reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

WOW!!!! GRATULACJE DLA MADZI, DOROTY I BLANECZKI, KTÓRA TAK DZIELNIE ZDAWAŁA RELACJE NA FORUM! :-)

Ja też już myślę, że nie urodzę...najpierw szpital i zahamowanie skurczów, a teraz nic...kompletnie.... - "skutecznie" je zatrzymali te kilka tygodni temu :no: ;-)

Mam w ogóle stracha, że Mały się przekręcił...kopał wczoraj zupełnie gdzie indziej i tak jakbym głowkę czuła pod piersiami...no to byłby numer...od 20 któregoś tygodnia leżał sobie glówką w dół, a teraz zmienił zdanie...? Jutro ktg, więc może przy okazji poproszę o sprawdzenie, jak teraz leży :///

Ja dziś manicure i pedicure...zastanawiam się nad kolorkiem paznokci u stóp, bo na dole wolę takie odważne - oczojeb...ne...;-) M. powiedział, ze chciałby turkusowy kolorek, ale w cale nie jestem pewna, że on wie, jaki to jest...;-)

Ja też muszę umyć autko - dzięki za inspiracje December, tylko że u mnie wnętrze wymaga szybkiej interwencji...może podjadę dziś też na myjnie :tak:

Mlodak, &&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

wpadłam zobaczyć na szybki jak tam Blaneczka,a tu jeszcze Madzia się wcisnęła :-D

Dorota jak ty to zrobiłaś z tym kroczem, pozazdroscić pewnie masaż był na calego;-)



mnie się już śni tylko poród, moje maleństwo albo dyskusje na BB, że ktoś właśnie zaczyna rodzić:-D i chyba już tak do samego porodu zostanie;-)
 
Witam :)
Dorotka
- Blaneczka- M@gdzia -GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!

Ja już po wizycie u gina i mało znowu nie wylądowałam w szpitalu, cały czas to ciśnienie, ale udało mi się wprosić, ze jeszcze nie w końcu mam siostrzeńca do jutra :) ale w przyszły wtorek wizyta i powiedziała, ze skieruje mnie już do szpitala na rozpakowanie, bo to ciśnienie zagraża już mi :( fajnie jakby akcja sama się rozkręciła, a tu młody wysoko, wszystko pozamykane. A i posiewy wszystkie negatywne.
 
Gratulacje dziewczyny!!!!! Już macie maluszki przy sobie . Ale wam dobrze. Nanulinka - dzielna z ciebie kobieta. Naprawdę. Dla ciebie na pewno już wkrótce wyjdzie słoneczko. Trzymam kciuki mocno!!!
 
Witam rano. Nocka taka z przerwami, ale nie jest źle.

Blaneczka gratulacje! To chyba najszybszy i najłagodniejszy poród o jakim wiem - wnioskuję po tym jak pisałaś do nas. Najpierw przeczucie, że to dziś a później wszystko tak sprawnie poszło! Szok! Życzę Nam wszystkim takich akcji!

Dorota dla Ciebie również ogromne gratulacje! :-)

To dziś pospałam - do 7!!! Szok! Już dawno tyle nie spałam :-D
A ja wczoraj zaliczyłam z M. dwa długie spacery i prócz okropnego bólu stóp - żadnych objawów porodowych! :wściekła/y:
Także ja już czekam na wizytę w przyszły piątek i skierowanie do szpitala na wywołanie! Wiem, że to niemożliwe, ale dziś jak rano myłam zęby to pomyślałam: ja to chyba nie urodzę nigdy!!! Głupie, ale jakoś tak mi się samo zrobiło!

Za wizytujące - kciuki zaciśnięte!!!

BMR masz jeszcze ponad tydzień, ale życzę żeby albo się rozkręciło i po sprawie albo jak nie to spokój i dobre samopoczucie.


Dorota, Blaneczka i Madzia gratulacje.

Blaneczka tgeż chcę takiego szybkiego porodu.

Maćku może by tak uzupełnić wątek "Lista rozpakowanych czerwcówek"

Co tu się dzieje, niedługo sama zostanę nierozpakowana a termin mam dopiero na 23 czerwca i znając moje szczęście to dotrwałam a i przenoszę ( a znów zapowiadają falę upałów)

Dzisiaj na badania ale chyba bez usg , zobaczymy czy jakieś objawy zbliżające do porodu.
 
Blaneczka gratulacje! To chyba najszybszy i najłagodniejszy poród o jakim wiem - wnioskuję po tym jak pisałaś do nas. Najpierw przeczucie, że to dziś a później wszystko tak sprawnie poszło! Szok! Życzę Nam wszystkim takich akcji!

Dorota dla Ciebie również ogromne gratulacje! :-)

To dziś pospałam - do 7!!! Szok! Już dawno tyle nie spałam :-D
A ja wczoraj zaliczyłam z M. dwa długie spacery i prócz okropnego bólu stóp - żadnych objawów porodowych! :wściekła/y:
Także ja już czekam na wizytę w przyszły piątek i skierowanie do szpitala na wywołanie! Wiem, że to niemożliwe, ale dziś jak rano myłam zęby to pomyślałam: ja to chyba nie urodzę nigdy!!! Głupie, ale jakoś tak mi się samo zrobiło!

Za wizytujące - kciuki zaciśnięte!!!


Kochana ty w tym tygodniu co ja. I co prawda jestesmy zaliczone jako donoszone, ale w sumie do terminu to jeszcze 2 tygodnie mamy :)

W sumie ja z tych co chcą do terminu donosić. Ale powklejałam wam wczoraj sposoby na wywolanie - a nuż któras bedzie chciała spróbowac???

Tylko dajcie znać czy na którąs cos zadzialalo :) Bo za 2 tyg moze mi sie odmienic i ja tez już urodzic będe chciala :)
 
hehe ja tez nie widziałam :)

Ale na razie chlopcy w wiekszości, i cesarki wygrywają.

Dobra ide umyć się, a potem mycie i malowanie lóżeczka :)

Miłego dnia, i ciekawa jestem co dzis nas zaskoczy. A czerwca jeszcze nie ma :)
 
Dziewczyny WIELKIE GRATULACJE!!!!!:-):-):-):-):-)

Palec pod budkę, kto zostaje w dwupaku przynajmniej do połowy czerwca? Bo ja mam termin na 30. a każdy następne usg pokazuje na początek lipca... ale Mała jest mała więc to pewnie dlatego. Wprawdzie chcę donosic ale...

Ktoras z Was kiedyś podawała link do ćwiczeń na przekrecenie dziecka, możecie jeszcze raz, please ?:-) Wolałabym, żeby się przekrecila i spróbować naturalnie. Szczególnie po opowieściach Doroty;-)

Miłego dnia:-)
 
reklama
hejo!!

Ale ekipa maluszków nam się pojawiła:-D:-D cudowne są takie wieści, a jeszcze przed chwilą dostałam smska od mojej kumpeli, że właśnie odeszły jej wody!! Normalnie babyboom na całego!!!
A u mnie?? nic się nie dzieje, hehe. Wczoraj połaziłam sporo, dziś znów spałam jak dziecko z przerwami na siku. Ciekawe co w czwartek dowiem się na USG.

Wizytującym życzę jak najlepszych wieści!!:-)

Witam :)
Dorotka
- Blaneczka- M@gdzia -GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!

Ja już po wizycie u gina i mało znowu nie wylądowałam w szpitalu, cały czas to ciśnienie, ale udało mi się wprosić, ze jeszcze nie w końcu mam siostrzeńca do jutra :) ale w przyszły wtorek wizyta i powiedziała, ze skieruje mnie już do szpitala na rozpakowanie, bo to ciśnienie zagraża już mi :( fajnie jakby akcja sama się rozkręciła, a tu młody wysoko, wszystko pozamykane. A i posiewy wszystkie negatywne.

Oby to ciśnienie w końcu przestało szaleć i akcja rozpoczęła się samoistnie.
 
Do góry