reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
hej dziewczyny!u mnie też zupełnie inne ruchy częściej wiercenie i rozciąganie :D a pogoda świetna 8 stopni i słoneczko!aż chce się żyć i wreszcie można cieńszy płaszczyk założyć bo w zimowy już się nie mieszczę!miłego popołudnia!
 
Ja spędziłam pół dnia w ZUSie.. przy okazji, że byłam obok w urzędzie miasta postanowiłam zapytać, jak to jest z tym zasiłkiem macierzyńskim - mam umowę do końca lipca.. Pobrałam numerek i czekam.. Po 40minutach weszłam i pani mnie informuje, że powinnam wziąć numerek na zasiłki pogrzebowe bo ona pomaga tylko ubezpieczonym.. A ja to niby kto?? Więc pobrałam nowy numerek i czekałam kolejne kwadranse, żeby dowiedzieć się, że w sumie to nie wiadomo, bo jeszcze żadna ustawa nie jest podpisana, na razie obowiązuje mnie 20tyg + 4tyg macierzyńskiego i najpierw muszę pisma u pracodawcy składać, a jak mi się umowa skończy to to samo muszę w ZUSie złożyć. No chyba że się coś zmieni, ale pani nic nie wie :baffled:
 
Cześć dziewczynki,

Ja już z krążkiem :-D :-D :-D
Mój gin jest czadowy, przybiegł w południe do sali z wynikami z wymazu i 15minut później miałam pessar ;-).

Było dokładnie jak Just pisała - szybko i bezboleśnie, aczkolwiek jak pokazał mi pessar na swojej ręce to zbladlam.

Teraz mam plamienia, ale to podobno normalne.
Jutro ma mnie jeszcze zbadać i powinnam być w domku!!! Ale się cieszę!!!

Do tego mamy takie cudne słonko!!!
Do jutra Kochane!!!

Jutro każdej z Was wreszcie napiszę :-)
 
Madzia współczuję przeprawy w ZUS-ie. Ja ostatnio swoje odstałam w US.

Natis tak bardzo się cieszę! To wspaniale, że już krążek na swoim miejscu! Pewnie plamienia po takim zabiegu są normą:tak: trzymam kciuki, żebyście jutro były już w domku:-)
 
MamaEwa u mnie w ogóle z ruchami to bidaaa.. Dziecko na usg się trzepało ale co z tego,jak odwrócony pupą i nie czuję.
Jedynie w piątek po plackach ziemniaczanych z radości piętkami mnie trochę walił ale tak to cisza..Jakby dziecka nie było.Przez te jego "niby-ruchy" to dzisiaj mi się śniło,że tak walił że aż stópki się odciskały na brzuchu.Mam nadzieję,że się rozbryka to moje Małe Szczęście,bo jutro po 1,5m-ca w końcu mój chłop przyjedzie i mógłby synuś pokazać tatusiowi jak się rusza :blink:

Natis no to super,że już PO :) szybciutko i bez problemów i obyś już jutro do domku wyszła :)


Boże jak jest pięknie na dworze!! wyciągnęłam wiosenny płaszczyk i nawet z bananem na ustach pociekłam do US :-p przy okazji kupiłam kwiatki i odwieżyłam trochę "dekoracje" :blink:
P1050410 - Kopia.JPGDSC02173.JPG
tylko okna wypadałoby umyć bo te moje kffioty nędznie wyglądają na tle brudnych szyb :dry:

Miłego,najjjmilszego dnia :-)
 
reklama
Nayaa - no to życzę , żeby Pączuś grzecznie aczkolwiek porządnie bryknął w brzuszku na przywitanie taty .
Natis -No to masz blokadę solidną i święty spokój do maja :-). Jupi :rofl2:

Odebrałam dziś mojego synka z zerówki płaczącego . Jakiś kolega go kopnął w jajka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Zrobiłam mu masaż piłkarza - leżenie na plecach , nogi go góry i potrząsnąć :tak:. Od razu przeszło i był bardzo zadowolony ;-)
 
Do góry