reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Josie u nas taka pogoda byla dzisiaj ;) tylko wietrznie :/

Munka, Gabi jest towarzyska - co ma siedziec w sypialni skoro sie tyyyle dzieje w salonie :D

Polaa dobrze, ze to tylko przeziebienie i mam nadzieje, ze nie sa to poczatki astmy... Kiedy beda mogli to sprawdzic ?

Macku puszorek to mi sie z psami kojarzy - te paski takie - uprzaz jakby. Analogicznie w wozku puszorkiem nazwalabym pasy bezpieczenstwa.. Mam racje?
 
reklama
Niespodzianka do końca nie dopytalam jak mam być szcżera :zawstydzona/y: Mam Go obserwować, codziennie wieczorem inhalator w ruch i zobaczymy, jak kaszel nie przejdzie to znowu mamy przyjść. Kurcze dla mnie to wszystko jakies dziwne, Kuba ma prawie 3.5 roku, do dzisiaj ne miał ańi razy żadnego antybiotyki, inhalator słyszałam tylko z opowieści, kilka razy przeziębiony, no i w Polsće jak był mały biegunka ale u nas to tradycja...dziecko zdrowe a z Wojtkiem coraz to nowsze problemy, jakoś mnie to przybilo:-(
 
Wrocilam z lunch'u hmmmmmm mniami :-p:-p:-p

Wczoraj bylam w Tesco i zapomnialam napisac, ze sa pizamki w samochodziki, ciuchcie i biedronki po £4 czyli ok 20zl, spiochy-pajace (te ze stopkami zamknietymi :-p) 3 lub 2 paki po £4, 5 pak bodow z dlugim rekawkiem rozne kolory i chlopiece i dziewczece po £4, 5 pas z krotkim rekawkiem i na ramiaczka po £3.

Cos takiego, nie wszystko dostepne u mnie w sklepie

Baby's Clothing Sale | Baby's Clothing & Accessories | Clothing at Tesco

i leginsy w groszki...... ja chceeeeeeee u nas nie ma buuuuuu

czy ten wzór jest na piżamkach?? i czy to są pojedyncze czy 2pack piżamek?? u nas tak jak mówię, żero piżamek...

Aylin - patrzyłam na gazetkę na Warszawę ale nie było piżamek w Carrefour, albi były na krótki rękaw. Ale chyba mamę wyślę do Auchan niech zobaczy przy okazji (ma przystanek od domu)

a ty z długim chcesz? bo cos mi sie ubzdurało ze na lato

Munka moj tak samo rozregulowany nie wiadomo o co chodzi!!!! i tez dosypia rano jak Gabi :baffled:
no ale dzis w miare drzemki byly w pore, troszke kotkie bo ledwo 45 min ale moze pospi dobrze. poki co juz ladnie spi. a ja sprzatam na kompie. i znalazlam zdjecie z UWAGA 17 marca 2012... zobaczcie jaka pogoda byla w bialce wtedy!

Zobacz załącznik 549678

a za 5 msc jesien....
 
Dziewczyny jak by ktoras byla zainteresowana i chetna to ja z checia kupie i wysle te pizamki :tak::-)

Rysica-
2 czesciowe pizanki i 2 paki:tak: nie moge znalesc na necie tej pizamki ale cos podobne biedronki :tak:

Josie
- i Ty na ramiaczka :szok: snieg i tak cieplo? :eek:

Munka- mam nadzieje, ze Gabi szybko wroci do normy :tak: i to tylko tymczasowe

Aylin- dobrze, ze reszta zabkow oki :tak:

Polaa- zdrowka dla Wojtusia a inhalatorem sie nie przejmuj moja tez go miala, i jej pomoglo troszke, ale w miedzy czasie bylam chyba 3 razy u lekarza, noi i sie dowiedzialam, ze kaszel moze sie utrzymywac do 6tygodni, oczywiscie nie uwierzylam ale poczytalam na necie i rzeczywiscie tak jest, czytalam tez o objawach astmy ale takowych brak, sam kaszel nic nie wskazuje wiec sie nie martw ;-) A Kubus byl zdrowy to dla rownowagi Wojtus choruje :sorry: nie doluj sie!

Macku- puszorek, to pasy, szelki :-) pamietam u mnie sie tak mowilo :-p


Aurelka strasznie marudna, dzis miala tylko jedna godzinna drzemka i wiecej nie chciala :-( ledwo sie dala wykapac a zawsze to jej najlepsza czesc dnia :-( I zauwazylam, ze na dupci ma wysypke :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Josie - Ty mnie weź nie denerwuj tym widokiem!!! Miałam nadzieję na powtórkę!!! Na spacerki zanim wrócę do pracy a mam co?! śnieg i przeziębienie!!! grrr pier.dzie.lona zima!!!!! ja też mam parasolkę na zakupy a na spacery ten duży terenowy od gondoli ;) a co do pasty - moja ma elmex i ją lubi.

Josie, Muńka - a może to rozregulowanie po zmianie czasu? Bo moja też nie do końca trafia w swój czas ;P

Sunshine - jeszcze wracając do F&F to nie mogę zrozumieć, czemu nie ma ich całej kolekcji w necie :p na stronie w PL to samo... tylko kilka sztuk, a jest ich przecież więcej, jakby im się nie chciało zdjęć robić i aktualizować częściej ;P Muszę się zastanowić, czy Cię nie poprosić o takie piżamki, tylko ile by przesyłka kosztowała... oczywiście byś je powyjmowała z opakowań i tylko jakaś koperta bąbelkowa, żeby to to małe było i lekkie ;) aaa bodziak dla córci super! Ten My little Sunshine
Fajnie, że dzień z opiekunką był udany :D

Iwon - ja nie pomogłam, bo tego wózka co kupiłaś nie znałam, ale ja nie ufam takim wynalazkom ;)
Dzięki :)

Młodak - ale Ci dobrze, że młody tak fajnie śpi! a z tą pastą to ja nawet nie nakłądam jej na szczoteczkę, tylko "maczam" czubek szczoteczki w paście, i pod wodą ją mocno spłukuję prawie do końca :p i takie ledwo co tej pasty daję :p
i dziękuję

Polaa - zdrówka i łączę się w bólu!!! Monika mega zakatarzona... Daj znać co po wizycie
no i wczoraj miałaś rację, dzisiaj było lepiej

Butterfly - ja nie mam problemu z myciem ząbków, sama je myje pod moim okiem i robi to super! używam pasty elmex.
i dziękuję

Kasiekz - nie przemawia do mnie ta spacerówka... Krótkie oparcie, nie podnosi się do pozycji mocno siedzącej, dziecko tyłkiem będzie zjeżdżać...

Aylin - Monika też uwielbia czyścić zęby chusteczką, tak samo Szymek robił a teraz ma 4,5 roku i ma idealnie zdrowe ząbki! :) don't worry be happy nic sobie niemi nie zrobi :) no i Tobie też gratuluję zakupu wózeczka :D

Niespodzianka - dzisiaj nastrój już lepiej, ale samopoczucie fizyczne gorzej, znacznie gorzej! chora i przeziębiona...

Waris - dobrze, że sreberko dała do psiukania anie do picia ale i tak uważaj, żeby się w smerfetkę nie zmieniła! fajnie, że z młodą lepiej!
a co do włazu na strych - kobieto, ciesz się, że masz dom, strych i właz, ja mam 3 malusie pokoje, chociaż i tak się cieszę, bo niektórzy mają kawalerki ;)

MsMickey - też stawiam na ZUM, ZDRÓWKA! Myślę, że na ZUM wystarczy antybiotyk w domu.

Claudette - fajnie, że Lenka się grzeczniejsza zrobiła, spanie też sobie wyreguluje! :)

Hatszept - współczuję usypiania... Ale gratuluję zakupu wózeczka :D

Zaza - dziękuję!

EDIT (chyba za długo posta smarowałam :D)
Sunshine - to jak Ci wpadnie w ręce 2-częściowy 2-pack na rozmiar 9-12 to ja bardzo chętnie! Biedroneczki mile widziane, ale jak będzie cokolwiek innego to też dobrze! :)
i te zielone legginsy w kwitki! mrrrrrr :D CUDNE!!!
czekaj,czekaj, czyli 2pak 2częściowych piżamek kosztuje £4?? :D dobrze zrozumiałam????

Aylin - no na teraz chcę, z długim, na krótki rękawek przyjdzie czas jeszcze ;) a teraz mi powyrastała i mam dosłownie 3 i jedną po Szymku ale za wielką (12-18 m-cy i jest za wielka ale jak tamte mam uprane to muszę coś jej założyć)

Maćku ja nie wiem co to puszorki a chcę wiedzieć :D a jaki wózek kupujesz? :)


Muńka - trzymam kciuki z apowrót do stałego rytmu dnia

a co do pełni i spania - jak zasuwam rolety to nie ma już znaczenia, wypróbowałam na Szymku! serio to ma wpływ!
 
Ostatnia edycja:
Aylin ty mnie jesienia nie strasz kochana ja cie prosze!!!!:eek::szok: to samo zreszta moja niania dzis zauwazyla ze jesien sie zbliza!!!


Sunshine no wlasnie wtedy byly pierwsze cieple dni ale z minusowej temperatury sie nagle zrobilo 15, a w sloncu to z 25 chyba bylo bo kilka godzin tak sie opalalismy w koszulkach samych... a ten snieg sie topil za nami w szalonym tempie, browarki w nim sobie maz chlodzil (oczywiscie dla siebie, nie dla mnie :)

Rysica wspolczuje nastroju i powrotu do pracy ale i tak dlugo sie w domu utrzymalas! a jeszcze spacerki zaliczysz weekendowo, ja teraz tylko czekam na weekend i zeby pochodzic z wozkiem :tak:
 
Rysica- to zastanow sie :tak: a co do nie kompletnej stronki to nie wiem o co im chodzi, bo to ze w sklepach sa inne to spoko, roumiem, ale na internecie powinno byc wszystko :sorry:

Josie- noooooo pewnie, ze dla siebie :-p:-D:-p:-D normalnie pogoda idealna cieplo a jest gdzie piffffko schlodzic :-D:sorry::laugh2:


Lecie sie wykapac......
 
Hejka
witam z ranca

Waris nie pojawila sie jakas wysypka ?

NIe ma żadnej wysypki, więc to nie była trzydnówka, jutro z rańca spróbuję siuśki złapać

Młodak my też jeździmy w tej spacerówce 3 w 1 od dwóch tygodni tylko po domu no ale jeździmy ;-)

Dziewczyny widzę że mam jeden problem z głowy bo A. nadal szczerbata :-D

Josie u nas dziś też było nieprzyjemnie i śnieżnie, buuuu...

Rysica jak już budujemy to ma być po mojemu i dom ma być funkcjonalny

Mała dziś ok, a ja nawet zaliczyłam pierwszy fintess :tak:
 
Hej, nie nadrobilam:zawstydzona/y:

Wojtek osluchowo czysty, płuca i oskrzela ok, jest przeziębiony. Dostaliśmy inhalator, lekarka powiedziała, ze za wcześnie na diagnozę ale nie wiadomo czy to nie początki astmy :-(

oby nie !!! &&&&&

a za 5 msc jesien....

Ty to potrafisz pocieszyć..... :-p

Josie, Muńka - a może to rozregulowanie po zmianie czasu? Bo moja też nie do końca trafia w swój czas ;P

pewnie wszystko się na siebie nakłada. Nie wiem też czy jej zęby nie idą. Nadal ma tylko dwa, więc przydałyby się jakieś nowe :-)
 
reklama
Josie - ale masz racje - teraz sobie przypominam ze w marcu na balkonie siedizałam i ksiażke czytalam. Brzuch sobie wtedy spaliłam bo nie spodziewałam sie ze słońce az tak mocno świecic bedzie. A ze balkon mam z betonowym murkiem to od wiatru zasłoniety.
Jejku ja pomidory miałam juz wysadzone do doniczek - a teraz nie wiem co z nimi zrobic bo boje sie ze zamarzna a w do muu nie mam gdzie trzymać.

Dziewczyny jak by ktoras byla zainteresowana i chetna to ja z checia kupie i wysle te pizamki :tak::-)

Ja bym mogła prosic? na 80 cm lub 9-12. Dziewczęce albo nie bardzo chłopięce. Teraz mam z f&f w monstery :) i sa bardzo fajne

i leginsy w kropeczki na 80....

Iwon - ja nie pomogłam, bo tego wózka co kupiłaś nie znałam, ale ja nie ufam takim wynalazkom ;)
Dzięki :)

Aylin - Monika też uwielbia czyścić zęby chusteczką, tak samo Szymek robił a teraz ma 4,5 roku i ma idealnie zdrowe ząbki! :) don't worry be happy nic sobie niemi nie zrobi :) no i Tobie też gratuluję zakupu wózeczka :D

Aylin - no na teraz chcę, z długim, na krótki rękawek przyjdzie czas jeszcze ;) a teraz mi powyrastała i mam dosłownie 3 i jedną po Szymku ale za wielką (12-18 m-cy i jest za wielka ale jak tamte mam uprane to muszę coś jej założyć)

Rysica - bedziesz miała od nas 3 opinie - zyskasz wiedze w zakresie wynalazków :)

Mloda w ogóle ma zboczenie odnośnie świeżo nabytych zabków - otwiera buziaka i w wanience każe sobie czyścic. Smieszna jest - musze ją w koncu nagrać.

Ja na teraz czyli na 68 mam. Na 74 koleżanka obiecała mi pozyczyć. A na 80 ani jednej sztuki.


Bylismy dzis odebrac fotelik -
tadam
romek-king-plus-felix-trend-line-45106.jpg

młoda zachwycona bo widzi wszystko.

I bylismy na przejażdzce - do wójka pojechalam. Bo kuzynka w browarze pracująca podpiwek mi kupiła. U uświadomiona zoastałam ze piwo light, podpiwek i kwas chlebowy pomimo napisu ze alkoholu zawieraja do 0,5% mają max 0.2 a nawet czasem nie tyle bo "sie nie opłaca"... A ja sie karmiąc w zeszle wakacje ograniczałam do 1... kurka mogłam zaszalec i 2 wypic :p
 

Załączniki

  • romek-king-plus-felix-trend-line-45106.jpg
    romek-king-plus-felix-trend-line-45106.jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 21
Do góry