reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Blaneczka gratuluję serdecznie:)) Śliczna jest!!!!!

Ja zaraz biegnę na ktg, skurcze mnie męczą już od jakiegoś czasu ale dzieć nie chce jeszcze wyjść.

Młodak 3mam kciuki, nie stresuj się/

Powodzenia tez dla reszty mamusiek;)
 
Blaneczka gratulacje! To chyba najszybszy i najłagodniejszy poród o jakim wiem - wnioskuję po tym jak pisałaś do nas. Najpierw przeczucie, że to dziś a później wszystko tak sprawnie poszło! Szok! Życzę Nam wszystkim takich akcji!

Dorota dla Ciebie również ogromne gratulacje! :-)

To dziś pospałam - do 7!!! Szok! Już dawno tyle nie spałam :-D
A ja wczoraj zaliczyłam z M. dwa długie spacery i prócz okropnego bólu stóp - żadnych objawów porodowych! :wściekła/y:
Także ja już czekam na wizytę w przyszły piątek i skierowanie do szpitala na wywołanie! Wiem, że to niemożliwe, ale dziś jak rano myłam zęby to pomyślałam: ja to chyba nie urodzę nigdy!!! Głupie, ale jakoś tak mi się samo zrobiło!

Za wizytujące - kciuki zaciśnięte!!!
 
BMR - początkowo lekki , ale później ,tak od 24 to myślałam ,że umrę . Gdzieś po 1 błagałam lekarzy o znieczulenie , a oni do mnie " Kochana, już za późno , zaraz urodzisz" . Myślałam, że go zabije wzrokiem, haha ;D
Teraz się czuję dobrze , odpoczęłam i czekam na malutką :D
 
Witajcie
Dorotka- gratulacje!!!!!! :tak:

blaneczka- gratulacje!!!!!!
yes2.gif


m@gdzia- gratulacje!!!!!!
yes2.gif


Kurczak, idziemy do przodu
yes2.gif


Moj wczoraj mial powtorke z rozrywki, mianowicie przystawianie do cyca, troszke tam possal, ale odkrylam, ze potem w desperacji chetniej wciaga butle, wiec poki co to bedzie moj "straszak" na niego ;-)
polaa- Julcio ma 1600g hihih kawal chlopa ;-)



A z tymi gram, wiecie, moj po porodzie odinstalowal swoja gre, jestem z niego dumna :tak:
 
BMR - początkowo lekki , ale później ,tak od 24 to myślałam ,że umrę . Gdzieś po 1 błagałam lekarzy o znieczulenie , a oni do mnie " Kochana, już za późno , zaraz urodzisz" . Myślałam, że go zabije wzrokiem, haha ;D
Teraz się czuję dobrze , odpoczęłam i czekam na malutką :D

Rozumiem! Tzn ja wiem, że żaden poród nie obędzie się bez bólu - chyba, że masz znieczulenie szybko. Tylko chodzi mi o sprawność akcji! Bez jeżdżenia kilka razy na fałszywe alarmy, bez kulania się ze skurczami po porodówce przez dobę itp. Zazdroszczę z całego serca, że już masz Maleństwo przy sobie!
 
A z tymi gram, wiecie, moj po porodzie odinstalowal swoja gre, jestem z niego dumna :tak:

gry jak gry, my będziemy chyba musieli zablokować facebooka, siedzimy w nim po uszy prawie non stop :D

Drogim mamom, co niekoleżeńsko rozpakowały się przed resztą :-D:-D składam wyrazy największego uznania i jednocześnie jestem zielona z zazdrości :) Piękny start tygodnia :)

Jadę myć samochód, bo wygląda jak jeden wielki tabun pyłków i kurzu :) Miłego dnia!!
 
GRATULACJE DLA ŚWIEŻUTKICH MAMUSIEK, a dla dzieciaczków buziaki od ciotki:-D

a ja nocka masakra- spałam 3 godz, zasnęłam o 4 i wstałam o 7...masakra

jutro do gina i mam nadzieje że już termin wyznaczy, bo inaczej to go zamorduje

dzisiaj mamy w przedszkolu u Tusi piknik rodzinny więc muszę wyglądać i sporo spraw wiec podejrze was wieczorkiem


miłego dnia dziewczynki
 
reklama
Dorotka- Gratuluję ogromnie KOCHANA!!!!!!!!Czekamy na zdjecię Twojego cudziku:)

Blaneczka- ja też chcę taki poród tylko do 8 cm w domu bym chciała być:)Gratulacje!!!!!! Mała śliczna- jak zresztą Wszytskie Lilki:)

Madzia- Gratulacje!!!!!!
yes2.gif


Też jestem zielona z zazdrosci!!!!Poczytałam o cc na zimno i o problemach z ciśnieniem i oddcyhaniem po znieczuleniu pp i ja tez chcę naturlanie w tym tygodniu!!!!Wieczorem seksik i rano jutro i tak dwa razy dziennie.......

Od wczoraj boli mnie gardło. Mam nadzieję,ze się z tego bólu nic nie rozkręci.

Macie czasem taki sekundowe uczucie zimna?
 
Do góry