reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

hejka dziewczny ja wczoraj do domu nie wyszłam dapiero dziś i do tego z wielkim ale bo najchętniej to by mnie przetrzymali do rozwiązania ale sie nie dałam im wolem w domu leżeć i brać leki bo mam już dość tych kroplówek ale zagrożenie jest dalej u mnie że mogę za wcześniej urodzić zobaczmy czy dalej maluszek będzie chciał już się uwolnić z mojego brzuszka do lekarza ide 30 kwietnia to sie wszystko okaże co dalej ... Cieszę się z jednego że się wyśpię dziś bo od łóżka szpitalnego mnie kręgosłup boli. Jak będę miała chwilkę to na pewno was nadrobię ale najpierw muszę w domku pożadki zrobić i torbę przygotować do szpitala i dokupić pampersy do szpitala
Życzę wam miłego weekendu
 
reklama
wisieńka: ja też taką kawkę poproszę!!!
misianka: nie ma to jak w domu.... Obyś w nim jeszcze trochę pobyła!:tak:
dzikabez: dobrze, że nie jesteś sama, zawsze to i pomoc i jest do kogo gębę otworzyć. :tak:
 
Ja właśnie wsunęłam kolacje.

DzikaBez z niecierpliwością czekam na zdjęcia placu zabaw
popcorn.gif


Wisienka ja uwielbiam latte - króluje u nas w domu
sliniak_2.gif


Misianka teraz nabieraj sił w domu! Nie ma to jak własne łóżko.
 
Ale tu dzisiaj pusto... jak zwykle w weekend:)

Pokój skończony:))))))) muszę tylko dokupić parę drobiazgów (firanka i rolety)!!! No i chcemy odświeżyć przedpokój i Franek może się wprowadzać:)

Misianka fajnie, że już w domu!!! W swoim łóżku najlepiej. Dbaj o siebie żebyś nie musiała już wracać do szpitala:)
Minnie cieszę się, że u Ciebie też OK! Tryb energooszczędny miej włączony do jutra do końca dnia:)
Asia o to najsłodszą część badań ciążowych masz już za sobą:) dla mnie to był koszmar...
Oj Wisieńka nie podoba mi się to:( bardzo niskie masz to ciśnienie, i te zawroty głowy pewnie od tego:/ byle do poniedziałku!
Dzika też czekam na zdjęcia placu zabaw:)

Oki zmykam na jakiś dobry film!
 
Justa jeżeli to zatoki to bardzo pomagaja inhalacje z obierek po ziemniakach - sprawdzone kilkukrotnie
vieux-smiley.gif
A jak dokładnie zrobić tą inhalację? Jakie proporcje?


Isis widzę, że córcia tez chora na wirusowe zapalenie gardło, też dostałam tantum verde i w razie temperatury paracetamol, ale się obyło bez, poleżałam dwa dni w łózku i jest ok.

dmuchawiec
wierzylam, że dobrze sobie poradzisz za kierownicą

MatkaEwa to twoi chłopcy się cieszą z nowego samochodu, zreszta każdy zakup cieszy… gratulację, że tak sprawnie poszło z zakupem

Mąż dzis się zabrał za ocieplenie ściany w sypialni, wiec jak się z tym ogarnie to będę mogła zacząć prać i układać. Chyba jutro pojedziemy pooglądać wykładziny, może za jednym remontem położymy nową wykładzinę.:-)
Zmykam troche ogarnąć ten bałagan, myć się i spać.
 
misianka co w domu to w domu ale oszczędzaj się, zostaw to sprzatanie
Smile ogólnie mam zawsze niskie, najczęściej 100/68 itp ale teraz jednak bardzo spada i wysokie tętno do tego, powyżej 100, mam nadzieję, ze w poniedziałek wszystko się wyjaśni. Super, ze pokój skończony, u nas niestety tylko kącik, remont dopiero po powrocie mojego Pola.
Matka Ewa przegapiłam zakup samochodu, gratki!
Zapraszam na latte anilek, może być bezkofeinowe,takim też dysponuje:tak:
Dobrej nocy dla was i oby jutro wszystkie dobrze się czuły ze mną włącznie
 
Uciekam. Nie wiem czy odrazu zasnę, ale padam na twarz. Dobranoc Kochane, kolorowych snów i spokojnej, przespanej nocy! Widzimy się na porannej kawce
wet-kiss-smiley.gif
 
Dobranoc i ja!

wszystkim niedomagajacym siły i zdrowia życzymy :)

Natis, mam nadzieje, ze jeszcze wrócisz z brzuszkem do domu..

ja strasznie zasmarkana jestem, normalnie oddychać nie idzie.. Może i ja spróbuje tej magicznej inhalacji Mikoto..

Padam, dobranoc raz jeszcze!
 
reklama
ogólnie mam zawsze niskie, najczęściej 100/68 itp ale teraz jednak bardzo spada i wysokie tętno do tego, powyżej 100,

Ciśnienie jak dla mnie "umarlakowate", bo standardowo mam 125/85, a teraz w ciąży zdarza się że spada do 110/70 i dla mnie to już masakra. Jeśli chodzi o tętno to nie wiem o ile przekroczyło ono u Ciebie 100, bo 100 w ciąży jest całkiem normalne
 
Do góry