reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

właśnie chcę zanieś pita jak najszybciej bo może uda się ze zwrotem jeszcze na święta :sorry2: jakoś jestem jeszcze zacofana i wole iść osobiście przynajmniej nie myślę czy doszedł czy nie :baffled::zawstydzona/y::sorry2:

Naya to przejdę też do pepco zobaczyć te płaszczyki bo cena podobna w lidlu są trencze po 88 zł dzięki za info ;-)pewnie wyjdę z pepco z nowymi ciuszkami dla malutkiej ;-):sorry2:
za godzinę wychodzę na wizytę stresik już jest :baffled:
 
reklama
Ja osobiście zaniosłam rozliczenie. Rano pytałam o pit-36, gdzie rubryka ze zwrotem, który sotaniemy z urzędu. Jeszcze raz dziękuję Ci fioletowa za odpowiedź. Suma, która powiedziała mi księgowa była inna niż kwota w rubryce 187 i stąd moje pytanie. Teraz juz wiem i tez czekam na zwrot.
 
mikoto: to ja poproszę też o przepis!:happy2:

natis: no to super podwójnie: że nie bolało i że jutro do domciu! :-):-):-)

madzia: no to jest piękne w urzędach!!! Siedzi czlowiek kupę czasu jak ten durny, a na końcu i tak nic nie wie... :baffled:

nayaa: ale wiosennie u ciebie. chyba też jutro coś w moim domu owiośnię.

matkaewa: masaż piłkarza? Hm. warto znać jak ma się 2 synów i trzeciego w drodze. Dzięki!

teri: ludzie niestety ogólnie mają w dupie kobiety w ciąży. Każdy jest zmęczony, się spieszy i też ma ciężko... No cóż...
A moje dziecko na ich emeryturę będzie robić!!!
 
Anilek tak naprawdę to trochę ściema z tym masażem . Nie znam się na tym . Widziałam na meczach w TV jak tak robili po uderzeniu w czułe miejsce :-D. Najważniejsze , że skutecznie uspokoiło synka .
 
Natis strasznie się cieszę że nie bolało i że wychodzisz jutro do domku :-) fantastycznie :-)
MatkaEwa dobrze że synkowi pomogło. A co do ruchów to właśnie ja też tak jakoś inaczej teraz czuje Laurę. Najczęśniej to mnie główką wali i to tak konkretnie :-p

Byłam u babci bo ma dzisiaj imieniny, kupiłam jej koszyczek z wiosennymi kwiatkami a sobie przy okazji prymulkę żółciutka i uśmiecham się do niej :-) jeszcze wsadziłam do doniczki wielkanocne zajączki i klimat wiosny jest :-)
 
Uch, no i się zaczął intensywny czas…

Mama Wikusi – pilnuję ego ciśnienia. Te zwyżki ostatnio to wynik zdecydowanie większych obrotów. Dziś już spokojniejszy czas i ciśnienie 117/67. Gratulacje dla kuzynki…

Dmuchawiec – nie mogłabym zjeść takiego tortu. Ciągle bym tylko na niego patrzyła. Cudny…

Natis – super. Nareszcie zatknięta będziesz mogła wracać do domu i spokojniej czekać na maj.

Dziś akcja za akcją. Najpierw nam samochód szwankował (korek od wlewu paliwa nie chciał się zamknąć) – uff, udało się szybko naprawić. Potem dzwonili z sieci, że na nowe mieszkanie nie ma opcji przenieść neta i kablówki, bo tam nie ma możliwości podłączenia (nie mają swoich kabli, skrzynek itp.). Okazało się, że pomylili adres. Popołudniu jeszcze kupiliśmy mebelki do pokoju (komodę i ławę). Może i zaczynam od D*** strony sprawy z mieszkankiem, ale akurat była okazja. Jutro trzeba się zdecydować na kolory do pokoi (farby, tapety) i brać się do ostrej roboty…
 
ja miałam sama zawieźć, tym bardziej że po raz pierwszy pit 36
ale zawsze robię sobie w programie [rozliczamy się z mężem i w sumie z pięciu pitów musiałam zrobić jeden] i jak próbowałam wydrukować te 11 stron to mi literki zjadało i nie mogłam tego druknąć, a z kolei iść żeby mi wydrukowali gdzieś to też tak średnio, bo tam wszystkie dane są [adresy, dochody] no to puściłam netem... zobaczymy
 
reklama
Sara, Korba jak Wasze remonty?

A dziękuję całkiem, całkiem. Jutro kolejny pokój mam nadzieję zamknąć. Jeszcze 2 tygodnie mimo wszystko.

sara ja chodze bo elzbiety bas-budeckiej a ty tez masz lekarza z madurowicza

miłego dnia zycze ide sie przewietrzyc na balkon :)

Tak. Moim prowadzącym jest dr. Stróżycki


NATIS to najlepsza informacja dzisiaj!!

Feliks kopie i się rozpycha. Ruchy zdecydowanie inne :tak:
Jakoś nie mam już siły dzisiaj na nic
Mój PIT poszedł pocztą
 
Do góry