reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Munka ja tez bralam przez kilka dni i odstwilam... zle sie czulam, pozniej wyniki byly i tak okej jadlam wiecej bananow i kiwi i morfologia ksiazkowa, a zelazo wyrzucilam w cholere
 
Nanulika strasznie mi przykro:-:)-:)-( brak słów. Życzę dużo siły i tulę mocno.

Sicilka super wieści. Wspaniałego kangurowania.

Dziewczyny ja pierwszą córkę rodziłam mając 20 lat i ważyłam przed porodem 50kg ,siara mi nie leciała a piersi miałam miseczkę A,a jak mała się urodziła i w 3 dobie napłynęło mleczko to mogłam wykarmić połowę dzieci z oddziału. Dodam,że mała urodzila się w 37 tyg i przez cc, także mitem też jest,że po cc nie ma się pokarmu.
Teraz siara się pojawia ale nie leci sama tylko jak nacisnę.

Muńka ja biorę Tardyferon i czuję się po nim bardzo dobrze . Brałam po 2 tabletki dziennie i bardzo skuteczznie poprawił mi wyniki teraz mam żelazo 12 i biorę po 1 tabletce dziennie.
 
Nanulinka baaardzo mi przykro. Nie trać wiary, że wszystko jeszcze będzie dobrze...
 
nanulika :-:)-:)-( tulę mocno....

gratuluję Wam wszystkich wizyt

Sicilka super!!!Tylko tak dalej a niedługo Julek już w domku będzie!!!

Ja mam dziś tak koszmarny dzień,że chyba umrę!!!Obudziłam się o 4,bo dzieć mnie skopał i już nie mogłam zasnąć.Skurczybyki cholerne wcale się nie nasilają,ciągle są takie same i w długości i w odstępach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:A do tego mam ciśnienie 70/50 i ledwo na oczy widzę....wrrrrrrrrrrrr JA JUŻ CHCĘ URODZIĆ!!!!!!!!!!!!
 
Munka ja tez bralam przez kilka dni i odstwilam... zle sie czulam, pozniej wyniki byly i tak okej jadlam wiecej bananow i kiwi i morfologia ksiazkowa, a zelazo wyrzucilam w cholere

źle to znaczy jak??

ViolaPop - mam nadzieje, że również nie odczuje,że to biore..
 
reklama
muńka
niedobrze, mdło, słabo i mam wrażenie, że na psychę mi też źle działa ale to pewnie przypadek
niby powinno się brać przed śniadaniem ale można też między posiłkami, z przynajmniej pół godz przerwami przed i po, no i nie łączyć z kawą i mlekiem, tyle wiem

ja próbowałam przed śniadaniem ale tak mi się chciało wymiotować że się nie dało
 
Do góry