reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Agaundpestka coś chyba mi umknęło, a dlaczego w domu? Ważne, że masz imprę z głowy, a mały zadowolony!:)

Właśnie kupiłam łóżeczko turystyczne na necie, bo moje się dziś zepsuło podczas przenoszenia:D Jeden bok nie chce się złożyć (naprostować:p)

Laski z Wrocławia...sąsiad ma KOTKI do ODDANIA (tj. za miesiąc jak podrosną). Jakby co pisać:)
 
Ostatnia edycja:
Katrina ja juz popiłam na integracji ;) wpadłam tylko na szybko do was przed snem :)

Aga szkoda, że tak wyszło :( ale najważniejsze, że impreza i tak się udala!!!!!!!!!

Aylin one chyba do ciebie tak lecą, bo na szkoleniu też miałaś z nimi przeboje;-)


Kolejna impreza w trójkę za nami i kolejny raz potwierdza się, że Sergiusz jest stworzony do imprezowania:-D
Chyba wyczuł sprawę i opuścił popołudniową drzemkę, zmogło go dopiero o 18, wstał o 19 i balował z nami do 22.30, całą drogę powrotną nie zmrużył oka, zjadł mleczko i poszedł spać:tak:
na imprezie do wszystkich wyciągał rączki, dupka mu chodziła w rytm muzyki, apetyt dopisywał i w ogóle jestem dumna z mojego imprezowego dziecka:-D


dobranoc kobitki!!!
oby jutro była super pogoda, bo marzy mi się wypad nad wodę:sorry2:
 
ostatni będą pierwszymi!:-D

Sergiuszek wstał o 7, to i tak długo pospał ;-) pogoda zapowiada się na odpowiednią, więc powoli się zbieramy nad wodę... w nocy w końcu popadało
 
wykorzystanie tunelu z IKEA...coś dla dziecka i zwierzaka:D
20130622_124016 (600x800).jpg20130622_124019 (600x800).jpg
 

Załączniki

  • 20130622_124016 (600x800).jpg
    20130622_124016 (600x800).jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 29
  • 20130622_124019 (600x800).jpg
    20130622_124019 (600x800).jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 32
a u mnie znowu leje..... Zaczęło od burrzy o 3 rano
W piątek po ulewie i gradzie był już podtopiony basen, Maćka szkoła i wszędzie stoi woda. Działka też cała zalana. W bloku w piwnicy stoi woda
Aż się boję pomyśleć co będzie dzisiaj :-(

aga - najważniejsze, że Antek zadowolony :-). Szkoda twojej pracy ale pogoda jakaś nieprzewidywalna ostatnio

aylin - wspłczuję komarów

mlodak - przeszło mi dopiero po burzy.... Niestety ketonal już mi się skończył i wzięłam 2 ibumy (tylko to miałam)

zaza - a to imprezowicz ;-) Fajnie, że dobrze się bawiliście

kasiek - bardzo praktyczne :cool2:
 
witajcie

Monsz dzis pojechał na wcześniej umawiane aktualizowanie soft-u w aucie, więc miałam ochotę pójść z dziećmi do parku i tam zrobić sobie piknik, ale oczywiście pogoda miała inne plany (Aga nie jesteś jak widzisz odosobnionym przypadkiem konieczności zmiany planów). Już w nocy zaczęło lać i leje do tej pory.

Miśki Mlodak - jak mnie bolała głowa i to tak "ciśnieniowo", to pomagał mi Saridon. I tylko Saridon, z tym, że musiałam go wziąć jak ból sie dopiero rozkręcał. Spróbujcie może tego zamiast Ketanol-u. Wydaje mi się, że Ketanol jest bardzo szkodliwy.
 
Miśki Mlodak Katrina u mnie na migrenę działa tylko i wyłącznie Solpadeine lub Nimesil w saszetkach (nie wiem czy nie jest na receptę). Ketonal nie działa w moim przypadku. Migrenę mam masakryczną, że jak w porę nie wezmę tabletek to aż wymiotuję:/

Fajny link na BB o kaszkach: http://taniamama.blogspot.com/2011/01/kasza-jedzenie-dla-ubogich.html
 
Ostatnia edycja:
Już po imprezce uffff. Urodziny uważam za udane mimo, ze tort miał być inny imprezka na działce, a nie w domu. No, ale Antek zadowolony goście też :) szkoda tylko, ze tak szykowałam tą trampolinę, baseny, tunele i g.... z tego wyszło :/
fajnie ze się udało ;D

Wyc mi sie chce :( pogode sprawdzalam do wczorajszego wieczora i mialo byc 28stopni i słonko, a jest deszcz :no::no::no::no::no::no::no::no: na dzialce baseny, namiot, tunel i wielka trampolina rozłozona :/ jak pech to na calej lini.
współczuje, może doczekają jeszcze upałów.

wykorzystanie tunelu z IKEA...coś dla dziecka i zwierzaka:D
Zobacz załącznik 567734Zobacz załącznik 567735
Każdy szczęśliwy :-D

hej. młody spadł dzisiaj do 8:30 :szok: hihi.
Teraz znowu drzemie juz od 12.
Jeszcze trochę pokasłuje ale juz jest lepiej. Od rana u nas deszczowo słońce się przedziera ale słabo. Rano tak dudniło nad blokiem że aż sie wystraszyłam.

Teściowa dzisiaj obiad zrobiła jedyne co było jadalne to ogórki kiszone mogego taty. No masakra chyba muszę iść coś na miasto wszamać bo padne z godu:dry:
 
reklama
Witam

aga to super ze sie udało :) najważniejsze, ze Antos zadowolony :tak:
U nas wczoraj tez sie udało, Wojtek chyba tez zadowolony :-D

Kasiek moj Kuba chciałby kotka ale niestety za daleko ;-) A tak poważnie sama bym chciała ale na razie nie ma jak, jak latamy do Polski to nie miałabym co z Nim zrobić, wiadomo jakiś hotel dla zwierząt albo coś ale jeszcze poczekamy.

Zaza no to rośnie Wam imprezowicz ;)

Papitkka Wojtek tez dzisiaj spał do 8.30. No a Kuba to pobił chyba rekord bo do 11

Miski, młodak wspolczuje bólu głowy

U nas dzisiaj taka sobie pogoda, pada co po chwile. Oczy mnie bolą jak nie wiem od kilku dni :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry