reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aga spokojnej podrozy :)

Sicil Ruda to sie dzieciaczki zmowily :) nie ma ze mama je on tez musi i koniec :D

Hatszept oj oni potrafia dziwne gry wstepne zapodac ... moj mnie czasai szturcha i bierze to tak samo jak Twoj Cie wzial za reke :p

Veritaserum masakra jakas ... a jakas mozliwosc w przyszlosci na pelny etat? i lepsze pieniadze? jak by mi ktos takie cos zaproponowal nie wiem czy bym sie powstrzymala zeby cos powiedziec ... :|
 
reklama
No to Was dobiję - Zośka obudziła się dzisiaj na pierwsze jedzonko ok 9 :-)


Kurde chyba się od Was zaraziłam, bo mnie jakieś przeziębienie łapie... :confused2: Ale piję już herbatkę z sokiem malinowym i mam nadzieję, że to pomoże.


Ja też lubię buszować po allegro, ale ciuszków już nie kupuję, bo się nacięłam (jednak na zdjęciach nie wszystko widać). Teraz celuję w zabawki i nianię elektroniczną wczoraj kupiłam :tak:
 
veritaserum - ja mam podobne doświadczenia. No cóż max. doświadczenia i min. wynagrodzenia. Taka jest nasza rzeczywistośc. Ja narazie odpuściłam z szukaniem, ale od nowego roku coś trzeba będzie znależć.
 
Verita, kicha straszna z takimi zarobkami :no: :-(
Ja bym przeszła całą rekrutację (jeśli będą jeszcze jakieś rozmowy), bo i tak zawsze możesz zrezygnować jakby co, a będziesz miała jeszcze chwilę do namysłu...
hmmm...trzymam mocno kciuki!

Kifsi, udanych zakupów :-)
Zerknęłam na ten ceruvit - on niby od 3 rż...to ten??
Ceruvit Junior Polfarmex, syrop, smak malinowy, 120 ml - Portal Dbam o Zdrowie
hmmm...można go juz teraz stosować?? pytam, bo chciałabym kupić kilka takich leków na przeziębienie do apteczki, bo na razie nic nie mam, a nie chciałabym w środku nocy jeździc po jakieś specyfiki.
 
Veritaserum masakra jakas ... a jakas mozliwosc w przyszlosci na pelny etat? i lepsze pieniadze? jak by mi ktos takie cos zaproponowal nie wiem czy bym sie powstrzymala zeby cos powiedziec ... :|

Nie wiem jak z pieniędzmi, ale na etat szansa jest, dlatego chyba mnie ta praca kusi, ale dopiero jak firma ruszy z produkcją. Chciałabym się załapać, bo zawsze łatwiej szukac czegoś innego (jeżeli praca by mi nie odpowiadała) kiedy ma się już pracę, niż jak się jest kurą domową :confused2: (pracodawcy patrzą na ciebie jak na jakiegoś nieudacznika :crazy:)


Kasienka z pracą u nas jest strasznie, także szczypię się w język i uśmiecham :zawstydzona/y:


Współczuję Wszystkim szukającym pracy po urodzeniu dziecka...a pytanie o dzieci (czy chcemy) w przyszłości to standard :confused2: Nienawidzę szukać pracy :wściekła/y:
 
Iwon, rano przeslucham...na pewno fajny kawałek :tak: tak jak poprzedni!

MsMickey, zdrowia!!!

Aylin, ciesz się, ze mała drobniutka, najwazniejsze, ze super sie chowa :-) ja z 7,5kg juz srednio daję radę.

Chcialam sie tylko "pochwalic" swoim synem...padl o 21.00, a noc wygląda następująco....tzn pobudki:
23.45
1.00
2.00
4.00
5.30
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
cyc za kazdym razem...przeciez nie mozliwe zeby byl glodny, a smoka nie chce absolutnie :-(...no to bede dzis przytomna...:-(

Ja dodam jeszcze 6.40, 8.20 - i nocke mamy identyczną. Masakra jakaś. Dzis chyba się zlamie i podam przed kapaniem kaszkę na moim mleku. Chciałam czekac az bedzie miała pełne 4 msc. Ale noce zamiast lepiej to coraz gorzej wyglądają.


Hatszept - Sicil ma racje z długością stażu, my razem jestesmy od 14 lat - małżeństwem od 5 i kurka romantyzm coraz gorzej w jego wydaniu wypada.

Aga - udanego wypoczynku i plotek z koleżanką. Wypocznij, nawdychaj się jodu :)

Verita - ja przed obecna praca pracowałam za najnizsza krajową - 680 zł (na rękę) z czego 200 szło na spłate kredytu studenckiego. I jeszcze mieli pretensje ze po godzinach nie zostaje.

Koncze inke karmelową i lece na spacerek :) A potem buty kupic na silke
 
Hej, hej :)

Hatszept, aga jeśli Was to pocieszy, to u mnie też nocka średnia - pobudki co dwie godz. i niestety widzę, że to już standard. Kiedyś budził się około 23-24, potem o 3 i o 6. Teraz 24, 2, 4, 6, na szczęście po tym karmieniu o 6 pobuszuje chwilę i śpi dalej, tak od 7 do 9-10. Ale co z tego, jak już jestem rozbudzona na maksa :confused2: I czasem mi się uda jeszcze zdrzemnąć, a czasem jużtylko kawa i dzień dobry dniu :sorry:


Verita bidulko maz typowe dylematy mamy wracającej do pracy. Jestem takiego samego zdania, co dziewczyny - jeśli byś nie dostała tej pracy, to trudno, posiedzisz jeszcze z niuńkiem. A jak dostaniesz - też fajnie. Kasa, jak to w PL, ale przecież na pewno za jakiś czas by były podwyżki. Na starcie zawsze mniej dają.
No i gratuluję, że udało Ci się tak daleko zajść :-)


Kurde, jak czytałam opis tej Twojej rekrutacji, to przypomniała mi się taka jedna rozmowa kwalifikacyjna, na której kiedyś byłam. Facet zaprosił panią psycholog :szok: i zadawali mi różne śmiesze pytania, np. "Proszę sobie wyobrazić, że to jest Pani ulubiony długopis. Dostała go Pani od babci, która już nie żyje. I ja bardzo chcę ten długopis. Co pani mówi" :-D Moją asertywność mu się zachciało sprawdzać :cool2:


Aga
szerokiej drogi!


Dlaczego nie odzywa się december, mamina, buziak?

No i co u gkvip, czy ona pisała, że nie będzie miała w PL dostępu do neta, czy może już nas nie kocha? :sorry:
 
Iwon w mojej karierze szukacza pracy ;-) miałam już 2 godzinne testy psychologiczne (pisemne), rozmowy z psychologiem, kartkówki z jezyka, rozmowy 4 etapowe, testy na inteligencje...normalnie full wypas :eek: Dobrze, że mnie to bawi, bo zawsze uwielbiałam testy i kartkówki :laugh2::laugh2::laugh2: (taki dziwak ze mnie :-p) Jakoś zawsze przechodziłam do ostatniego etapu i na koniec odpadałam :crazy: Pewnie kuzynka szefa pracę dostawała :-D:-D:-D

Ale takie cyrki tylko w Polsce, za granicą miałam jedną rozmowę i telefon, że dostałam pracę :szok:
 
reklama
A
No i mam hiciora...;-) mój małżonek liczył chyba na przytulanie wczoraj wieczorem ;-) ale niestety nic w tym kierunku (według mnie! ;-)) nie zrobił - nie popracował w żaden sposób nad atmosferą i mu to wypomniałam...no co on: "No jak to???!!! przecież wziąłem cię za rękę na spacerze!!! :szok::-):wściekła/y::-):-D
Jest boski!!!! mój mógłby podobnie powiedzieć, np. no przecież pomyłem naczynia:):)
 
Do góry