam, bo zwyczajnie tego nie lubię http://***************/liviatn/images/Minka%20conf/wallbash.gif

U nas wkoncu fajna pogoda nie za cieplo, nie za zimno, juz zaliczylam targ i apteke, zjadlam pierogi i paczke ciastek
eek.gif
a teraz gotuje zupe i czekam az pralka skonczy wirowac.

ona to ma
lecę na wizytowy!
mietlajf8.gif
Kochana, ale masz energię od rana - targ, apteka, pranie, gotowanie! Dziewczyny na pełnych obrotach!
 
Palin - no to sprawdzimy czy Aro działa lepiej od ziółek:-D;-). Tak naprawdę współczuję Wam tej rozłąki w takim ważnym dla Was czasie . Aro pewnie też przeżywa .
Ona - czekam na sprawozdanie z wizyty . Ciekawe jaka waga Twojej córci .
Madzia - fajne te zdjęcia ale 500 zł :szok:. Masakra !!!
 
reklama
Madzia - pomysl sesji jest rewelacyjny, zreszta jak i sesji ciazowych. U nas taki plus, ze maz z zamilowania fotografuje i juz doczekac sie nie moze sesji z Tymkiem (zreszta ja tez). Kupilismy juz nawet kosz wiklinowy i owcza skore. Musze jeszcze poszukac jakis innych gadzetow. Moja sesja ciazowa rowniez sie zajal :tak:
ALe gdyby nie on z pewnoscia takze inwestowalabym w tego rodzaju pamiatki.

Nic ide sie zbierac powoli bo jeszcze psiula wyprowadzic i jedziemy dowiedziec sie czegos o kamrieniu cycem :-D Mam nadzeje, ze moj E sie nie zanudzi tam, a i jak zrozumiem cos nie cos.
Odezwiemy sie pozniej
 
Do góry