reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

monika
ja teraz nie karmię piersią bo nie udało się małego przystawić ale przy poprzednim dziecku miałam identycznie a czasem jeszcze gorzej tzn jadł co 40 minut przez całą dobę a jak nie dostał to wrzeszczał w niebogłosy, załamka totalna, do tego jeszcze strasznie ulewał, trwało to 8 miesięcy a ja mało zmysłów nie postradałam ale nie żałuję, teraz też chciałam piersią karmić ale mój drugi syn to jakiś uparciuch straszny i nikt nam nie umiał pomóc z przystawnieniem
 
reklama
Dziewczny mogę Was pocieszyc....ja mam do stracenia 20kg:baffled:

Najgorsze jest to ze idąc gdziekolwiek nie mogę się opanować i wciąż zerkam na swoje odbicie w szybach wystaw sklepowych i za każdym razem myślę sobie curwa jaka ja jestem gruba!! :szok: Kalafiorowe nogi, wielkie cyce i jeszcze większy brzuch, nie mówiąc o dupie...po prostu koszmar :wściekła/y: Kiedy ja to stracę? Jak?? Ja chcę znowu być szczupła. Nie chuda, po prostu szczupła. Wystarczy mi 60kg :sorry2:

Mój mąż wciaż do mnie mówi laska, a mi smutno, że mnie tylko pociesza bo już od dawna laską nie jestem :-(

Dzisiaj byłam z synem na szczepieniu. Mały waży 5600 :szok: a ma dopiero 6 tyg. Mój pierwszy syn w trzecim miesiacu wazył 5300, ale był na cycku. Teraz cały dzień śpi, ale na całe szczęście nie gorączkuje :tak: Kupiłam mleko babydream na próbę. Ciekawe czy bedzie mu smakować, bo finansowo bardzo mi odpowiada :-D
 
Karamija, a u mnie było odwrotnie: starszy nie chciał ssać, a w szpitalu położne powiedziały " jak nie chce to nie" i dały mu butelkę. I po karminiu było...
A Gracjan ssie jak szalony i prawie mi cycki wyrywa jak się dorwie:) O 19 jadł, o 20 jadł i jeszcze nie śpi, tylko coś tam sobie mruczy... Dobrze, że smoczek toleruje:)
 
Dziewczyny poratujcie mnie !!!! chodzi o butelkę jaką polecacie antykolkową??? mam tommee tippee i sie nie sprawdza :-(, od 3 dni dosłownie moja mała płacze jak ją karmie, nie mam już siły, zaczynaja się ostre wzdęcia i kolki :-( :-( :-(
 
Mlodak chusta a nosidelko to dwie rozne bajki. Od nosidla bola plecy, a od chusty absolutnie.to naprawde genialny wynalazek. Jest elastyczna wiec dociagasz dziecko ciasno , na plecach masz skrzyzowanie i z tylu wiazanie. Nie trzeba rekami podtrzymywac dziecka wiec sa wolne. Udalo mi sie wyprasowac , poodkurzac itd z mala w chuscie. Na serio polecam.ja kupilam LennyLamb to mozecie sobie obejrzec jak to wyglada. :-)
 
Alijenka dr. Browns ma dobre opinie, sama uzywam, malemu odpowiada. Tommee tippee moze miec za szybki przeplyw dla maluszka (nie musi ale moze)

Edek: Czytalam tez, ze MAM sa dobre, jeszcze nie wyprobowalam, ale zamowilam i maja byc lada dzien. Dam znac jak przetestuje.
 
Ostatnia edycja:
Maminko karmie troche cycem troche butla. Jem wszystko poza smazonym ale male porcje co jakis czas bo na dłuższa biesiade nie mam czasu;-)
 
Ja mam 8 do stracenia i też doła ogromnego.... Karmię piersią a waga stoi w miejscu.... I do tego ciągle jestem głodna.

Dziewczyny, ratujcie!!!
Od soboty mój mały ciągle je. Wcześniej jadł co 2-3 godziny, a teraz jak 1,5 wytrzyma to jest super. Wyglada to tak, że je tak 10 minut, przysnie sobie, ja go do łóżeczka i jest ryk i łapki w buzi ( to znaczy, że chce jeść) więc ja go znowu do cyca i tak 15-20 minut sobie je, znowu zasypia i wtedy do wyrka. Pospi godzinę i powtórka. Sutki to mnie tak bolą, że szok!!!!

A nie masz przypadkiem za malo pokarmu? Podobno jest coś takiego jak kryzys 6 tygodnia. Ja to mialam. Pomoglam sobie - po każdym akrmieniu przez 10 minut molestowałam cycki laktatorem. A malej po karmieniu dawalam 30 ml mm. Przewaznie zjadała 10-20 ml i padała zadowolona. Po 4 dniach u mnie minelo.

Dziewczyny poratujcie mnie !!!! chodzi o butelkę jaką polecacie antykolkową??? mam tommee tippee i sie nie sprawdza :-(, od 3 dni dosłownie moja mała płacze jak ją karmie, nie mam już siły, zaczynaja się ostre wzdęcia i kolki :-( :-( :-(

dr browns polecają, i lovi

Mlodak chusta a nosidelko to dwie rozne bajki. Od nosidla bola plecy, a od chusty absolutnie.to naprawde genialny wynalazek. Jest elastyczna wiec dociagasz dziecko ciasno , na plecach masz skrzyzowanie i z tylu wiazanie. Nie trzeba rekami podtrzymywac dziecka wiec sa wolne. Udalo mi sie wyprasowac , poodkurzac itd z mala w chuscie. Na serio polecam.ja kupilam LennyLamb to mozecie sobie obejrzec jak to wyglada. :-)

tez mam. Lennylamb kupioną uzywana na allegro za 70 zl. Młoda pada po 10-15 minutach noszenia w niej. PO 5 zawsze wypluwa smoczek, i chodzby ryczała w nieboglosy to po minutce noszenia siedzi ciuchutko. Jutro sie nastawiam na dluzsze noszenie. Czeka nas szczepienie :(
 
Monika spróbuj maluszka budzić gdy przysypia przy piersi :tak: lepiej go tak przetrzymać ze 20 minut i dopiero odłożyć a jak się po chwili w łóżeczku obudzi to nie karm od razu (jak się da ;-)) tylko próbuj noszenia, bujania, leżaczka, smoczka itp. i dopiero na koniec karmienie
 
reklama
Pomysle o tej chuscie ale i tak nie bardzo wyobrazam sobie niesc zakupy w lapach i malego na sobie.

Szymek dzisiaj spal 2 godziny tylko-gdy bylismy w odwiedzinach u kolezanki o jej tygodniowego malenstwa.
Po kapieli zjadl i przysnal wiec go wpakowalam do lozeczka a sama poszlam ogarnac kuchnie i wstawic pranie bo na nic dzisiaj nie mialam czasu bo non stop przy nim siedzialam.
Wracam do sypialni i co widze? Szymus owszem w lozeczku ale intensywnie oglada sie za grajaca karuzela bo jak moj madry maz mi zaraz wytlumaczyl "rozgladal sie strasznie na boki to mu wlaczylem". No myslalam ze eksploduje. On nie rozumie ze to dla dziecka jest zabawa a zeby je uspal to najlepiej przytulic. Kretyn i tyle.
 
Do góry