reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam!

U nas noc tragiczna, mały co chwilę się budził, a nawet się nie budził tylko z zamkniętymi oczami stękał w końcu ok 5 wzięliśmy go z mężem do łóżka i spał do 8:30.Nie wiem czy mu zimno było czy coś tylko przytulił się do mnie i zasnął.:eek:

agaundpestka a do mnie wczoraj ciocia z Kielu przyjechała :-) Trzymam kciuki za podróż, jakby nie było to ok 9 godz w podróży. Odważna babka z Ciebie, ja chyba bym, się nie odważyła.

a co do allegro, jakaś taka nie przekonana jestem do rzeczy kupowanych przez internet jak nie dotknę nie zobaczę to jakoś mam zawachanie czy to kupić. No i jakoś tak obawiam się, że zapłacę a to do mnie nie dotrze. Taki dziwny człowiek ze mnie:confused2::-) chociaż ostatnio przełamałam się i kupiłam komplet biżuterii na allegro i czekam czy przyjdzie w ogóle.:-p

Miłego dnia :-):-)
 
reklama
O jaa. Zosia obudziła się dziś raz na karmienie o godz 4 rano i potem spała do 10.30!! Od 21! Szaleństwo :):-)

Dałam dzis jej trochę zupki jarzynowej by sprawdzić jej reakcje. Trochę zjadła ale wiekszośc wyladowała na jej prodzie. A potem ochoczo zabrała się za cyca.

W sobote idziemy na basen! Ciekawe czy jej się spodoba:-)!
Veritaserum - współczuję, że musisz szukac nowej pracy w takim momencie. Trzymam kciuki. Ja zaraz przed zajsciem w ciąze znalazłam bardzo fajną pracę i na szczescie moge do niej wrócic. Choc i tak się bede stresowac po tak długiej przerwie w domu
 
Ostatnia edycja:
Hejka moja mała wczoraj przeszła samą siebie. Byłam na fitnesie i mama ją uśpiła po 19 i spała pół godziny. No i tak się wyspała że po 22 odwalała takie histerie w łóżeczku i wrzeszczała w niebo głosy że nawet na raczkach sie nie uspokajała dopiero po jaichs 15 min, cała była mokra że musiałam jaj pajacyka zmieniac. Pierwszy raz mi odwaliła taki numer i mam nadzieję że ostatni. Padła dopiero o 23;20

Aga
podziwiam Cię i życzę udanego wyjazdu ;-)

Ja też na allegro buszowałam hii hii i kupiłam 9 sukieneczek ( w tym dwie takie sobie), bluzę i 3 pary rajstopek ( nawet, nawet) za całe 30zł z przesyłką ;-) idę dziś na pocztę po jeszcze jedną paczkę ponieważ listonosz powiedział że była za duża i muszę ją sama odebrać

Spadam bo dziecie wzywa, narka
 
Przypomniało mi się coś ;-)
Mlodak pisałaś wczoraj, że małemu wyszło coś na buźce. Może on ma uczulenia na Twoje kosmetyki? Ja muszę smarować twarz kremem Zosi, bo jak posmaruję swoim i ją później noszę na rękach i dotyka mojej twarzy to wychodzą jej krostki dokładnie w tym miejscu co Szymkowi.
 
No i mam hiciora...;-) mój małżonek liczył chyba na przytulanie wczoraj wieczorem ;-) ale niestety nic w tym kierunku (według mnie! ;-)) nie zrobił - nie popracował w żaden sposób nad atmosferą i mu to wypomniałam...no co on: "No jak to???!!! przecież wziąłem cię za rękę na spacerze!!! :szok::-):wściekła/y::-):-D

Ha, ha, ha wymiata ten Twój małżonek. Romantyzm na całej linii a mówią, że kobiety po ślubie się przestają starać...:-D:-D:-D:-D
Dziewczyny wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej :confused2: Mały ma dopiero 3 miesiace, ale juz pracy szukam :-(

Tak wiec byłam na rozmowie, wymagania takie że szok (asystentka do nowootwieranego zakładu na strefie, także księgowość, kadry, bhp, dekoratorka wnetrz.... nawet pytał mnie czy znam się na normach ISO:eek: ) Przepytywał mnie po polsku, angielsku, niemiecku :baffled: I powiedział, że i tak powinnam się czuć wyróżniona bo moje cv pokonało 300 innych, a teraz konkuruję z 3 innymi osobami i że ma 25% szans:confused2:
Ale najlepsze, ze to praca na 1/2 etatu za 1000zl na rękę (a to nawet nie w moim mieście :dry:) Qmac:angry:

Współczuję, ale swoją drogą przy takich wymaganiach ( 2 języki:szok: i co ktoś jeszcze może wymyślić) to chyba trochę z kasą się pomylili... Trzymam kciuki bo wierzę, że dostaniesz tę robotę &&&& Ja po powrocie do PL najpierw znalazłam pracę beznadziejną i po 3 miesiącach dalej nie miałam umowy a w międzyczasie szukałam, aż się trafiło:tak:
 

He, ja to bym była szcześliwa jakby mój mnie chociaz za rękę na spacerze złapał:confused2:


Dziewczny a jak wyglada Wasz rozkład dnia, bo wszystkie tu o nockach a jestem ciekawa jak wygląda u Was spanie w dzien. Tzn pobudka, zabawa, spacer ,spanie co i jak po koleiw jakich godzinach. Bo u mnie to nie wyczujesz. 3 i 2 dni temu mała mi spała od 13 do 19, a później do 24 harcowała, znowu wczoraj i przedwczoraj cały dzień nie spała do 19, a jak usneła to do rana,budzila sie tylko na jedzienie.
 
Verita faktycznie jesteś po przejściach, jeśli chodzi o rekrutrację. Ja nie mam aż takiego doświadczenia - jak szukałam pierwszej pracy (jeszcze na studiach), to byłam chyba na trzech rozmowach, w tym jednej zakończonej skutecznie :tak: Pracowałam tam dwa lata, a potem przeszłam do obecnej firmy, w której jestem od 8 lat :)


Asik. u nas jest mniej więcej tak:

6-6.30 pobudka, jedzenie, przewijanie, śmianie się, gadanie
7 do 9-9.30 drzemka
9.30-11 jedzenie, aktywność
11-13 spacer, jedzenie
15-16 drzemka
i potem aktywność i czasem jeszcze jedna krótka drzemka tak 30-40 minutowa około 17-17.30
19 kąpiel, 19.30 jedzenie, 20 - sen

Czasem budzi się dopiero o 8, to wtedy pierwsza drzemka około 10-tej :)
 
Ostatnia edycja:
Asik u nas pobudka jest gdzieś między 6 a 7, potem gadanie i karmienie, albo na odwrót :)
po około 2 godz jest drzemka (zwykle jakieś 45-60min)
potem znow cycuś, 2 godz aktywności i znów drzemka
i tak w kółko aż do wieczora
potem koło 18-19 jak się obudzi dostaje cyca, po ok godzinie jest kapiel, po kąpieli trochę zabawy znów cyc i spanie
chociaż szczerze ten wieczorny plan często się nie udaje ;-)

czasami cały dzień się nie udaje:-D
 
reklama
Asik u nas

7 pobudka choc ostatnio troche wczesniej dostaje butle i tutaj roznie jak chce mi sie spac to lezymy w lozku u nas i on albo gada albo zasypia potem zabawa gadanie i znowu spanie jesli spal to od ok 10 do ok 11:30/12 a jesli nie to od ok 9 do 11:30/12, potem pobudka jedzenie i zabawa spanko od ok 13:30/14 do 15:30/16, potem jedzonko aktywnosc do 20:30z jedna drzemka od 18 roznie od 30-60 minut, w zaleznosci jak wstanie to dostaje jedzonko czyli ok 18:30/19, no i potem o 20:30 przygotowanie do kapileli kapiel butla i lozio :) i spi do rana
 
Do góry