reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

aga - znaczy się patrzałki muszę założyć.... hihi. Generalnie w porządku i bardzo dobrze!!!!!
Dobrze, że alijenka to zacytowała - dzięki, mówiłam, że wiek geriatryczny ma swoje prawa!!! no!!
 
reklama
aga - znaczy się patrzałki muszę założyć.... hihi. Generalnie w porządku i bardzo dobrze!!!!!
Dobrze, że alijenka to zacytowała - dzięki, mówiłam, że wiek geriatryczny ma swoje prawa!!! no!!
Spokojnie każdy coś przeocza :) a generalnie do końca nie w porządku, bo ona się boi, ze to łożysko nie będzie dostarczać małemu wszystkiego co trzeba :/ jestem zła na siebie, bo poniekąd to chyba moja wina- przeprowadzka mi zaszkodziła :/ no nic mam się mega oszczędzać i w pl powtórzyć usg- Musi być dobrze dziś na nowo się zakochałam w moim synku :)
 
Pecherzyk 1.96cm, fasolka 55mm, wg usg 5w4d czyli tydzien mlodsza:) bylo widac malenkie serduszko :))))))))))
Jupiiiiiii:....
W poniedzialek mam przyjsc po dalsze L4.....
 

Załączniki

  • IMAG0720.jpg
    IMAG0720.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 40
  • IMAG0721.jpg
    IMAG0721.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 35
ciekawe kiedy ja się zakocham w swojej córci :-(

Pecherzyk 1.96cm, fasolka 55mm, wg usg 5w4d czyli tydzien mlodsza:) bylo widac malenkie serduszko :))))))))))
Jupiiiiiii:....
W poniedzialek mam przyjsc po dalsze L4.....
niooooooooo to gratulacje !!!!!!!!!!!!
bardzo się cieszę !!!!!!!!!!
i oszczędzaj się teraz siedź na L4 !!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pecherzyk 1.96cm, fasolka 55mm, wg usg 5w4d czyli tydzien mlodsza:) bylo widac malenkie serduszko :))))))))))
Jupiiiiiii:....
W poniedzialek mam przyjsc po dalsze L4.....

Nanulinko SUPER SUPER gratuluję:")))))))))
Nie pisałam już wieki bo nigdy nie doczekałam sie zauważenia ale czytam regularnie i cieszę sie Twoim szczęściem.Dbaj teraz o siebie,ściskam
dziwczyny Was też pozdrawiam serdecznie
Asia trzymam kciuki&&&&&&&&
 
Witam!
Powróciłam :) i jakoś doła złapałam :( mimo, ze tak krótko znam ta lekarke, ale okazała się świetna i tak miło się pożegnałyśmy.
Ale co do wizyty najpierw laboratorium gdzie mnie opieprzyli, ze za mało wypiłam :D bo krew nie chciała lecieć :D tu w ogóle inne metody są badania robią o każdej porze i się dziwią, ze człowiek głodny przychodzi, mocz też na miejscu :)
Potem badanie na fotelu szyjka zamknięta, mały ułożony główkowo i powiedziała, ze może tak zostanie bo jest długiiiii:) a potem zrobiła mi normalne usg i on jest taki piękny!!!! prawie 1200ma :) czyli ona twierdzi, ze 2tyg większy, ale martwiło ją łożysko z lewej strony 3razy sprawdzała i hmmm muszę rozszyfrować dokładnie o co chodzi, ale źle pracuje i mam jak najmniej ugniatać lewą stronę :/ super każdy każe na prawą uważać, a do tego u mnie prawa noga nawala :/ no ale nic i jak najszybciej konsultacja u neurologa, ale juz w pl bo możliwe, ze cesarka mnie czeka :(
Skoro taki długi to mam nadzieję, że nie masz za dużo ciuszków w najmniejszym rozmiarze, bo ich nie zdołasz ubrać ;-)
Cesarka - wrrr... Mam nadzieję, że u mnie nie wynajdą zadnego wskazania.
I nie obwiniaj się przeprowadzką, bo prezecież nie wiadomo, że to przez to jest problem z łożyskiem...

U mnie kolejny dzień remontu i mimo, że sie go doczekać nie mogłam i wiem, że musieliśmy go zrobić chociażby ze względu na pokoik dla synusia to już mam dość. K......wa wszędzie kurz mimo zabezpieczenia foliami, ręcznikami, taśmami. Gdzie człowiek się nie ruszy to mam wrażenie, że się przykleja. Obrzydlistwo. A panowie to nawet buty zdejmują jak wychodzą z remontowanego pokoju, ale to na nic. Syfi się i tak. A tu nawet jeszcze połowy roboty nie było.......
Remonty są fajne, ale u kogoś, o!!!
Ale za to jaki efekt będzie ;-):tak:

witajcie.
niestety nie mam najlepszych wiesci.
dowiedzialam sie dzis za najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu wyciagna mi moje maluszki z brzuszka :( , pisze najprawdopodobniej ,bo niestety moj angielski do najlepszych nie nalezy .
wieczorkiem przyjdzie maz wiec dowie sie co jak i dlaczego..
Spokojnie! Lekarze na pewno wiedzą, co robią, a chłopkai przecież i tak wytrzymali o wiele dłużej niż zakładano :tak:
Czy może któraś z Was wie ile wolnego przysługuje mężowi w pracy jak będę miała cesarkę?
Z tego co wiem, facet może wziąć dwa tyg opieki nad żoną, i to chyba niezależnie, czy miała cc czy sn. No i do tego te 2 tacieżyńskiego. :tak:
Ja też specjalnie patrzyłam, bo już myślałam, ze mi na dekiel wali i nie napisałam:nerd::nerd:
A widzicie! Jednak osobny wątek z relacjami z wizyt zdaje egzamin, bo tu te posty czasami "giną" ;-)
Pecherzyk 1.96cm, fasolka 55mm, wg usg 5w4d czyli tydzien mlodsza:) bylo widac malenkie serduszko :))))))))))
Jupiiiiiii:....
W poniedzialek mam przyjsc po dalsze L4.....
Super! Gratki! :tak:
 
reklama
Do góry