reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Iwon - Co?? że niby ja??? :-p:-p szkoda, że lecisz, ale ja też za chwilunię zmykam, bo obiecałam sobie, że pójdę wcześniej spać, żeby na jutrzejszy wieczór być wyspana a tu doooopa, przepadło :-D:-D Ale co tam, dla Was mogę się poświęcić!!!


Zapomniłam napisać o dzisiejszej wizycie u pediatry.

Gabi waży 8850, mierzy 72cm. Zapytałam, czy to normalnie, że rano nie ma ciężkiej pieluchy od sików, a czasami prawie jest sucha i lekarka powiedziała, że są dzieci, które szybko uczą się kontrolować pracę pęcherza i może ona tak, jak dorosły nie sika w nocy. Dlatego też mogłabym już sadzać ją rano na nocnik :sorry:
 
reklama
Muńka - moje dziewczyny tez budziły się z sucha pieluchą. To jest bardzo pomocne przy odzwyczajaniu od noszenia pieluszki (zwłaszcza jak Magda tetrowe jeszcze nosiła).

Jak zwykle gdy się pojawiam to już jest koniec alkoholizowania się przez Was - u nas był kolega z synkiem i im trochę zeszło (dzieci w tym tyg. mają jeszcze ferie w szkole) i tak sobie cytrynóweczkę otworzyliśmy własnej roboty i fajna była....
 
Muńka - zazdraszczam niesikajacego dziecka w nocy. Moja ma tak zasikana ze po pierwsze na noc tylko premium pampers wytrzymują, a po drugi pieluchą można by koggos zabić jakby dobrze rzucil :)

Pa ide wo wyrka - jutro wielki dzień - piatek :p i weekend
 
Mialam odpisac dużo ale z kompa nie mogę bo tylko fiooetowy kwadrat mam zamiast białego a na pisanie z komórki za bardzo wstawiona jestem..... Dobranoc.
 
Ja myślałam, że to niedobrze, że tak małe dziecko w nocy nie sika, a tu taka niespodziewajka! no dobra, to pora kupić nocnik, tylko jaki??? Doświadczone mamy, pomożecie??? z melodyjką? bez?? Nie zastanawiałam się jeszcze nad tym...

Ja też uciekam!! masakra - jedno piwo i w głowie mały rausz :-p
 
No dzień dobry królewny :-)

Żadna nie pisze z rana, główka boli? :-p Hehe przypomniała mi się scena z Kac Vegas i już mi się włącza wyobraźnia, jak każda z nas budzi się rano, zaza znajduje tygrysa w łazience, muńka ma na twarzy ogromny tatuaż, a młodak otwiera oczy i widzi gałęzie, bo leży gdzieś na drzewie :-D Taka impreza na BB była :-D

Ja uciekam na naradę, ale najpier kawa. Buźka :-)
 
Ostatnia edycja:
witam zza biurka :) roboty mnóstwo ale muszę nadrobić to co się działo po moim odejściu:-p


Muńka to leć kupić nocnik! ja nie doświadczona, ale no początek mam zamiar kupić zwykły

Goldenlucy a nie da rady nie nakarmić młodej czasami cycem? u mnie to przechodziło... mogłabyś się do nas dołączyć :)


Jeszcze ktoras chetna to wizja Iwon sie zisci :-D:-D:-D:-D
koniecznie chcę zobaczyć fotorelację z twojej dzisiejszej wyprawy do tesco:-D:-D

Maćku nie fochaj, ty nie potrzebujesz zaproszenia ;) musisz z góry zakładać, że jesteś zaproszona :)

Mialam odpisac dużo ale z kompa nie mogę bo tylko fiooetowy kwadrat mam zamiast białego a na pisanie z komórki za bardzo wstawiona jestem..... Dobranoc.
weź no szybko tlumacz o co kaman z tym fioletowym/białym kwadratem, bo umrę z ciekawości :-p

No dzień dobry królewny :-)

Żadna nie pisze z rana, główka boli? :-p Hehe przypomniała mi się scena z Kac Vegas i już mi się włącza wyobraźnia, jak każda z nas budzi się rano, zaza znajduje tygrysa w łazience, muńka ma na twarzy ogromny tatuaż, a młodak otwiera oczy i widzi gałęzie, bo leży gdzieś na drzewie :-D Taka impreza na BB była :-D

Ja uciekam na naradę, ale najpier kawa. Buźka :-)
Iwon ciebie to jeszcze trzyma chyba, co? ;-):-p



a ja nocke miałam do dupy nie przez kaca, a preze młodego, bo jak tylko zawitałam do sypialni to obudził i zacząła się histeria z przewrami do 4:30 rano... w końcu nie wytrzymałam juz noszenia na rękach wijącego się dziecka i skorzystałam z metody D i wsadziłam młodego do fotelika :zawstydzona/y:i zaczęłam bujać i... zasnęłam:szok: obudziło mnie pacnięcie dupki małego o podłogę bo się wyslizgnął tak się prężył... na szczęście dał mi pospać AŻ do 6.30 :)
jest w końcu mała kreseczka na dziąśle, ale jeszcze nic nie wystaje :/
 
reklama
Witam z poranną kawusią.
Młody w lezaczku odpoczywa po śniadaniu wiec na bank jej nie tknie.

Zaza nie wiem co mi sie stało z kompem ale jak zrobię odpowiedź to zamiast białego pola na odpowiedź ja mam fioletowe i nie reagujace na kursor. Nie da nic napisać.
Mamy pracujące podpytajcie informatyków może? Bo sama to na bank nie dojde co schrzanilam.

Iwon jo bujną masz wyobraźnie. Ja na drzewie z moim lekiem wysokości, hauaha!!!!

Dzisiaj idę do fryzjera i może znów jak człowiek bede wyglądać. Bo teraz to mam 3 kolory na głowie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry