reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
esperanza ja tez cie dodalam :)

moj spi na ogrodzie ale mam stresa ze mu zimno, spi pod becikiem a jeszcze mu dalam na wierzch ten pokrowiec od wozka. ide sprzatac bo jutro wyjezdzamy a po weekendzie najazd tesciowej :baffled:
 
Czy wiecie może jaką tak normalnie Wasze dzieciaki mają temperaturę?? Moja Gabi dziś strasznie senna. Śpi cały czas i popłakuje od czasu do czasu. Boję się, że może coś ją brać:-( Ma 37st. ale raczej zawsze tak ma i chyba dopiero powyżej 37,5st u takiego malucha można myśleć o temperaturze.

A z innej beczki: Mamy dziś z mężem 4-tą rocznicę ślubu i pierwszą już w trójeczkę, czy macie jakieś pomysły na fajną kolację nie wymagającą spędzenia długiego czasu w kuchni??
Moja ma 36,6 zwykle ma. A dziś własnie dziwna, płacze na sen,oczy zamyka, ale była tylko 1 drzemka pół h, i teraz druga zaczęła. Ciekawe jak długo?

A co do kolacji to może być makaron? Jeśli tak to wrzucałam jakieś przepisy na odp. wątku.
Mój T ostatnio robi z fetą, oliwkami i tuńczykiem. Do tego winko i super kolacja
 
Hej Wam dziewczyny!

Niestety nie mam możliwości czytania Was na bieżąco bo mam ostre przygotowania do ślubu kościelnego jeszcze tylko 23 dni aaa nie wiem czy dam radę ze wszystkim.:no: Nadrobię Was dziewczyny wieczorem.

Mój Szymonek nawet ok, tylko w nocy sie co chwilę budzi, ale widze że ten problem to nie tylko u nas. Mój T. ostatnio powiedział: Minęły 3 miesiące i miało być już lepiej a on w nocy się budzi jak by miał dopiero tydzień:-D
No niestety taki urok. Przynajmniej rano śpi do 8 :p

Mój nick mooni23 wziął się od imienia Monika no i w listopadzie będę miała 24 latka:szok:jakby ktoś chciał mnie zaprosić na fb to na priv zapraszam :-)

Czasem nie wiem jak mam mojego smyka zabawić na macie nie, w łóżeczku nie w leżaczku nie ehh zostają tylko te nieszczęsne rączki a później bez schylania mogę sobie sznurówki zawiązywać.

Kurcze ta pogoda jest straszna dzisiaj aż grzejniki poodkręcałam. zastanawiam się czy z małym na spacer wyjść... chyba pójdę niech sie hartuje :-)
 
Juz Wam wszystko tłumacze...
Otoz pisałam chyba wczesniej, ze nie układa mi sie ostatnio z mężem prawda?? Czy nie bo juz szczerze mowiac nie pamietam (tak dawno mnie tu nie bylo zeby usiasc i popisac ze juz trace orientacje ;// )
Tak wiec ROZWODZE SIE ;))) I w calym tym zamieszaniu mąż stwierdził ze laptop jest jego i nie mam do niego dostepu.
A ze rozstaniom z reguły towarzysza rozne emocje i dorosli ludzie zachowuja sie jak dzieci tak wiec pousuwalam znajomych z fb zeby ktos nie napisal czegos niepotrzebnego... Niedlugo zycie wroci do normy i ja wroce na forum a znajomi na fb ;-)
 
mamusie jakie ubranka kroluja w garderobie waszych maluszkow ?
u nas glownie body jakies spodnie ostatnio i bluza, natomiast za chiny nie moge sie przekonac do spiochow ... ubralam malego w spiochy moze ze cztery razy odkad sie urodzil ... no i pajace to czasami ale tez bez przekonania ;)
Ja też nie uznaję śpiochów. Ale pajace na noc jak najbardziej :tak: Ogólnie też stawiam na bodziaki do tego jakieś portki lub ewentualnie półśpiochy.
 
reklama
Młody pospał 20 minut.... potem musiałam go ostro zabawiać jakieś pól godziny aż zaskoczył i sam zaczął się bawić i tak do 14:45, wtedy wciągnął 170ml mlesia i śpi. Mam nadzieję, że trochę dłużej się zdrzemnie bo na koniec to już marudny był że szok, a ja staram się go nie brać na ręce i przytulać c by jak najmniej zarazków przekazać, no.
U nas pogoda nawet fajna się zrobiła i też bym wyszła chętnie na dwór, ale nie chcę jeszcze bardziej się dorobić, a Szymkowi spacer by się przydał dla zahartowania. K jeszcze śpi, może jak wstanie to go wyśle.

Oho, już się mały obudził i wlepił gały w żyrarfkę :szok:.

buziak - przykro mi....
 
Do góry