reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

oby nie !!! &&&&&



Ty to potrafisz pocieszyć..... :-p



pewnie wszystko się na siebie nakłada. Nie wiem też czy jej zęby nie idą. Nadal ma tylko dwa, więc przydałyby się jakieś nowe :-)

no cos ty - miało powiac optymizmem. Jesień u nas ostatnio ciepła. Nawet do 24 stopni w pażdzierniku :p


Mąż własnie otworzył wino - przywiezione z chorwacji z ostatnich wakacji. Odwinął folijke i obydwoje parsknelismy smiechem... zamiast korka byl kapsel.... ale wino calkiem, calkiem. Wlasnie sie nim racze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Laseczki w radiu mówili, że mamy globalne ocielenie - topią się lodowce stąd ten śnieg, za to lato ma być wyjątkowo upalne:)

Pola
zdróweczka dla maluszka, ale nie martw się na zapas, bo kaszel może bardzo długo utrzymywać się bez innych oznak choroby.

Rysica bardzo dziękuję ci za informację o wózku, że krótkie plecy i brak pozycji siedzącej. Nie zwracałam na to uwagi - teraz będę! Wózka akurat tego nie kupuje, jak zobaczyłam, że waży 10,6kg! Szukam lekkiej spacerówki:pp

Josie odnośnie pogody to tak właśnie ma być. U nas dziś biało, sypie cały dzień i 0C na termometrze, a we wt ma być 12C:)))

Maćku ja zawsze używam słowa puszorki na określenie pasów:)

Aylin fotelik piękny:) Ja swoją jutro na próbę przewiozę, bo marudzi w obecnym siedząc tyłem (jak widzi tylko czubki drzew i dachy domów to się jej nie dziwię):p Udanej degustacji winnej:D
 
Josie - masz rację, i tak się długo w domu ostałam, ale jak pomyślę, że niektóre mamy mogą beztrosko siedzieć na wychowawczym to mi przykro, że ja nawet wyboru nie mam...

Sunshine - już się zastanowiłam, poproszę 2-pack 2-częściowych piżamek na 9-12m jakichś takich dziewczęcych czy unisex oraz te zielone legginsy w kwiatuszki - cudne są :D

Aylin - o tak ja bardzo chętnie poznam opinię o takich wynalazkach :D oczywiście te moje słowo "wynalazki" to nie było negatywne broń boże, tylko że nowocześniejsze i mniej standardowe
fotelik super :)
zazdroszczę winka - też bym się uśmiała jakbym zobaczyła kapsel ;P no i chyba ktoś tu chce zarobić karnego k**** :D

Waris - no w sumie też racja, jak już się buduje swoje, dla siebie, to 5 razy lepiej wszystko omówić niż zrobić coś inaczej niż miało być...

Kasiekz - ależ proszę :)
 
Ostatnia edycja:
Aylin, Rysica- jutro skocze do Tesco i kupie, pizamki 9-12 powinny byc z biedronka, widzialam ze sa z ciuchcia i z samochodem tyle na wyprzedazy w sklepie. Co do zielonych legginsow sprawdzilam na stronce i pokazuje, ze sa tylko 0-1m-c :eek: zobacze jutro w sklepie. Jak cos to dam Wam znac :tak:
Czyli po 1 opakowaniu (2 paku) ?

Aylin- co do wina to w UK wiekszosc sklepowych win ma zakretki a nie korki :sorry:

Uciekam do lozeczka
 
a ja chcę, żeby było wszystko normalnie - umiarkowanie, lata gorące tak ok 23-25 stopni ale nie upalne, a zimy takie jak ta ale kończące się z końcem lutego góra!
 
Josie no jak juz ochrzan dostalam ze nic nie pisze to napisze :-) Ja to z tym pisaniem mam chyba ewidentny problem. Jakos mi nie przychodzi latwo. Taki typ ze mnie. Ale czytam regularnie, choc tez nie zawsze mam czas. Co u nas. Pracuje juz od kiedy mala ma 1,5 miesiaca, wiec lekko nie jest. Caly czas karmie piersia. Mam naprawde malo czasu zeby wszystko ogarnac tym bardziej ze Ala nie za dobrze spi w nocy niestety. Po polozeniu do lozka wybudza sie czesto a iw nocy czasami po pare razy sie budzi. Jakos nie mialam tak przy pierwszej corce. Nie chorujemyjakos bardzo choc juz dwa razy katar miala i raz wirusowe zapalenie jamy ustnej. Ohydaaa. Nie musze mowic jakie mialam nocki. Teraz ida zeby gorne wiec tez nie musze mowic o nockach. Generalnie od momentu urodzenia sie Ali nie przespalam w nocy jednym ciegiem dluzej niz 4 godziny.:no:. Butelki moje dziecie nie trawi, smoczka odmowila miesiac temu. Sluzy jako gryzak.:angry: Za to w dzien jest wesola, ruchliwa, nie placzaca prawie w ogole. W nocy nadrabia. :-). I juz prawie chodzi sama. Przy meblach to juz bardzo sprawnie i z przysiadu sama umie stac bez trzymania. Co jeszcze? Hmm już nie wiem . Tyle chyba. A widzialam ze temat foteliki. Ja mam Maxi Cosi Tobi i jestem nim zachwycona gdyz fotelik jest na wysokiej podstawie wiec dziecko siedzi naprawde wysoko, wszystko widzi . Poza tym ma sprytne pasy takie uniesione wiec latwo sie dziecko wklada. No i jest uwazany za bardzo bezpieczny.
A co do pizam to w kappahl sa fajne . Kupilam takie bez stopek, bo nie chce aby sie moje dziecko poslizgnelo. Generalnie tylkotakie juz zakladamy wlasnie bez stop, odkad mala probuje chodzic. Poza tym mam cieplo w domu i ala chodzi non stop na bosaka. Niedlugo bedziemy buty kupowac pierwsze :-)
Ja juz wybralam : Sklep z bucikami Gucio
 
Ja trochę nie wierzę w te teorie o lodowcach, bo w końcu skądś się wzięło powiedzenie "kwiecień plecień...", więc zima w kwietniu to nie nowość. Poza tym pamiętam jak w zeszłym roku w prima aprilis zrobiłam siorce kawał i powiedziałam jej, że prognozy zapowiadają, że śnieg w święta spadnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy na autostradzie podczas drogi do rodziców na święta była śnieżyca i w chwilę zrobiło się biało!!!
Śnieg się jednak nie utrzymał, bo było za ciepło :-)
 
reklama
Goldenlucy jak milo slyszec ze nas chociaz podczytujesz:) ala sliczna, wlosow ma malo rzeczywiscie ale ja tez bylam chlopcowata do drugiego roku zycia za to teraz mam wlosow conajmniej o polowe za duzo :S
To pieknie ci idzie karmienie jak tak szybko do pracy wrocilas!! Buziaki dla was i zajrzyj czasem:)
 
Do góry