reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aylin- to jutro skocze do Tesco i dokupie Hipcia ale one sa w 2 paku wiec bedziesz miec dwa Hipcie :-p Jutro bede wysylas dziewczyna to mniej wiecej bede wiedziala ile za przesylke.


Winko i muffinki mniami :-)
 
reklama
Dziewczynki, tylko proszę nie zachować pion! Nie wpadać mi pod stały od tej alkoholizacji! :-D:-D:-D

Piter zawsze spi w pajacykach, wiec stópki zakryte.

Katrina, uściski!!!! :-):-):-)

Dzięki za zyczenia ;-)

Nanu, nieustające &&&&&& czekamy na Matyldę!

Czy wiecie co u MsMickey??????????? Odzywała się na fb?????
 
MsMickey ja ci prosz, ty si odzwij bo myśe brdzo martfimy, no

Hatszept czy to jeszcze jest pion? :-D:-p No i gapa ze mnie - najlepszejszego dla Piotrusia :-)
 
ze mnie to dopiero gapa:-:)zawstydzona/y:

STO LAT DLA PIOTRUSIA I KUBUSIA!!!!


a tak wczesniej myslalam... co ja mam jeszcze komu napisać ...


Iwon chyba krzywo to wina w siebie wlewasz, bo coś krzywo piszesz
:-p
 
Josie dawaj tego limonkowego :p Kasieńka Ty też :)

Muńka nie uwierzysz ale właśnie przed chwilą o Tobie pomyślałam (no gdzie ta muńka, picie bez niej to jak bzykanko bez całusa :-D) i proszę, zjawiasz się :-)

No to możemy zacząć orgie !!! :-D;-)

Wszystkie się rozpiły i żadna mi nie odpowiedziała...tylko % widzicie:D:D:D Ja już sięgnęłam po drugą butelkę, a interesuję się piwem, whisky i wszystkim co słodkie typu malibu, likierki:p

No więc ponawiam, czy wasze pociechy śpią z gołymi stópkami?! :D

moja śpi w pajacach, więc stopki zakryte.

Ja dziś tak pobieżnie na FB, ale chyba MsMickey powtórzyła Gosi wyniki i są ok, ale jeśli się mylę, to od razu przepraszam... W każdym razie wstawiła dziś fote stojącej Gosi :-D:-p ale mi się oberwie...

MsMickey- bierz flache i siadaj z nami!!!
 
impreza się rozkręca a ja idę spać, bo potem nie dam rady dziecka w nocy nosić:baffled:

buziaki dla wszystkich czerwcowych pijaczek:cool2: i tych co nie mogą też:happy:
dobranoc!
 
Zaza - 25 stopni to idealna pogoda na spacery, nie za gorąco i nie za zimno, 30 to już upał, ja dziękuję! :p
a co do ząbków - Monika też dłuuugo miała takie kulki górnych ząbków i dłuuugo to zajęło zanim wyszły!
no i mam nadzieję, że nocka będzie ok pomimo, ze padł wcześniej :)

Iwon - cieszę się, że jednak cegiełkę dołożyłam do zakupu wózka :D do odważnych świat należy :D No i gratki dla Julka! Monika też potrafi ustać sama nawet minutę :D I dzisiaj zapierdzielała przy chodziku aż miło! :) no i powodzenia z projektem w pracy!
A projekt Sunshine z plecakiem piżamek - Ty wredoto!!! :p

Młodak - no racja, nie u wszystkich wychowawczy jest bezstresowy, ale co mają powiedzieć mamy, które nawet nie mogą wybrać? Ja normalnie w depresję wpadnę chyba, bo kompletnie nie w moich przekonaniach jest wracanie tak szybko do pracy, nie chcę wracać, chcę siedzieć z dziećmi, bawić się, spać do 8 a nie do 5, nie musieć tłuc się pociągami... A postaw się na moim miejscu, nie dość, że pójdę do pracy to będziemy głodem przymierać... to dopiero paranoja!

Kasieńka - nie wiem skąd się to przyplątało, ale Monika już dzisiaj lepiej! Chyba ten Bactroban pomógł! :) ja dzisiaj nie lepiej ale i nie gorzej, a to już coś!
Monika śpi od 11h w nocy. Mniej więcej od 20 do 7.

Aylin - mi się zawsze duuużo lepiej w męskim gronie pracowało! Zawsze!!!

Muńka - trzymam kciuki za USG nerek :)

Kasiekz - gratuluję lepszych nocek oraz postępów w rozwoju!!! :D
kolejna co chce temp 3 stopni, ehhh, przy takiej się można ugotować w słońcu! lepiej 25 i słońce i wtedy jest cieplusio
a co do pytania wieczornego - tak, Monisia już od ponad m-ca śpi z gołymi stopkami :D i nie marznie. I chyba bardzo to lubi :)

Młodak - niezła przygoda z tą kawą! :p miałam podobnie w święta :p Monika zimną kawą zalała sobie rękaw, nogawkę rajstopek białych, i moją nogawkę... Ale miałam na zmianę wszystko dla niej ;P
a propo wieczornego winka - mam nadzieję, że na tyle daleko, że nie chwyci i nie wychyli? ;P

Nanu - bardzo się cieszę!!!!

Josie - mówisz, że te ze smyka słabe? Ja miałam z mothercare, mama mi kupiła, i były fajne, ale najlepsze ze stópkami były z F&F, a naj naj najfajniejsze były truskaweczki na 56 :D

Sunshine - fajnie, że opiekunka taka dokładna - a Aurelcia na bank się do niej szybko przyzwyczai :)

Goldenlucy - krótko mówiąc - ja Cię podziwiam!!!!!!!!!!!!

Niespodzianka - współczuję marudy dzisiejszego!!!!!!

Polaa - u nas to samo, rano śnieg, potem wiatr, ale niestety bez słońca a śnieg nie ma zamiaru się topić... Chyba z przyzwyczajenia nawet w plusowych temperaturach się utrzymuje...... Zapomniał już, że trzeba topnieć powyżej zera..........

no i 100 lat dla Piotrusia i Kubusia!

no tak, i o sobie zapomniałam :p z samego rana w śnieżycę jechałam do Medicover na badania przed powrotem do pracy i w depresję wpadałam, a tu takie pocieszenie, że może w końcu ciepło będzie! 18 stopni, hell yeah!!!

No i Monisia dzisiaj dostała do ręki jeździk-pchacz i zapierniczała z nim aż się kurzyło! Zaraz wrzucę na galerię filmiki z yt! :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry