reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Czoł(gi)em :happy2:

Słoneczko za oknem - śliczny dzień się zapowiada. A ja nie wiem, czym się zająć. Niby jest tego tyle do zrobienia, ale na robotę mam lenia. Po za tym większość powinnam zrobić razem z Aro, a on dziś poszedł do pracy - pierwszy dzień po zwolnieniu. Możecie się domyślić jak mu się chciało :-D

Smile - jak dzisiaj?
Trzeba się za jakieś śniadanie zabrać, bo mi już Mikołaj puka z pytaniem "gdzie amciu" ;-)
 
reklama
Witajcie ;-)
Obudziłam się z potworną chęcią na barszczyk biały z jajkiem i białą kiełbasą :-D chyba musze iść zaraz do sklepu bo raczej mi to nie przejdzie :-p ale ja jeszcze w łóżku...

Smile mam nadzieję że u Ciebie wszystko w porządku...
Natis czekamy dzisiaj aż się odezwiesz z domku ;-)
Palin a nie wolałabyś do pokoju Mikołaja farby? Jeśli będziecie mieszkać tam przez dłuższy czas to farbę chyba łatwiej zmyć niż tapetę w razie czego? Ja też chce na zielono pokój maluszka, będzie uspokajający :-p i neutralny w razie Laura okazałaby się jeszcze Igorem :-D
 
Dziękuję dziewczyny. Ja czuję się OK, nic mnie w ogóle nie boli ani nie bolało, od tego momentu wkładka czysta, a Mały chyba się zupełnie inaczej niż zwykle ułożył bo czuję ruchy, ale bardziej na dole i w tyłu pleców...
Tak sobie myślę, może to przez te tabletki dowcipne, które biorę od tygodnia, na bakterie? (metronidazol).

Wstrzymam się jeszcze z pójściem na IP chyba, że coś się będzie działo. Wczoraj rozmawiałam ze znajomą która która pracuje w poradni kobiet i mówi, że czasem tak się zdarza, szczególnie, że to czas kiedy normalnie miałabym okres:/

Niech już będzie ten czerwiec!
 
I ja się witam!

Natisku- super wieści!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

U nas po imprezce- przypomniałam sobie jaka potrafi byc męcząca siódemka dzieciaków. Ale w połowie mój mąz przejął prowadzenie zabaw:tak: Było fajnie.

Za to dziś zaraz dzwonię do przychodni- kaszel Marysi jest okropny:-( Oby nie musiała antybiotyku brać:-(
Idę po kawę.
 
Smile, Jak dobrze, że czyściutko...Bardzo się cieszę:-)

Kingusia, Ja bym zjadła barszczyk + paszteciki z mięskiem ;) , ale dzisiaj już mam kupione piersi z kurczaka i z tego muszę coś upichcić ...

Co by tu zjeść na śniadanko??? Siedzę i sama nie wiem na co mam ochotę:baffled:

Dmuchawiec, Super , że imprezka się udała--torcik pewnie był pyszny :tak:

Mam nadzieję , że Marysia nie dostanie antybiotyku, zdrówka dla malutkiej :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Natis super wiesci:-)

Smile mam nadzieje, ze to byl jednorazowy incydent i wszystko z Wami w porzadku:-)

Nie spie dzis od 7 a to dlatego ze moi panowie zachowywali sie tak glosno.. ze... Teraz juz wyszli ale ja zasnac nie moge. Chyba szkoda dnia na spanie skoro sloneczko tak ladnie przebija sie przez brudne okna :-p Z myciem poczekam na troche cieplejsze dni-w ciazy baardzo latwo przeziebiam sie wiec wole nie ryzykowac (a poza tym jakos natchnienia brak)
 
Smile, być może to małe plamienie od tabletek, które aplikujesz:tak: Mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy:tak:

Dmuchawiec super, że impreza się udała. Zdrówka dla Marysi!

Ja nastawiłam pranie, zrobiłam sobie herbatkę żurawionową, obejrzę powtórkę Perfekcyjnej Pnai Domu, bo wczoraj padłam i nie oglądałam, a potem oragnę trochę w domu. Ta pogoda chyba tak działa na wszystkich, że chciałoby się już zrobić porządek z rzeczami zimowymi, umyć okna, otworzyć je na oścież i wdychać wiosenne powietrze, łapać promyki słońca:-D
 
Kingusia – tam do tej pory była tapeta – pomalowana już najprawdopodobniej kilka razy. Żeby pomalować trzeba by ścianę do zera sczyścić, potem równać itd… Tapeta nie będzie wymagała aż tyle pracy. A my ani nie mamy zbytnio czasu, ani to nie jest nasze mieszkanie, żeby je tak odpicowywać za swoje pieniądze, a potem tak po prostu komuś oddać. Wiem – będziemy to my użytkować, ale ie wiadomo jak długo.

Smile – może to faktycznie od dowcipnych. Ja pamiętam, że jak brałam, to Mikołaj też zrobił się leniwy… Ale dobrze, ze jest już Oki. Oby tak dalej…

Dmuchawiec – zdrówka dla Marysi.

Obiad - kompletnie brak pomysłów i chęci do pichcenia :sorry2: Po tylu dniach na garkach mam to się rozleniwiłam. Fu, niedobra ja...:nerd:
 
Palin my też wynajmujemy mieszkanko i też nie wiem jak długo w nim jeszcze będziemy... póki co pod koniec miesiąca planujemy mały remont pokoiku dla Laury, bo zrobiła się tam graciarnia...
Już się nie mogę doczekać :-)
 
reklama
Dzień doberek :-)

Smile, mam nadzieję, ze plamienie się już nie powtórzy ! Może faktycznie, data okresu, tabletki. Ale mimo wszystko uważaj bardzo na siebie.

Dmuchawiec, zdrówka dla małej, oby nie było konieczności antybiotyku.

Palin cieszę, się macie nowe mieszaknko ale nie zazdroszczę pakowania. Uważaj na siebie i prze remonciku i pakowaniu. Ja po naszym remoncie jeszcze mam kilka nie rozpakowanych kartonów ...

Właśnie usłyszałam, że dziś jest dzień Teściowej :) Moja nie lubi takich "świąt" ale zadzwonię do niej by ją tym powkurzać :):):)

Dziewczyny, powiedzcie, czy też takie macie uczucia czy ze mną jest coś nie tak... Jak głaszcze Huberta i o nim myślę to czuję jakbym "zdradzała" Seweryna :( Wczoraj tak źle psychicznie mi się zrobiło jak cieszyłam się, gdy Hubert zaczął wypychać nóżki.... Boję się, że będę tak jakby mniej go kochać, albo mniej mu okazywać uczuć, żeby Seweryn był tyn najważniejszym.....Aczkolwiek nie chcę tak. Tylko już podświadomie jak cieszę się Hubertem zaraz na myśl mi przychodzi Seweryn...I wciąż mam przed oczami Seweryna.
 
Do góry