reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Iwon ale oni nie rezugnuja z podawania tych szczepien wogole tylko z podawania ich w pierwszej dobie. szczepia nimi pozniej z tego co ostatnio slyszalam
 
reklama
Blond nie pamiętam, czy nie szczepią wcale czy przesuwają termin, na pewno jednak nie dopuszczają do szczepionek o takim składzie, jak nasze, np. rtęć jest tam całkowicie zakazana.
 
Iwon no tez racja. ale takie roznice sa miedzy krajami ze wszystkim. brat mieszka w szwecji i tam np ibuprofen jest zakazany dla dzieci a u nas ibum wszyscy stosuja na potege. juz nie mowie o jedzeniu i wprowadzaniu pokarmow do diety niemowlaka. w jednym kraju mleko nr 2 jest od 4 miesiaca w innym od 6...sloiczki to samo. i wez badz tu czlowieku madry. a dzieci te same nie?w szwecji ibum szkodzi a u nas nie? :eek::rofl2: tego to ja na pewno nie zrozumiem bo albo cos szkodzi i sa na to dowody albo nie.
 
No właśnie blond, lekarzami nie jesteśmy i to jest irytujące, że nie można nikomu ufać. Tutaj link do osławionego listu prof. Majewskiej, neurobiologa która powołuje się na statystykę i konkretne badania
http://dziecisawazne.pl/wp-content/uploads/2010/01/Szczepienia.-List-prof.-Majewskiej..pdfOna nie jest przeciwna szczepieniom w ogóle, tylko postuluje pewne zmiany, np. wycofanie szczepionek z rtęcią, przesunięcie szczepień wzwb i przeciw gruźlicy do 4 m-ca zycia itp.


Co się dzieje ze snoopy? Nie odzywa się...
 
Ostatnia edycja:
poprostu nie moglam ogladnac calosci co za %^%:angry::angry::angry::angry:

A ja odkryłam ze mam zgage tylko jak siedze. Więc chodze, stoje lub leże :)

W sprawie opadania brzuszka - mój od początku jest nisko. Więc prawie nie widzę aby opadał. Reke jak wsadzałam cala pod cycki to dalej cała wchodzi.
no to nie jestem sama bo tez mam tyle miejsca medzy cyckami a brzuszkiem:-D

ojj dziewczyny tak pisalyscie o tej nutelli ze sama zjadlabym taka buleczke z nutella i najlepiej popilabym cola albo pepsi (ostatnio ciagnie mnie do coli i pepsi ;o)
wybaczcie ze nie wszytskim odpowiem ale nadzwyczajniej w swiecie po prostu nie chce mi sie :-(

nawet tylka m,i sie nie chce ruszyc z lozka ehhhh :-(


BMR gratuluję rocznicy!
 
Ostatnia edycja:
Nie daję rady czytać wszystkiego ale niektóre rzeczy wychwytuję
pamka
wkładki do stringów po porodzie to jest to!!!:-D:-D

ania 2004

ale to musi być super uczucie tak wiedzieć dokładnie kiedy i do tego tak niedługo!!

ja nadal funkcjonuję z tymi skurczybykami przedwczesnymi, wczoraj po południu tak się nasiliły, że mąż w panice ładował jeszcze baterie do aparatu, żeby było czym w razie czego zdjęcia noworodkowi zrobić ale jakoś przeszło wszystko.
Dziś znowu ctg i badanie.
 
Iwon jak sie nie myle ktoras z dziewczyn wrzucila 'sprostowanie' do tego filmiku i bylo tam napisane ze jej kolezanka nagrala ten filmik i poszla z tym na policje a ta ''matka'' co katowala tak swoje dziecko to trafila do wieziebia (maj2011) i na 18miesiecy a dziecko mialo zaledwie 8-10ms-cy i jest w rodzinie zastepczej
 
reklama
A więc na dzien dzisiejszy:
posprzątałam całą szafe a mam potezną. Poskladałam moje, meża i dziecia ciuchy. Zimowe zapakowałam w worki prózniowe. Poodkurzałam. Wyprasowałam rzeczy z 2 pralek. W tym dzieciowe rozki i beciki i kocyki. Przytaszczyłam 12 kg karmy i podzieliłam na 2 porcje po 6 kg (z kolez naka na spółkę dla kocich potworów kupiłysmy) odkurzyłam jeszcze raz. Nakarmiłam kota. Poczytałam was, zjadłam 1 i 2 sniadanie. I ode na zasłuzona godzinną drzemkę. Potem z męzem po okulary, rolety i na obiad. A i podrzucic koleżance 6 kg karmy :)
Zapomniałam - wybralismy jeszcze tapety do salonu i pokoiku malutkiej.
Więc czuję się spełniona....

Aaaaaa miałam jeszcze torbę dopakować - ale mi się nie chce. Załozyłam ze dziś nie rodze...
Miłego popołudnia dziewczynki
 
Do góry