reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Hej :)

Póżniej nadrobię to co dziś napisałyście, a teraz tylko krótkie info dla Muńki i MsMickey.
Muńka, biorę jutro tylko fotelik i stelaż, bo z dwoma gondolami mógłby być jednak problem.
Powinniśmy się zmieścić :)
Gdzie mam po Ciebie podjechać i o której (dla mnie każda godzina ok :)) - proszę o info na priva albo zamkniętym :)

O której spotykamy się na Ursusie.

Ja na pewno długo nie zabawię (1-2h), bo Piter z tych marudnych i po 15min spaceru pewnie i tak będę musiała wziąć go do nosidełka, a w nosidle długo nie wytrzymamy. Piszę to też w kontekście powrotu, bo nie wiem, Munka, czy chcesz się zabrać z powrotem z nami (oczywiscie serdecznie zapraszam :)) czy wracasz z mężem.

Dobra....przerzućmy się na priva, żeby nie zaśmiecać forum sprawami organizacyjnymi.

A jeśli którąś z Was będą piekły uszy lub swędział nos to już będziecie wiedziały od czego...:-p:-p:-p
 
reklama
U nas dzisiaj piękne słońce, a i tak D uznał, że dziecko za zimno ubrane w:
- rajtki
- bodziaka z długim
- gruby sweter
- czapkę
- przykryty mega grubym kocem

Pojechaliśmy nad wodę i w słońcu było leżakowanie. Pogoda jest niesamowita, ludzie chodzili ubrani w t-shirty.

Mam pytanie. Czy podajecie codziennie swoim pociechom kropelki Cebion?

A tu chłoniemy jod na molo :)

DSC08534.jpgDSC08531.jpg
 
December ja podawałam cebion jak wszyscy w domu chorowaliśmy - profilaktycznie :)
Boro słodziak! :-)


A ja mam do Was pytanie o witaminę D - do 3 m-ca dzieciaczki dostawały wit. D i K, ale w karcie małego ze szpitalu mam zapisane w zaleceniach (co dopiero doczytałam), że do 1 roku należy podawać jeszcze samą D. Dajecie? :confused:


I drugie pytanie - co z badaniem wzroku? Nam lekarze standardowo po porodzie zalecili wizytę kontrolnąu okulisty jak mały skończy 3 m-ce. Jeszcze nie byliśmy :zawstydzona/y:, bo zbyt późno zadzwoniłam i przychodnie mają zapisy dopiero na koniec roku. Jak jest u Was?
 
reklama
December ja podawałam cebion jak wszyscy w domu chorowaliśmy - profilaktycznie :)
Boro słodziak! :-)


A ja mam do Was pytanie o witaminę D - do 3 m-ca dzieciaczki dostawały wit. D i K, ale w karcie małego ze szpitalu mam zapisane w zaleceniach (co dopiero doczytałam), że do 1 roku należy podawać jeszcze samą D. Dajecie? :confused:


I drugie pytanie - co z badaniem wzroku? Nam lekarze standardowo po porodzie zalecili wizytę kontrolnąu okulisty jak mały skończy 3 m-ce. Jeszcze nie byliśmy :zawstydzona/y:, bo zbyt późno zadzwoniłam i przychodnie mają zapisy dopiero na koniec roku. Jak jest u Was?

Jak Gabi skończyła 3 miesiące przestałam podawać K+D i teraz podaję samą D i tak jak napisałaś do 1 r.ż.

My zalecenia odnośnie okulisty nie dostaliśmy.
 
Do góry