reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aylin, skora juz po prostu tak nie trzyma tluszczyku jak wczesniej. A ja siedze odniedzieli w jednym pokoju, tesknie za Natalka, lilce znowu jednak wzrosla tempka do 40 ...... Ja zwariuje!!!!! Kiedy spadnie ?! Modlcie sie zeby malutka sie nie zarazila, bo ja tego nie zniose. Jeszcze padlo podejrzenie na szkarlatyne:(
 
reklama
CZesc
Czy ktos mnie tu jeszcze pamięta? :zawstydzona/y:
Nie odzywam się, bo czasu kompletnie brak, wróciłam do pracy , na szczescie biuro mam w drugiej czesci domu ale czas zabiera :wściekła/y:
Laurka w przedszkolu , Leoś z babcią a ja tylko z cycem przylatuje na karmienie istny sajgon.

przyczytałam na szybko o zbędnych kg :crazy: dziewczyny nie narzekac zlecą dajcie sobie troche czasu, tylysmy 9 mies a mamy schudnac w 2 , 3? :-D
mi zostalo 3kg na + jeszcze, ale i tak planujemy niebawem za jakies pol roku 3 i ostaniego potomka wiec nie bede sobie teraz głowy zawracac,:-p

buziaki dla maluszków w czółko
 
Dziewczyny racja skóra musi się ujedrnic i mięśnie bo nie trzymają po prostu. Ja mam tyle co przed ciążą ale brzuch wisi tylko w sztywnej kiecce daje się ściągnąć.

Ale tylysmy 9 miesięcy to ile chcemy tracić? Trzeba wprowadzić jakiś system ćwiczeń i tyle. Glowa do góry dziewczyny dzieci patrzą:-)

AVO trzymam kciuki za szybciutkie wyzdrowienie dzieciaczka :-)


Kamila trzymaj się w tym szpitalu:-)
 
Ostatnia edycja:
wiem jak się czujesz, ostatnio pojechałam z mamuśka do galerii i jak masakra jak się zobaczyłam w czymkolwiek to wycie :( oczywiście nic nie kupiłam i jakoś unikam ludzi jedynie spacerki z małym, bo do ludzi nie mam w co się ubrać :( I pomyśleć, ze 18sierpnia mam być świadkiem na ślubie to znowu wyć mi się chce, a o cyckach nie będę pisać, bo są większe od głowy małego
eh, cóż, niestety, musimy dać sobie trochę czasu...ja mam wesele 25 sierpnia(szwagierka) i 20 października (mam świadkowac siostrze)- nie wiem jak sukienke kupie bo cycki mam ogromne- też większe od głowy małej:rofl2: przed ciażą miałam 70 E więc mozecie sobie wyobraxić co est teraz (chociaż niby rozmiar 75 E ale wizulanie wygladają na dużo wieksze...)
Aylin, skora juz po prostu tak nie trzyma tluszczyku jak wczesniej. A ja siedze odniedzieli w jednym pokoju, tesknie za Natalka, lilce znowu jednak wzrosla tempka do 40 ...... Ja zwariuje!!!!! Kiedy spadnie ?! Modlcie sie zeby malutka sie nie zarazila, bo ja tego nie zniose. Jeszcze padlo podejrzenie na szkarlatyne:(
modlimy się zeby małą ominęło- ja też sie bałam jak starsza z ospą przyszła ale na szczęście małej nic a nic- ma przeciwciała od Ciebie to może minie bez echa- oby.
CZesc
Czy ktos mnie tu jeszcze pamięta?
embarrassed.gif

Nie odzywam się, bo czasu kompletnie brak, wróciłam do pracy , na szczescie biuro mam w drugiej czesci domu ale czas zabiera
realmad2.gif

Laurka w przedszkolu , Leoś z babcią a ja tylko z cycem przylatuje na karmienie istny sajgon.

przyczytałam na szybko o zbędnych kg
mad.gif
dziewczyny nie narzekac zlecą dajcie sobie troche czasu, tylysmy 9 mies a mamy schudnac w 2 , 3?
laugh.gif

mi zostalo 3kg na + jeszcze, ale i tak planujemy niebawem za jakies pol roku 3 i ostaniego potomka wiec nie bede sobie teraz głowy zawracac,
p.gif
ja pamiętam- dołaczyłaś do forum wtedy co ja- pod koniec ciazy. podziwiam, że do pracy już wróciłaś, ja planuje po skończeniu macierzyńskiego (no ale ja z domu wyjść jednak do niej muszę). w sumie praca dobra rzecz- oderwanie od domowych zajęć.
trzeci potomek za pół roku-no, no-nieźle:-) gratuluje siły, jana razie na trzecie sie nie decyduje...
np i mamy dzisiaj MIESIĄC!!!
ps. Marysia śpi od 13...cycki mi pękną.
ps.1. byłam u gin- cyt"szyjka jak u noworodka", cyt.2"macica jakby Pani nie rodziła" - no ogólnie dobrze jest:) Kg- minus 10, zostało 4 do sprzed ciaży a ogólnie z 9 pasowałoby zrzucić. eh....
 
Ostatnia edycja:
witam :-)
widzę że muszę się uaktywnić na głównym bo do tej pory to jestem ciągle na podwątkach a tu jakoś nie bardzo a widzę że takie aktualne tematy - kilogramy i figura :baffled: ja całe życie chudzina, teraz mam jakieś 3-5 kg na plusie po ciąży co przy mojej drobnej posturze jest na prawdę znaczące :tak: wszystkie "doły" mam za małe a góry się nie nadają bo sflaczały brzuch straszy :wściekła/y: kupiłam na ciuchach pare bluzek do karmienia odcinanych pod biustem ale raczej takich domowych... pocieszam się że niewiele czasu minęło i trzeba jeszcze poczekać ale najgorsze że karmię tylko piersią a waga stoi w miejscu :dry:
 
No ze mnie to ciuchy zjezdzaja...figure mam o dziwo lepsza niz przed...skóra wisi tylko jak siedze,ale.....cycki to dwa wiszące wory i nie przsadzam....jest masakra dziewczyny!!!!;'(
 
A ja chyba jestem nienormalna, bo po porodzie ważyłam 70kg i miałam 5 do zrzucenia a teraz ważę 74 kg i nie poznaję siebie w lustrze, dziś zauważyłam, że nawet pachy mam obtłuszczone i na plecach mam wałki, mam doła strasznego, w piątek jadę do Polski do mojego rodzinnego miasta nad morzem, mają być upały a ja wyglądam jak zawodnik sumo
 
reklama
Ja mam 8 do stracenia i też doła ogromnego.... Karmię piersią a waga stoi w miejscu.... I do tego ciągle jestem głodna.

Dziewczyny, ratujcie!!!
Od soboty mój mały ciągle je. Wcześniej jadł co 2-3 godziny, a teraz jak 1,5 wytrzyma to jest super. Wyglada to tak, że je tak 10 minut, przysnie sobie, ja go do łóżeczka i jest ryk i łapki w buzi ( to znaczy, że chce jeść) więc ja go znowu do cyca i tak 15-20 minut sobie je, znowu zasypia i wtedy do wyrka. Pospi godzinę i powtórka. Sutki to mnie tak bolą, że szok!!!!
 
Do góry