reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej dziewczyny,
podczytuje z tel i tak po parę minut więc z pisaniem gorzej.
Fajnie, że jest to forum bo można poczytać o innych ale takich samych przypadkach.
Np mają Gocha też ostatnio ukochala pozycję na brzuchu - nauczyła się leżąc na mnie - i idealnie śpi dalej gdy ją tak odłożyć. No ale faktycznie w nocy tak jej nie zostawię więc odkładam przynajmniej na bok. Tak czasami się budzi. No cóż zaczyna mieć swoje przyzwyczajenia w końcu to mały osobny człowiek;-)

Ostatni weekend Gosia pokazała swoje 2 strony. Sobota: dziecko śpi. Cały dzień wystarczyło nakarmić - przewinac - położyć. Bosko. Niedziela: pojechaliśmy do domu oo tesciu. Co chwila pobudka, cycek, rączki. Ewidentnie brzuszek:-( Żal mi jej ale ręce do ziemi. Cierpliwość na poziomie obnizonym :-(

Ale ostatnio przy karmieniu czytalam forum i znalazlam wpis do bloga gdzie jedną mama wspomina swojego synka 5 miesięcy po jego odejściu... Przy takich historiach od razu nabiera się dodatkowej czułości i poziom tolerancji na krzyki i noszenie wzrasta. Tak mnie to zarzuciło że musiałam Gosię poprzytulac.

A swoją drogą to takie fajne patrzec jak dziecko się zmienia nabywa swoich cech, charakterystycznych zachowań.

Gosia się pasie może potem uda nam się trochę odespac ...

Ściskam wszystkie mamy;-)
 
reklama
Witam :) goście pojechali więc wracam do Was :)
U mnie rana z pół cm ma 1cm :/ cały czas się coś z niej sączy i jak antybiotyk nie pomoże to szycie :/
Za miesiąc idę na wesele i chciałabym kupić małemu spodenki lniane i koszulke i taki też bym chciała go ochrzcić.
 
No co do stroju to mysle o czyms takim co mowi Violka. Biale body , upatrzylam krotkie spodnie w kratke na szeleczkach popielate no i poluje na muche.
Noc u nas ze standardowymi pobudkami bez większych przygód
;-)
 
Dziewczyny ja zwariuje:( mala po 2 dawkaxh antybiotyku , a goraczka nadal skacze do 40 stopni:( kiedy to sie skonczy:( po ilu dawkach powinien zadzialac antybiotyk? Nam chyba zawsze po 1-2 dawkach goraczka juz tak nie rosla, a teraz nadal wysoka:(
 
hej

męża nie ma do piątku, więc wprowadzam w życie plan nauczenia młodego spania w łóżeczku a nie w wózku:) wczoraj spał po kąpieli i po karmieniu o 23.30 w łóżeczku właśnie, ale potem obudził się na cyca o 2.30 i oczy jak 5zł, bujanie na rękach i w leżaczku nie pomogło, męczyłam się z nim do 4 aż się poddałam i wzięłam do siebie , zasnął przy cycu i spał do 7:-)


mam dylemat - ile czasu od przygotowania herbatki koperkowej Hipp można ją podawać???
na opakowaniu napisano, że należy zużyć natychmiast ale to strasznie niewygodne, bo mały pije z 10-20ml, a przygotować trzeba 100ml:dry:



zazdroszczę tym, co ich dzieci chcą spać na brzuszku, mój nie chce tak nawet leżeć, muszę go zawsze przekupić masowaniem plecków...
 
Zaza co do hippa to ją pilnuje, żeby nie była wczorajsza;-) Gdy zrobię to Gosia zwykle prawie całą wypije ale co gdy szykuję na spacer? Przecież to parę godzin trwa a czasem wypije dopiero po powrocie... ehud nie ma co przesadzać to nie jest mleko tylko granul herbata tak szybko się chyba nie psuje?

Gosia też na brzuszku nie chciała ale kladlam ją sobie na brzuchu i klacie i to pasowało. Więc po paru uspieniach tak przenioslam w tej pozycji do lozeczka i pozycja się ustaliła.

Właśnie tankujemy i Gosia dodatkowo łapie mnie za pierś. Jak butelkę;-) zabawna jest;-)
 
Zaza ja od poczatku kladlam mala do jej wyrka i nie usypialam. Czasem jak ma problem to wetkne jej smoczka do buzi albo pieluszke poloze przy uszku. Wozek tylko i wylacznie jest do spacerow. Przetrzymaj ja. Zrob kawe sobie i zaplanuj bezsenna noc. Zobaczysz ze brzdac usnie sam, w koncu dzieci potrzebuja wiecej snu niz my
 
hej dziewczyny
piszcie piszcie ja was podczytuje ale nie mam zbytnio czasu żeby pisać a Wy i tak piszecie to co ja mam na myśli
pozdrawiam i przesyłam buziaki:-)
 
reklama
moj ma dzis problem :-( o 7 sie obbudzil zaczelam go karmic ale sie wyrywal i w ryk. taki mocny placz i nie moglam go uspokoic jakies 20 min, smoczka nie, jesc nie, pielucha sucha. w koncu go polozylam u siebie na brzuchu troche polkal ii zasnal ze zmeczenia. o 9 karmienie, potem posiedzielismy w kuchni humorek mu dopisywal, zjadlam spokojnie sniadanie i zaczal marudzic to wzielam go do cycka a tu znow histeria :baffled: i znow musialam go utulic na brzuszku i w koncu zasnal i tak spi a ja uwieziona na kanapie
pierwszy raz mam tak ze nie wiem co mu jest.... moze to kolki?
 
Do góry