reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzień dobry ;-)
U nas słonecznie od rana, zaraz idziemy z mężem do kościółka a potem na obiad do teściów.
Wczoraj mężuś zabrał mnie na pizze ;-) fajnie było tylko ciężko mi wysiedzieć dłużej niż kilkanaście minut w jednej pozycji więc było mi niewygodnie... :sorry: dobrze że krzesła wygodne ;-)

Nie mieszczę się w żadną spódniczkę a przy takiej ładnej pogodzie byłaby idealna... chyba muszę sobie kupić jakąś ciążową.

Natis dobrze że udało Ci się dzisiaj trochę pospać. Oby jutrzejsze wyniki były lepsze, trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&
Robaczek ja już się nie nadaję na takie maratony po sklepach :-p odpocznij sobie dzisiaj po tym wczorajszym intensywnym dniu ;-)
Dzika mam nadzieję że dzisiaj też będziesz miała kogoś do pomocy nad córeczką, nie powinnaś być sama. Dobrze że z ręką trochę lepiej.
Korba życzę smacznej jajeczniczki ;-) ja nie lubie jak mój mąż robi jajecznicę bo ja wolę taką rzadką a on nie :-p
Mikoto Ty dzisiaj znowu sama?

Miłej niedzieli kochane :*
 
reklama
Natisku ja też bym mocniejszego/słabszego swędzenia nie przekładala na wyniki badań. Przynajmniej się dzisiaj wyspałaś! Na szczęście mój mąż nie chrapie - bo nie spałabym w ogóle, mnie potrafi mały hałas wybudzić, szczekanie psa, a co dopiero chrapanie.

Korba ja już się ogarnęłam, włosy wysuszone, make-up zrobiony, teraz odczekam pół godzinki (biorę żelazo) i będę się kawusią delektować. Mamy dom, ale ze względu na prace elewacyjne i brukowe, mam rozkopoany i ogród i przestzreń wokół domu
furiat.gif
ale zdzierżę to, bo wiem, że może być już tylko lepiej, wygodniej i ładniej. Chcielibyśmy wyrobić się ze wszystkim max. do I.połowy czerwca - taki jest plan. Miłego dnia z dziadkami!

Kingusia tak -sama. Miłego dnia Kochana!
 
Ostatnia edycja:
Kingusia, leżę jeszcze sobie w łóżku i odpoczywam. Dla mnie już też takie maratony to horror. Ale wyjechać z nimi do jednego sklepu zawsze się tak kończy. A same nie pojadą bo się zgubią :D:D ( mieszkają na wsi i duże miasto dla nich to magia ).

Natis, dobrze, ze nocka lepsza. Sen to zdrowie więc mam nadzieję, że jutro wyniki będą lepsze ! Z chrapaniem to też nie mogłabym spać. Mój S nie chrapie a mnie budzi miałknięcie kota, padający deszcz, wiejący wiatr - jestem bardzo wrażliwa na dźwięki w nocy.

Korba, cieszę się, że lepiej się czujesz :)

Chyba jednak muszę skończyć wylegiwanie bo synuś ciągnie i nalega na zabawę.

Wczoraj jak kuzynostwo pojechało, Sewerek się rozpłakał bo " mamo jak tak bardzo chcę brata, kiedy Hubert się w końcu urodzi, jestem taki samotny" i zaczął przytulać się do brzucha, wycierać w niego oczka i całować.....
 
Witam :-). Słonko jest więc jest dobrze:tak:. Mały rozrabia w brzuchu bardzo - bolesne kopy dostaję :tak:. Dobrze , ze w nocy był spokój . Moja Zośka słabo się czuje od rana - blada jak ściana , głowa ją boli i niedobrze jej . Leży narazie i herbatkę popija - zobaczymy co się z tego wykluje .
Robaczku - podziwiam kondycję Twoją . Ja bym w tych sklepach padła i już nie wstala .
Natis -oby wyniki były lepsze . Współczuję niedzieli w szpitalu - pewnie się zlezie mnóstwo ludzi odwiedzających .
Mikoto - mnie sie tez taras marzy . My już mieszkamy parę lat w naszym domu i nie potrafimy go wykończyć jakoś min. tarasu brak :-(. Ale u Ciebie są jak widzę szybkie perspektywy na wykończenie zewnętrzne . Fajnie. Szkoda , ze sama siedzisz w niedzielę , pozdrawiam cieplutko .
Dzika - dobrze , ze bóle odpuszczają
 
Ostatnia edycja:
MatkaEwa zdrówka dla Zosieńki - mam nadzieję, że jej się poprawi
kwiateg1.gif
No sama jestem, sama, ale takie życie, ot co
niewiem.gif
Mam nadzieję, że niedługo będę się wylegiwać u nas na podwórku http://***************/senatn/images/V%20Slider/LSbali.gif

Popijam kawusię, oglądam Bitwę o dom i buszuję w sieci - szukam firany do okna tarasowego - chcę coś nowoczesnego, z podpięciem, ale żeby okno nie było całkowicie odkryte, szukam i szukam i nic nie wpadło mi w oko, chyba będę musiała jakiś szkic zrobićhttp://***************/liviatn/images/Minka%20conf/wallbash.gif
 
Witam się niedzielnie :tak:

Weekend minął całkiem miło...
Wczoraj 40-stka Bratowej (robiłam jako kierowca do 3 rano:szok: ale było BARDZO miło więc luzik) K. jeszcze w łóżku dochodzi do siebie po wczoraj :sorry:
Dzisiaj nasza pierwsza rocznica ślubu. Dostałam robota kuchennego od męża :-p śmiejemy się, że taki nasz wspólny prezent bo K. nie będzie musiał ciasta wyrabiać ;-)
Mimo niedzieli musiałam trochę pranie ogarnąć bo zaczęły się czyste skarpety kończyć a poza tym coś mnie na pakowanie torby szpitalnej wzięło nie wiem czemu...

Trochę stron mam do nadrobienia więc lecę Was podczytać i postaram się po obiadku odpisać

Ależ mam humorek oby tak dalej :laugh2:
 
Hej kobietki. Ja dzisiaj pechowy dzień mam. Ledwo wyszłam z domu spadłam ze schodów. Tzn poślizgnęłam sie i "usiadłam" na schodach. Poza obitą kością ogonową ze mną i dziewczynami wszystko ok. Tylko pupa boli...
 
Hej kobietki, już po odwiedzinach dziadków ;-) Nie było tak źle , aczkolwiek ja się jakoś coraz to gorzej czuję,często muszę siadać i odpoczywać....już każdy kopniaczek Zosi boli..., starość nie radość :tak:

Mikoto , Nooo to niebawem tarasik będzie---super :-) Taras to jest to co kocham najbardziej, jak już są latem takie ciepłe poranki to nawet w piżamce uciekam na taras żeby wypić kawusię :tak:

MatkaEwa, I Ty się kochana doczekasz tarasu,,,, ważne że jest kawałek ziemi wokół domku to zawsze leżaczek można postawić i wychodzi prawie na to samo:tak: Zdrówka dla Zosieńki , mam nadzieję , że nic się z tego nie rozwinie

Sara, Gratuluję 1 rocznicy Ślubu :-):-):-) ale Wam fajnie.... Prezent również bardzo przydatny--REWELACJA :tak: Fajnie , że wczorajsza imprezka udana , podziwiam Cię kochana że wytrzymałaś do 3 w nocy i to na trzeźwo :tak::-D

Marcysiowa , Dzięki Bogu, że Wam się nic nie stało, uważaj pomału po tych schodkach ;-)

A my na zakończenie niedzieli zrobimy sobie chyba grilla jak mała pójdzie spać:tak:
 
Sara najlepsze życzenia z okazji rocznicy ślubu!
wet-kiss-smiley.gif


Marcysiowa dobrze, że ten upadek tylko tak się skończył - uważaj na siebie!!!

Korba ale bym zjadła karczek albo kiełbaskę z grilla
sliniak_2.gif


A ja dzisiaj zrobiłam sobie dłuższy spacer - Palindromea byłaś? Obejrzałam Życie od kuchni - oglądacie może? Bardzo fajny program. Dzisiaj w świetny sposób pokazali rolę młodej mamy, ile ma obowiązków. A teraz zrobiłam sobie kolację i będę oglądała Ugotowanych.
 
reklama
Sara najlepsze życzenia z okazji rocznicy ślubu!
wet-kiss-smiley.gif


Marcysiowa dobrze, że ten upadek tylko tak się skończył - uważaj na siebie!!!

Korba ale bym zjadła karczek albo kiełbaskę z grilla
sliniak_2.gif


A ja dzisiaj zrobiłam sobie dłuższy spacer - Palindromea byłaś? Obejrzałam Życie od kuchni - oglądacie może? Bardzo fajny program. Dzisiaj w świetny sposób pokazali rolę młodej mamy, ile ma obowiązków. A teraz zrobiłam sobie kolację i będę oglądała Ugotowanych.

Przepraszam kochana , że narobiłam Ci smaka :zawstydzona/y: właśnie mam kiełbaskę i boczek.... ale zjadła bym sałatkę z warzywkami i FETĄ strasznie za mną chodzi , ale fety i papryki w domku BRAK
 
Do góry