reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Widac niepotrzebnie bo okazal sie zwykłą pospolita swinia ;-)
Ale nie płacze hehe i o fiutkach moge z Wami pozartowac w kazdej chwili i pamietajcie ze karny kutas to moja inwencja tworcza hehe :-D
 
reklama
Buziak, no co TY rozwodzisz się naprawdę? Czy to już ostateczna decyzja?Co się właściwie stało?Pierwsze pół roku życia dziecka to naprawdę próba dla związku....
 
MY po paru lyzkach kaszki i mlesiu...mlody chrapie mi na nogach ;)
Buziakowa jaja sobie robisz? Twoj maz wydawal sie taki ...idealny??!!


ps. czym sie rozni spioch od pajaca dla mnie to jedno i to samo...dlugie na zatrzaski ze stopkami ...chyba ze spioch to bez stopek??
w takim ukladzie my tylko to ze stopkami uzywamy i tylko do spania
 
Ostatnia edycja:
Buziak, no co TY rozwodzisz się naprawdę? Czy to już ostateczna decyzja?Co się właściwie stało?Pierwsze pół roku życia dziecka to naprawdę próba dla związku....

MY po paru lyzkach kaszki i mlesiu...mlody chrapie mi na nogach ;)
Buziakowa jaja sobie robisz? Twoj maz wydawal sie taki ...idealny??!!


ps. czym sie rozni spioch od pajaca dla mnie to jedno i to samo...dlugie na zatrzaski ze stopkami ...chyba ze spioch to bez stopek??
w takim ukladzie my tylko to ze stopkami uzywamy i tylko do spania


wydawal sie;-)

od polowy lipca sporo pil i myslałam ze faktycznie przechodzimy jakis zwykly kryzys, ale okazalo sie ze moj maz ma kolezanke własnie od polowy lipca.. fajny facet nie ??? pil bo sobie z czyms nie radzil..
wnioski juz w sadzie :cool2::cool2:
 
Ostatnia edycja:
o kur.... to poplynął facet;/ fujjj swinia ---sorry ale zdrada to rzecz jakiej mega sie brzydze;//
szkoda chlopakow Twoich ;/:( jak blizniaki na to wszystko??
 
oj Buziaczku- bardzo mi przykro:( zdrady ja też bym nie wybaczyła- nawet jak bym chciała- z moim charakterem byłoby to niemożliwe. Trzymam kciuki,żeby wszystko poszło gładko i żeby dzieciaki na tym jak najmniej ucierpiały.
 
reklama
no dla mnie tez jest to obrzydliwe. moj maz jako facet okazal sie kompletnym zerem wiec moze i dla chlopcow lepiej ze takiego autorytetu miec w domu nie beda. poki sad nas nie podzeli bedziemy mi8eszkac razem wiec poki co sa swiadkami niepotrzebnych scen.. sorry za bledy ale mam malego na kolanach ;-)
na swoj sposob bardzo to przezywaja bo okropnie boja sie zostac sami w pokoju.. wiec pewnie jest to strach o to zebysmy rozstajac sie nie rozstali sie rowniez z nimi.. to co w nich siedzi boli mnie najbardziej..
 
Do góry