reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Natis kochana to wspaniałe wieści. Cieszę się razem z Tobą :tak:

My już po spacerku. Taka piękna pogoda, że aż buzia się śmieje :-) I chyba czeka mnie zakup jakiejś cieńszej kurteczki. Niby mam kilka ale co z tego skoro w xs już się nie mieszczę. Trzeba będzie z mężusiem po sklepach pochodzić i coś wybrać :)
 
reklama
Nayaa Twój mąż też w delegacji pracuje? Piekne kwiaty, ja uwielbiam hiacynty:tak: Masz prywatny powiew wiosny w domu:-)

MatkaEwa mam nadzieję, że nie odbije się echem to uderzenie:tak:i że synek dobrze się czuje.

Paulunia ja już zakupiłam wiosenną parkę, mówiłyśmy o niej kilkukrotnie na wątku zakupowym. Dziewczyny zachwalały, kupowały i ja też się skusiłam:-)
 
Mikoto a muszę poczytać bo jakoś rzadko tam zaglądam :) Coraz cieplej się robi a w zimówce już mi za gorąco. No nic popatrzymy :)
 
Ostatnia edycja:
Paulunia nadrabiaj zaległości w takim razie, bo na zakupowym wątku dziewczyny fajnie rzeczy wrzucają - ni etylko dla dzieciaczków. Dla mam: poncza, kutreczki, sukienki, piżamy, bieliznę. :-)
 
Mikoto nadrobie, nadrobie tylko najpierw poczekam na przypływ gotówki:-D

Znów zgłodniałam. Wczoraj mężuś ugotował gar bigosu więc idę. A póżniej muffinki;-) Mały znów dupkę wypiął a ja mam skałkę na brzuchu ałaaaa
 
faktycznie chyba jest tak piękna pogoda że szkoda byłoby siedzieć przed laptopem w domu ;-) byłam na długim spacerku zahaczyłam oczywiście o ciucholand no bo po drodze a było akurat -50% więc troszkę pogrzebałam i pare rzeczy wygrzebałam ;-) jutro lecę na zakupy z młodym po szkole bo biedak jeszcze w butach zimowych chodzi a jest mu gorąco a adidaski z jesieni mu nie wchodzą :szok: i ja też potrzebuje butów na wiosnę bo też w kozakach śmigam i trzeba kupić płaskie półbuty bo w domu same na obcasach mam jej jak ja kupię płaskie buty :baffled: dopiero będę czuć się jak kurdupel do tego okrągły :baffled: i chyba zerknę na te płaszczyki w lidlu taka cena to nie szkoda kupić worka na jeden sezon :baffled:

Naya nie przejmuj się moje okna też masakra jak słońce przyświeci dobrze że mam rolety to zasłonie i chociaż tego brudu nie widzę muszę męża na weekend pogonić niech myje :-p muszę jutro też kupić atrybuty wiosny czy.kwiaty ;-)
u mnie tez ruchy się zmieniły też takie bardziej rozciąganie niż kopniaki i zdecydowanie rzadziej niż 2 tyg temu :sorry2:

natis ALE SIĘ CIESZĘ ŻE JESTEŚ JUŻ ZABEZPIECZONA :-p JUTRO DO DOMKU SUPER AKURAT WYJDZIESZ NA TAKĄ PIĘKNA POGODĘ :tak::-)

Madzia mnie czeka w tym tygodniu wyprawa do US :baffled:i tak się zastanawiam może na brzuch wezmę ludzi na litość i wejdę bez kolejki hmmm chyba nie realne ale pomarzyć można :-p

tak mnie zmogło po obiadku że normalnie śpie na siedząco chyba spacerek tak podziałał chyba się drzemnę :-p:sorry2:
 
teri fajną okazaja -50%:tak: U mnie też patent z roletami wykorzystany:-) Mąż pomyje okna przed świętami. Ja ostatnio zakupiłam storczyka - nie jest to typowy wiosenny kwiat, ale jak na niego patrzę, to przyjemniej mi się robi. Zobaczymy tylko, ile przeżyje:baffled: Ja ostatnio byłam w US, odstać swoje niestety musiałam, także powodzenia, może trafisz na kogoś z sercem:sorry2:
 
ech ja do us pita wysłałam internetem, ale heh nie wiem czy doszedł, bo potwierdzenie wyskakuje mi jakieś dziwne
nic to najwyżej się przejdę w tygodniu i dowiem czy doszedł
a zwrot by się przed świętami przydał
 
Mikoto po avatarze widać,że lubisz te kwiaty :D w ogóle zaczęło podobać mi się imię Hiacyntka :blink:
My po ślubie nie jesteśmy :) a mój facet po prostu pracuje za granicą :blink:

Teri ja chyba jutro okna ogarnę tak dla spokoju ducha :-p W Pepco też są jakieś płaszczyki,ale to już chyba 79 kosztują.

Moja mama chciała wysłać pita internetem ale coś tam nie tak szło i z rana pojechała,mojego wzięła przy okazji ALE ja miałam dodatkowo zmianę nr konta i musiałam osobiście iść i złożyć pit z nowym nr,plus dowód osobisty plus umowa z banku o nr konta :sorry2: ale do tego okienka na szczęście kolejki nie było.. Oj przydałby się zwrocik przyyyyydał.Dodatkowo się okazało,że z pzu za przeciek przyznali odszkodowanie,super..Ale co roku po zimie jest to samo a spółdzielnia nie kwapi się do naprawy ech :baffled:
 
reklama
Do góry