reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej :)

dziewczyny, szczerze was podziwiam - posty o 3, 4 nad ranem ? :szok: Ale macie zdrowie ;-)
Mój wstał o 9, a teraz dalej poszedł w kimono. Zastanawiałam się czy iść już z nim na spacer teraz, czy przy następnej drzemce. Ale że na dworze zimno, ja bez śniadania, a młody juz bardzo marudził, położyłam go do łóżeczka. I dobrze, przynajmniej coś wrzucę na ruszt i napiję się ciepłej herbatki z sokiem :)

O co chodzi z buziak? Z tego, co ostatnio pisała, to zamierzała niebawem do nas zajrzeć. Myślę, że to jakieś nieporozumienie, pewnie zaraz wróci i wszystko wyjaśni :)


Kupsztal - Julek nie wydaje raczej odgłosów, natomiast robie wielkie oczy ;) i jest wtedy niezwykle skupiony, przerywa wszelkie inne czynności. I podobnie jak u młodak słychać wtedy solidne wystrzały w pieluchę :-D

Niezapominajka, zdrówka dla męża :happy2: Co Ty masz z tą wątrobą kobieto w tym wieku? Za dużo whisky z lodem? ;))

Mój dziś idzie na pogrzeb, niestety zmarła mama naszej przyjaciółki :-( Ja nie pójdę, bo nie mam z kim małego zostawić, więc chociaż on będzie reprezentował rodzinę.



Podobają mi się Wasze opowieści dotyczące nicków :) Pokazuje to, jak różnorodne jesteśmy i świadczy o fajnej wyobraźni :)


Dziewczyny, a ja sobie wczoraj jeszcze raz obejrzałam nasze zdjęcia w galerii czerwcówek, bo teraz kiedy Was lepiej znam czuję większą potrzebę poznania i kojarzenia Waszego wyglądu :) I zauważyłam, że chyba nie wszystkie się tutaj ujawniły? :) Np. brakuje mi zdjęcia niezapominajki, MsMickey, claudette, nie wiem też, jak wygląda esperanza, Monika, mysiaczek, bąblik?
Iwon na moim profilu tu na BB mam dużo fotek ale jeśli chcecie umieszczę zdjęcia w galerii czerwcówek ale to tam gdzie nasze dzieciaki/
Heello
u nas nocka prawie przespana. Obudziłam się po północy - mała śpiochała, dopiero sie obudziła tak jak wczoraj przed 5, i dalej śpiochałyśmy do 8 a głodna :szok: była myślałam że mi pożre całego cyca, tak go łapała. Fajnie by było gdyby jej tak zostało :tak:

Dziewczyny też fajnie by było gdybyśmy wytrwały w podobnym składzie do wiosny i zorganizowały gdzieś jakieś spotkano majówko/czerwcówek 2012? Co wy o tym sądzicie?
Pomysł mega;) zawsze można spróbowac;)
Josie trzymam kciuki zeby juz ladnie jadl... zmienilas smoka ?

Niezapominajka a co naprawiacie w samochodzie ze takie koszty ??

Waris swietny pomysl :D

Mysiaczek oby szybko znikla ta plesniawka

Adienna mam nadzieje ze i moj zalapie... moze wrzucisz tutaj w galerii jakies zdjecie :>??

mamusie jakie ubranka kroluja w garderobie waszych maluszkow ?
u nas glownie body jakies spodnie ostatnio i bluza, natomiast za chiny nie moge sie przekonac do spiochow ... ubralam malego w spiochy moze ze cztery razy odkad sie urodzil ... no i pajace to czasami ale tez bez przekonania ;)

mlody zalapal o co kaman z siadaniem... i sam chce ale wole go za czesto nie podpuszczac bo juz w ogole nigdzie nie bedzie chcial lezec

czy Wasze dzieci lubia maty ?? moj jakos tak malo zainteresowany jest nie wiem czy dlatego ze za maly czy ze nudna ... choc zawiesilam dodatkowo jakies grzechotki
Najprawdopodobniej pompa paliwowa czy cos takiego;/nie znam sie za bardzo;)
 
reklama
Waris - super pomysł! Mozna by zabrac dzieciaki i wyjechac na jakis babski weekend:)
Iwon - nie dawałam do galerii zdjecia swego bo mam bardzo mało zdjec po ciązy, mam pełno z przed ( zawsze to ja małej cykam foty). Natomiast wrzucałam kiedys zdjęcia z sesji ciazowej. Ale znalazłam jedno z wyjazdu wakacyjnego z sierpnia - proszę :) 561282_500900493257053_1363134911_n.jpg
Ja sie od 2 godzin zbieram by wyjsc. Tak paskudnie na polu... Mała cos ostatnio niespokojnie spi i budzi mi się co 2 godziny:-(I trzeba ją usypiac. I potem spi duzo w ciagu dnia.

Na jutro mamy pediatrę umówionego do domu bo mała ma od urodzenia taką ni to cyste, ni to kawałek skóry przy pochwie i musimy to z kims skonsultowac. W przychodni nie maja pomysłu co to takiego. Pan sobie krzyknął za wizytę 160 zł!! Niźle sobie liczą.....
A ja dzis idę na borowanie buuuu:szok:
 
Ostatnia edycja:
O ile poranne karmienie poszło nawet w miarę, zjadł 170ml na dwa razy, ale zjadł tak teraz ledwo co wypił 110ml i wrzeszczał przy tym jakbym go ze skóry obdzierała :szok:. A nasępnie padł i twardo śpi. Nie wiem o co chodzi.

esperanza współczuję borowania. Nienawidzę stomatologów, brrrrr.

Młodego ubieram różnie, śpiochy też stosujemy, pajacyki także, ale nie lubię jak są szerokie. Nie lubię za to kaftaników - wyłazi to to ze wszystkiego, zawija się, koszmar. Zdecydowanie królują bodziaki.
 
Ostatnia edycja:
mamusie jakie ubranka kroluja w garderobie waszych maluszkow ?
u nas glownie body jakies spodnie ostatnio i bluza, natomiast za chiny nie moge sie przekonac do spiochow ... ubralam malego w spiochy moze ze cztery razy odkad sie urodzil ... no i pajace to czasami ale tez bez przekonania ;)

czy Wasze dzieci lubia maty ?? moj jakos tak malo zainteresowany jest nie wiem czy dlatego ze za maly czy ze nudna ... choc zawiesilam dodatkowo jakies grzechotki

Ja uwielbiam pajace na noc i tylko wtedy jej zakładam. W ciągu dnia królują u mnie bodziaki na długi/krótki rękaw (w zależności od temperatury) i do tego półśpiochy, albo skarpetki i jakieś luźne spodenki bądź geterki. Czasem śpiochy też zakładam. (zamieściłam fotkę w galerii)

Moja matę lubi, ale muszą być dookoła niej inne zabawki. Poza tym wieszam jej pieluszkę w kolorowe kropy i ją uwielbia najbardziej - zwłaszcza ściągać i wkładać do buzi:-D
 
Ostatnia edycja:
Kurde mój maly dalej nie moze przekonać sie do spacerow ryk taki ze ludzie sie ogladaja;-( juz wszystkiego probowalam. Moze sprobuje go w spacerowce na plasko wziac jak myslicie??

Jakby kto mnie chciał na facebooku znalezc to Dorota Kryszewska

no proszę to my mamy wspólną znajomą. Martę W. :-)
 
Niezapominajka a macie mechanika jakiegos znajomego czy tak o ?? jesli cos to podpytaj meza ja pracuje w hurtowni motoryzacyjnej jako sprzedawca czesci a maz mechanikiem jest bo 4500 to duzo kaski
 
reklama
Do góry