reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
No i co tak zamilkłyście, już ululane? ;)


Aylin kupiłaś już ten espiro? Ja kurtka muszę czekać do poniedziałku, bo zamiast spytać czy mają na magazynie, to kliknęłam od razu "kup teraz", a wózek będzie u mnie dopiero w poniedziałek :confused2:
 
Ja kupuje w sklepie u nas - i też czekam. Bo co prawda szary mieli ale z poprutym szwem na osłonce na nózki. A ja sie na szary uparłam. Maja zadzwonic jak dojdzie. A w sklepie bo mają ceny jak na allegro i jeszcze 5% wytarguje na artkuły ze sklepu - na wakacjach pewnie butki małej kupie za tą zniżke
 
Wchodze i co widze???????? Wszystkie pijane. Cudownie po prostu. A ja nie dosc ze pracuje, karmie cycem, nie dosypiam to jeszcze sie opic nie mogeee buuu. To niesprawiedliwe :no:
Sunshine a te biedrony to i ja moge??? Plizzzz.
ja normalnie nie mam sily do tego mojego dziecia. Poszla spac o 21.30 ( za pozno) to jeszcze obudzila sie o 22.30 i wrzeszczy. I o co kaman??? poszedl M i jeszcze gorszy wrzask. 10 minu wrzasku i spi. Ocipieje normalnie no. I jeszcze opic sie nie moge:(
 
U mnie na szczecińskiej wiosce nie ma szans, żeby kupić wózek w przyzwoitej cenie. Trzy hurtownie na krzyż, a ceny okrutne. Muszę czekać na wysyłkę.
 
Chciałam nadrobić, ale nie dam rady :-(
I mam focha, że mnie na imprezę nie zaprosiłyście! :crazy:;-)
U mnie na szczecińskiej wiosce nie ma szans, żeby kupić wózek w przyzwoitej cenie. Trzy hurtownie na krzyż, a ceny okrutne. Muszę czekać na wysyłkę.
Proszę Cię! U nas jest 1 (słownie - jeden)sklep, w którym można wózki kupić!:confused2:
 
Muńka zdrajczynio ;-)

Ech, ja chyba też się wycofam po angielsku, jutro pobuda jak tylko kogut zapieje :eek: I do tyrki.
Kochane dzięki za super wieczór, do następnego :cool2: Idę jeszcze poczytać greya :-p
 
reklama
Goldenlucy- mozna :tak::-D jutro jak bede po Hipcie to wezme biedrony :-p

Hatszept- sto lat dla Piterka juz mialam wczesniej napisac ale te pijaczki wytracily mnie z weny.... :-D:-D:-D



Jeszcze ktoras chetna to wizja Iwon sie zisci :-D:-D:-D:-D Jak cos to porosze priv z adresem a teraz uciekam do wyrka.

Dobranoc milym Pania milo bylo napic sie z Wami :rolleyes2::tak:
 
Do góry