reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

papaitka tak myślałam, że nie chciał jeść przez upał:) Super, że apetyt wrócił!

aga współczuje biszkopta;/// Ja robiłam bez mleka i jajek i wyszedł super, no ale za późno na przepis, bo dziś masz imprezę. I jak sobie poradziłaś, kupiłaś coś? Patrzyłam na pogodę, od 13.00 słoneczko! Bawcie się dobrze:D

sunshine łóżeczko stoi obok naszego łóżka, ale w większości Polka śpi z nami. Mąż nie da jej szybko 'wywalić':D

alijenka to ja dziś młodą do krochmalu wrzucam. Ma całe plecy w potówkach! Co do alergii na pomidory to koleżanki syna po nich wysypuje. Polka też wciąga truskawki, ale koktajl wypluwa:baffled:
 
reklama
Witam pochmurnie i deszczowo :confused2::confused2::confused2:

A ja tam nawet lubie jak sie pozre z Pe wtedy nie oczekuje, ze bede go miziac po pleckachi siedziec znim na kanapie i ogladac film :cool2: tak wiec od rana pranie zrobione, posciel przebrana nowy fotelik Britax stage 2 zamontowany, dziecko i maz spia a ja popijam kawke w cisze..... :-) ehhhhhh lubie to :-D



Wyc mi sie chce :( pogode sprawdzalam do wczorajszego wieczora i mialo byc 28stopni i słonko, a jest deszcz :no::no::no::no::no::no::no::no: na dzialce baseny, namiot, tunel i wielka trampolina rozłozona :/ jak pech to na calej lini.

tulaski!!! oby wyszlo slonko :tak: a Ty czasem @ nie masz? bo wtedy to wypieki nie wychodza :no:

Gabrynia wczoraj już p/gorączkowego nie dostała, bo tempka nie przekraczała 37.5 a potem w ogóle jej nie było i tak jest do dziś :-D:-D nie wiem co to było, ale przeszło i to mnie cieszy!

super ze Gabioszek zdrowy :tak: i udanego weekendu :tak:

Alijenka/Zaza/Munka- nocka super tzn jak zawsze, do poki nie zasnie w gleboki sen lata po lozku i co chwilke kweka bo sie glowa w szczebelki uderzy mimo ochraniaczy :rolleyes2: i nad ranem ok 6 sie przebudzilam bo usiadla sobie i nie wiedziala jak sie polozyc :dry: i spala do 7 czyli norma :-):tak: Ciesze sie bardzo teraz bede mogla pobawic sie w dekorowanie ;-)

Papitka- super, ze Kubulek tak ladnie zjad, wiec widzisz, ze to tylko upal, nie ma co sie stresowac ;-)

Katrina- to Wy wesolo macie z rana :-D

Alijenka- moja podchodzi do kanapy i wyciaga noge do tylu, zeby dac jej "stopke" i wchodzi na kanape :-D achhhhh ta matka glupot uczy:-D:-D:-D ale on tez potrafi tylem z kanapy schodzic wiec luzik :tak:


Za godzinke na baden uciekamy a pozniej zaszyje sie w pokoju i zaczne urzadzac pokoik ;-) wczoraj Pe kupil sliczne podporki na ksiazki w sowki wiec trzeba je uzyc ;-):-)
 
Sunshine - no nie mogę narzekać - Kuba jak sie obudzi, to wstaje i nas zaczepia, potem wpada do naszego łóżka Alinka i każe koło siebie położyc Kubusia, a na koniec ładuje się pies... chyba musimy kupić łóżko King Size.
 
Miałam dziś na wiosce festyn (za tydzień kolejny:p). Młoda szalała w namiocie dmuchanym z dwoma 1,5rocznymi koleżankami:D Teraz śpi a impra trwa (mieszkam blisko boiska:no:). Wrąbała dziś dwa pierogi ze szpinakiem:) A owoców już dwa miesiące nie jadła - żadnych!

Katrina ja z coca-cola, kawą mrożoną i lechem free siedzę na BB i allegro:D
 
Aylin współczuję akcji uciekania przed komarami. Miesiąc temu na weselu przeżyłam to samo.

Miśki mnie dziś cały dzień głowa napitalała. Myślałam, że oszaleję. Żaden proszek nie pomagał a 2 ketonale wzięłam nawet. Dopiero gdy upał zelżał odczułam ulgę.....czyli tak ok 18:00. Teraz wino sączę i jest git!!!

My cały dzień u koleżanki mojej byliśmy. Młody wyszalał się z prawie dwuroczną Klarą. Fajnie było na nich popatrzeć i nic więcej nie robić. No może nakarmić i zmienić pieluchę.

kasiekz mój też raczej mało owocowy chłopak jest ale odkąd spróbował truskawek to wciąga je jak odkurzacz.

aga no właśnie jak impreza?????
 
reklama
Już po imprezce uffff. Urodziny uważam za udane mimo, ze tort miał być inny imprezka na działce, a nie w domu. No, ale Antek zadowolony goście też :) szkoda tylko, ze tak szykowałam tą trampolinę, baseny, tunele i g.... z tego wyszło :/
 
Do góry