reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

bobuxy widziałam w coccodrillo i tkmaxx. W tym drugim taniej ale malusie tylko były.
Kiedyś pisałam o takiej babce, ktora szyje takie butki za 50 zł. Muńka pamiętasz z warsztatów? Widziałam je na żywo były super. ma swoją stronę tylko nie pamiętam dokładnie adresu teraz.
a wizualnie bobuxy są fajne. u tej babki można zamówić sobie wzór.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wlasnie MsMickey nawet na ktoryms kompie sobie ta stronke dodawalam jako zakladke...

Z jedzeniem u nas znow kiszka. Do lyzeczki buzi nie otworzy, kawalkow z talerza tez nie... Ja juz nie wiem co z tym dzieckiem. Suche bulki i mleko by jadl caly dzien...
 
bobuxy widziałam w coccodrillo i tkmaxx. W tym drugim taniej ale malusie tylko były.
Kiedyś pisałam o takiej babce, ktora szyje takie butki za 50 zł. Muńka pamiętasz z warsztatów? Widziałam je na żywo były super. ma swoją stronę tylko nie pamiętam dokładnie adresu teraz.
a wizualnie bobuxy są fajne. u tej babki można zamówić sobie wzór.

pamintam pamintam :tak: sprawdziłam, czy gdzieś nie zapisała, ale chyba nie. Znalazłam tylko to w swoich zakładkach:

PAPUTKI KAPCIE PANTOFLE SKÓRA NAT (30459) L/15,0CM (3063337240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Z jedzeniem u nas znow kiszka. Do lyzeczki buzi nie otworzy, kawalkow z talerza tez nie... Ja juz nie wiem co z tym dzieckiem. Suche bulki i mleko by jadl caly dzien...

moja ma od tygodnia tak z obiadem... Nie chce jeść swojego. Z mojego trochę podjada, ale nie zawsze mam to, co ona powinna jeść. Niestety, często kończy się na puszczeniu bajeczki, czego chciałam unikać, ale nie chcę też żeby zaczęła na wadze tracić. Inne rzeczy je ładnie. Wczoraj wpierdzieliła placek od mojej babci na spacerze.

Bobuxy na zdjęciu wyglądają świetnie!!! Jak G zacznie chodzić to przejadę się do sklepu.

Odkryłam świetny park po drugiej stronie ulicy !! :-) fajny plac zabaw, fontanny, dużo trawki, na której można posiedzieć na kocyku. Ale jestem happy!

MsMickey, to jak z jutrem?
 
MsMickey, Munka gratuluje pierwszych kroczkow :)

Josie przykro sie robi jak sie czyta takie wiadomosci. Najgorsze jest to, ze pod wywiadem bylo kilka innych artykulow na podobny temat :(
Butki, ktore wkleilas sa sliczne :) My mamy elefantena rozmiar 19, a stopke ma troszke mniejsza. Powiedzialabym 18 i troszke.

Zaza tos meza ukarala. Szkoda tylko, ze i tak sie nie wyspalas.

Munka, Josie ile sie czlowiek nastresuje w zwiazku z obiadkami. Moj wydziwia w foteliku - musze go czyms zajmowac. Calkiem ladnie wcina na spacerach, ale tylko jak sie cos dzieje (ludzie chodza, samochody jezdza). Jak zaciska buzke przed lyzeczka, to udaje, ze to moje jedzenie i tylko go czestuje - zmieniam wtedy lyzeczke na mala metalowa ;) A jak sie awanturuje w foteliku (czesto) to go wypuszczam na dywan, pokazuje zabawki i karmie jak siedzi na dywanie. Bajki tez czasami puszczam, karmie przy okazji jak lata po mieszkaniu (chociaz sobie obiecywalam, ze nie bede biegac z lyzeczka za dzieckiem :sorry:). Tez sie nieraz nagimnastykuje.

Kasiulka jestem pod wrazeniem normalnie :D Moj nie usiedzi w miejscu. Lezaczek stoi zapomniany.
 
Dbry :-)
Zaza mnie po prostu bawi, że ludzie tłumaczą się, że nie widać...
Miłego dnia wszystkim:-):-):-)

wczoraj poszłam spać ok 1.45... nie wiem, jak się nazywam;-)

Aha, Zygmunto, sprawdzilam, gdzie jest zoo w Warszawie i mam jeden wniosek - TO JEST NIESPRAWIEDLIWE!!! No przecież chyba na piechotę tam pójdziesz... no nic... potrzęsę się zaledwie godzinkę autobusem i tramwajem... :p

:-D:-D:-D a co w dziesieszych czasach jest sprawiedliwe :-D:-D:-D

Chciałam wczoraj coś napisać i usnęłam nad lapkiem :D Antek dziecko urodzone do podróżowania :) gorzej z matką która wczoraj przeżyła koszmar będąc sama z dzieckiem w pociągu i majc rozwolnienie
;-)

Ja też jestem ciekawa jak sobie poradziłaś bo na bank nie wytrzymałaś ;-)

Dzięki Andzia. Właśnie o filtr mi chodzi. Oczywiście patrzyłam na 50+ ale mineralny czy mieszany? Te mineralne tworzą taki trochę film na skórze ale nie przedostają się do głębszych warstw i nie szkodzą. Bez tzw chemii. No nic chyba zdecyduję się na tą biodermę ...

W ogóle muszę się pochwalić idealnym dzieckiem:-):-):-) chyba jakiś skok ZA nami:-) śmieje się cały czas, bawi ładnie, no i ... UWAGA... zrobiła pierwsze kroki przy wersalce:-):-):-):-):-) ok wczoraj przy koszu na pranie... podsumowując: (trochę na wyrost): GOŚKUN CHODZI!!!!!:-):-):-):-) I fanfary zza chmur, baloniki spadające z nieba, właśnie baner przeleciał nad miastem z napisem "GO GOCHA!!!", B, Obama zadzwonił z gratulacjami ... tak to widzę:-):-):-)

Moja też dziś zrobiła trzy kroczki z tą różnicą że do przodu na czworaka :-D gratulujemy Gośkunce :-)
 
Munka, Josie ile sie czlowiek nastresuje w zwiazku z obiadkami. Moj wydziwia w foteliku - musze go czyms zajmowac. Calkiem ladnie wcina na spacerach, ale tylko jak sie cos dzieje (ludzie chodza, samochody jezdza). Jak zaciska buzke przed lyzeczka, to udaje, ze to moje jedzenie i tylko go czestuje - zmieniam wtedy lyzeczke na mala metalowa ;) A jak sie awanturuje w foteliku (czesto) to go wypuszczam na dywan, pokazuje zabawki i karmie jak siedzi na dywanie. Bajki tez czasami puszczam, karmie przy okazji jak lata po mieszkaniu (chociaz sobie obiecywalam, ze nie bede biegac z lyzeczka za dzieckiem :sorry:). Tez sie nieraz nagimnastykuje.

No i takie rzeczy zawsze wychodzą " w praniu". Też mówiłam, że zero bajek przy jedzeniu, zero biegania za dzieciem, ale jak nie chce zjeść to co?? Miałam tak, że G pojadła trochę mojego a jego jej nie wmuszałam, ale potem bałam się, że chodzi głodna. Jak dostawała butle z mlekiem, to wypijała wsio, dlatego teraz robię wszystko, żeby coś zjadła na obiad. Póki co jeszcze za nią nie biegam ;-) mam nadzieję, że jej to minie, bo jeszcze niedawno jadła pięknie. Ta przeprowadzka i przeziębienie jej coś poprzestawiało, no i może zęby, bo one wychodzą, a ja nawet nie wiem kiedy...

a co z dziewczynami, których dawno tu nie było??? heelloołł !! gdzie się podziewacie?

atinka, kifsi, claudette...kto jeszcze się obija??
 
mam bebilon pepti i to ze zniżką:-D:-D:-D przypadkiem weszłam na temat w pracy i kolega dał mi namiary na aptekę, gdzie mają WSZYSTKO;-) a to zaledwie 20km więc pojechałam :)


co do kremów z filtrem to mam pytanie, może głupie - które kremy są do twarzy? a może wszystko, co nazywa się krem z filtrem jest do twarzy? :confused:


MsMickey waris gratuluje pierwszych kroczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




nie wiem czy widzialyscie dzis artykul na gazecie:-( jak jestescie wrazliwe to nie czytajcie
Matka 3,5-letniego Jasia: Dziecko umarło, bo lekarz potraktował je jak paczkę do nadania [WYWIAD]
mam lzy w oczach ale zawsze czytam takie rzeczy bo sobie mysle ze moze mnie kiedys taka wiedza uchroni w podobnej sytuacji.....
czytałam w pracy i niestety nie mogłam doczytać do końca... a może stety, bo teraz się boję... straszna historia :(

Zaza jakie kupiliscie ??
o takie - chyba jedne z najtańszych, ale S nie chodzi, a jeszcze jedne sandalki w tym roku bedziemy zmuszeni kupić pewnie :/

sandały dziecięce - Buty chłopięce - Chłopięce - DEICHMANN

a slyszalyscie o tych butach?

BOBUX - najlepsze zaraz po bosej stopie

bardzo mi sie podobaja te skorkowe i te step up tez maja fajne choc wolalabym dotknac. poczytalam wlasnie opinie w necie o tej firmie, zachwalaja


te jakie super
Zobacz załącznik 556729
buciki są genialne!!! a ile kosztują? zresztą nie wiem po co pytam, bo pewnie mnie nie stać :-D

Z jedzeniem u nas znow kiszka. Do lyzeczki buzi nie otworzy, kawalkow z talerza tez nie... Ja juz nie wiem co z tym dzieckiem. Suche bulki i mleko by jadl caly dzien...
kurcze, szkoda no... mam nadzieję, że mu sie odwidzi niejedzenie znowu




a tak w ogóle to wcinam budyń czekoladowy - mniam :)
 
reklama
hello. Testuje moj (juz w sumie nie taki nowy) telefon...

Jak zawsze podczytuje, ale kompletnie nie mam czasu pisac.

Lenka juz zdrowa, ale ja podlapalam chorobsko i czuje sie od kilku dni fatalnie.

My mamy buty z ecco, ale nie trzymajace piety i jak sie mozna domyslic nie nadaja sie do nauki chodzenia ;-) kupilam świadomie rozmiar wiekszy bo byly nam potrzebne butki ladne na wesele. Teraz kupimy sandalki juz porzadne i tez na pewno ecco, ale to dopiero w weekend pewnie...chociaz Leni zaczyna sie puszczać sama narazie raczej koncza sie szybko jej wyprawy ;-)

hm. z jedzeniem tez mamy tak ze latam za nia po pokoju czesto, ! ale czytalam gdzies ostatnio ze to normalne w tym okresie → i taka mam nadzieje... :-)

tyle. bo juz mnie palec boli od klikania :-D
 
Do góry