reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Postaram się jakieś swoje zdjęcie zamieścić... :-)
Co do spotkania to super pomysł z realizacją może być gorzej że względu na odległości. Ale jestem za warto spróbować.

Też nie wiem co z buziakiem:-(

Jeśli ktoś chce mnie na Fb a jeszcze nie ma to proszę o info wyślę na priv namiary.
 
reklama
Hej dziewczyny!
Strasznie szkoda, ze nie mam mozliwosc zagladania tu częsciej ale cofne sie kilka postow wstecz bo podobniez cos było o mnie ;))
 
Hello,

U nas trochę lepiej. Bylismy dziś na 20 minutowym spacerku.

Iwon, przeszperałam kompa i nie mam żadnej aktualnej fotki. Zawsze stoję po drugiej stronie obiektyru i uwieczniam moje Skarby. W niedzielę chrzciny, więc wrzucę coś oby się Wam jakoś pokazać :)

Na Fb też jestem, więc jakby mnie ktoś chciał mieć wśród znajomych to nazywam się Monika Wróblewska.

Ja zdecydowanie wolę ubierać Gracjanka w bodziaki i półspiochy. Wygodnie mu wtedy. Na noc pajacyki a jak wychodzimy gdzieś do ludzi, to najczęśiej jakiś dresik mu zakładam.
 
Dzieki dziewczyny za uspokojenie;-) co do pchanie do buzi co popadnie to u nas góruje pieluch:-D smoka jak nie chciała tak nie chce:-p

Buziak... też mnie usuneła... wchodziłam na jej profil tu na BB i ostatnio była 16go.... No proszę i jest ponownie:-D a czemu nie masz możliwości częściej?

Niezapominajka ja myślałam że Ty starsza ode mnie jesteś a tu bam rocznikowo młodsza:-D
 
Ostatnia edycja:

Dziewczyny też fajnie by było gdybyśmy wytrwały w podobnym składzie do wiosny i zorganizowały gdzieś jakieś spotkano majówko/czerwcówek 2012? Co wy o tym sądzicie?
Fajny pomysł ja na jednym forum 5lat temu poznałam parę dziewczyn i odwiedzamy się do dziś, a jedna jest z niemiec druga z gdańska no i ja wrocław :) więc jak się chce to można :)

J
mamusie jakie ubranka kroluja w garderobie waszych maluszkow ?
u nas glownie body jakies spodnie ostatnio i bluza, natomiast za chiny nie moge sie przekonac do spiochow ... ubralam malego w spiochy moze ze cztery razy odkad sie urodzil ... no i pajace to czasami ale tez bez przekonania ;)
My do spania tylko pajace, a w dzień body z krótkim i bluzeczka + dresiaki po domu, na wyjścia jeansy- sztruksy itp. plus bluzy- bluzeczki- sweterki itp, a i mamy na wieszakach pełno męskich koszul :D ale nie często je ubieramy.

Mnie jak ktos chce na fb to zapraszam na priv.
 
Czy wiecie może jaką tak normalnie Wasze dzieciaki mają temperaturę?? Moja Gabi dziś strasznie senna. Śpi cały czas i popłakuje od czasu do czasu. Boję się, że może coś ją brać:-( Ma 37st. ale raczej zawsze tak ma i chyba dopiero powyżej 37,5st u takiego malucha można myśleć o temperaturze.

A z innej beczki: Mamy dziś z mężem 4-tą rocznicę ślubu i pierwszą już w trójeczkę, czy macie jakieś pomysły na fajną kolację nie wymagającą spędzenia długiego czasu w kuchni??
 
Niezapominajka a macie mechanika jakiegos znajomego czy tak o ?? jesli cos to podpytaj meza ja pracuje w hurtowni motoryzacyjnej jako sprzedawca czesci a maz mechanikiem jest bo 4500 to duzo kaski
No było tak bylismy w poniedzialek w Warszawie i jak mielismy juz wracac to nie chcial samochód odpalic tzn odpalil raz ale pochodzil z 5 sekund i zdechl. i po długich kombinacjach ktos podsunął nam pom ysł, żeby w momencie yruchamiania silnika pryskać plakiem do filtra powietrza tego od paliwa, noi rzeczywiscie zaskoczył, dojechalismy do domku ( 130km) ale nastepnego dnia ju nie odpalil, no i znów historia z plakiem. No i mechanik powiedział, że poki co zmieni nam filtr paliwa i jakas uszczelke ale to raczej na długo nie pomoże i że trzeba albo pompę paliwa do regenracji(koszta2500zł plus robocizna) albo nową kupywać( koszt koło 5000zł.) tylko my ani tych 5000 ani 2500 chwilowo nie mamy;/;/

Dzieki dziewczyny za uspokojenie;-) co do pchanie do buzi co popadnie to u nas góruje pieluch:-D smoka jak nie chciała tak nie chce:-p

Buziak... też mnie usuneła... wchodziłam na jej profil tu na BB i ostatnio była 16go.... No proszę i jest ponownie:-D a czemu nie masz możliwości częściej?

Niezapominajka ja myślałam że Ty starsza ode mnie jesteś a tu bam rocznikowo młodsza:-D

Ach no cóż zawsze wyglądałam na starszą;)) mam nadzieję, że jak już będę starsza to będzie na odwrót;D
 
reklama
Czy wiecie może jaką tak normalnie Wasze dzieciaki mają temperaturę?? Moja Gabi dziś strasznie senna. Śpi cały czas i popłakuje od czasu do czasu. Boję się, że może coś ją brać:-( Ma 37st. ale raczej zawsze tak ma i chyba dopiero powyżej 37,5st u takiego malucha można myśleć o temperaturze.

A z innej beczki: Mamy dziś z mężem 4-tą rocznicę ślubu i pierwszą już w trójeczkę, czy macie jakieś pomysły na fajną kolację nie wymagającą spędzenia długiego czasu w kuchni??


ja czytałam,ze takie maluchy mają słaby system termoregulacji i nawet do 38 to norma, pod warunkiem,że po godzinie jest 37, 3 na przykład. Moja ma temperaturę w ciągu dnia od 36, 8 do 37, 7....
 
Do góry